Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

Статистика
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Наше опитування
Чи подобається вам новий дизайн сайту?
Всього відповідей: 799


Головна » 2019 » Січень » 9 » Футзальний чемпіонат 2019 р.: жереб кинуто
19:01:02
Футзальний чемпіонат 2019 р.: жереб кинуто

На сьогоднішньому засіданні ФФРР визначено формат проведення та склад учасників чемпіонату та першості Рогатинського району з футзалу сезону 2019 року.

Турнір проходитиме в двох лігах: Суперліга - 10 команд (Бабухів, Княгиничі, Спецагропроект, Рогатинський  РЕМ, Загір'я, Підкамінь, Путятинці, Лучинці, Руда та Жовчів) та Перша ліга - 12 команд (Добринів, Пуків, Обельниця, Нижня Липиця, Заланів, Залужжя, Васючин, Юнашків, Долиняни, Більшівці, Яглуш, Козарі).

Заявки команди повинні здати до першого свого матчу (заявляти можна максимум 15 гравців). Право приймати участь мають лише гравці, які мають відношення до району (на тих самих умовах, що у великому футболу), легіонери не допускаються.

До вашої уваги подаємо розклад стартових турів:

12 січня 2019 р. (субота). Перша ліга

1-й тур

10:00 Добринів - Козарі

10:35 Пуків - Яглуш

11:10 Обельниця - Більшівці

11:45 Залужжя - Васючин

12:20 Заланів - Юнашків

12:55 Н. Липиця - Долиняни

2-й тур

13:30  Козарі - Васючин

14:05 Добринів - Пуків

14:40 Яглуш -  Обельниця

15:15 Більшівці - Н. Липиця

15:50 Юнашків - Залужжя

16:25 Долиняни - Заланів

13 січня 2019 р. (неділя). Суперліга

1-й тур

10:00 Бабухів - Жовчів

10:35 Княгиничі - Руда

11:10 Спецагропроект - Лучинці

11:45 Рогатинський РЕМ - Путятинці 

12:20 Загір'я - Підкамінь

2-й тур

12:55 Бабухів - Княгиничі

13:30 Руда - Спецагропроект

14:05 Лучинці - Рогатинський РЕМ

14:40 Жовчів - Підкамінь

15:20 Путятинці - Загір'я 

Категорія: Інтересне | Переглядів: 855 | Додав: Andriy
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Суперліга 2019
КомандаІВНПМ'ячіО
1Руда211011-34
2Спецагропроект21105-44
3Бабухів21019-63
4Лучинці21014-23
5Підкамінь21018-73
6Путятинці21016-53
7Загір'я21018-83
8РогатинськийРЕМ21012-33
9Княгиничі21014-113
10Жовчів20024-120

Бомбардири
ГравецьКомандаГоли
1Бордун БогданРуда5
2Хома АндрійПутятинці4
3Вишневський ІгорПідкамінь4
4Гриців ТарасБабухів4
5Ватаманюк ТарасЗагір'я3
6Молінський ВолодимирПідкамінь3
7Демків РостиславРуда3
Перша ліга 2019
КомандаІВНПМ'ячіО
1Яглуш22007-16
2Васючин22007-36
3Заланів22009-76
4Н. Липиця210112-103
5Більшівці21017-73
6Козарі21015-53
7Залужжя21016-73
8Обельниця21012-43
9Пуків21013-53
10Добринів20023-50
11Юнашків20026-90
12Долиняни20028-120
Бомбардири
ГравецьКомандаГоли
1Ковальчук ДмитроБільшівці5
2Бабій ДмитроДолиняни4
3Купчев ВолодимирЯглуш4
4Лябига АндрійВасючин3
5Кузик НазарійВасючин3
6Задорожний РоманЗаланів3
7Федчишин РусланЗаланів3
8Свиридов ВасильЗалужжя3
9Петрик ВолодимирН. Липиця3
Дискваліфіковані гравці на 20 січня
ГравецьКоманда
1Пипчак ЮрійДобринів
2Цимбалістий СергійДобринів

Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09