Чи подобається вам новий дизайн сайту?
Всього відповідей: 874

Головна » 2012 » Травень » 6 » 3-й тур. Суперліга. Результати. Зафіксовано 5 нічиїх. "Укрлісекспорт" Рогатин виривається вперед

ДОБРИНІВ-КОЗАРА 0:0

Склад Козарі:Щербатюк Р-Павлів Ю,Федоронько П(Щербатюк П),Гураль І,Баша Т-Роюк В,Фенин В,Гринишин І,Гринишин Вол.-Щербатюк М(Федик Ю),Войтко О.

Матч пройшов за рівної гри при невеликій кількості гольових моментів,про що й відобразив кінцевий результат-0:0.
У першому таймі краще виглядали гості,у другому-господарі.Закономірна нічия...

29 uragan   (08.05.2012 23:12:26) [Материал]
"Ураган"Добринів - Козара 0-0
Склад команди "Ураган":
Воротар: Орест Кізло
Захисники: Юра Кіржецький, Міша Огерук, Віталік Оступ, Андрій Кашуба
Півзахисники: Руслан Вільховий, Міша Терлецький, Богдан Мельник, Сергій Сеньків
Нападники: Роман Барна, Міша Федьків(Толік Хорощак 46')

Перед футбольним матчем відбулася коротка відправа і окроплення футбольних команд місцевим парохом. Сільський голова нагородив медалями гравців команди котрі вибороли друге місце в футзальному чемпіонаті.
В свою чергу голова районної організації партії УДАР Юрій Кілестин подарував футбольні сітки. Так виглядав початок футбольного сезону в Добринові.
Перший тайм пройшов за рівної боротьби з великою кількістю порушень правиль з обох сторін. Суддя також чомусь давав можливість використовувати досить грубі прийоми при відборі м'яча двома командами. Справжніх небезпечних моментів біля обох воріт небуло помітно. Всі атаки закінчувалися неточними ударами з далекої відстані, або без проблем м'яч потрапляв до воротаря.
Другий тайм активніше почали господарі, а гості пробували швидко контратакувати. Більше небезпечних моментів було біля воріт Козар, але м'яч вперто нехотів залітати.
В другому таймі класно "затягнув ручнік"суддя. Пролунав фінальний свисток, команди і вболівальники почали гучно обурюватись, бо на їхню думку недограно ще приблизно 6 хвилин, рефері біжить до бокового, порадившись продовжує гру ще на 5 хвилин і додає 2 додаткових.
Одже, на мою думку нічийний рахунок цілком закономірний.
І знов неприємний випадок з Мішою Федьківим, в звичайному ігровому моменті нехороші наслідки, тріщина і гіпс на руці. Це друга гра підряд після якої наші хлопці без лікарні необходяться. Тішить, що Тараса мають завтра виписати з шпиталю.

28 Бакс   (08.05.2012 16:45:44) [Материал]
Нижня Липиця-Черче-3:3(0:1)
Слад фк "Черче": Р.Бурачок - .Бурачок, І.Симчук, О.Гринчишин, Я.Петрук - О.Хіцяк (Я.Скробач, 81хв.), І.Вишневський, М.Вишневський, О.Кравець - І.Бринецький, О.Качмарик (В.Гураль,68хв.)

Воротар:Крупка Юрій.
Захисники: Дарміць Володимир (к), Шиманський Євген (Івановський Ігор, ), Горін Юрій, Волощук Андрій.
Півзахисники: Равлик Назар (Кучмій Володя),Фарина Віталій, Нагірний Богдан(Слободенюк Сергій),
Марків Руслан
Нападники: Кушта Віктор, Лукеча Тарас(Адамчук Богдан)
Запасні:Копцюх Зеновій,(в)Івановський Ігор(з), Кучмій Володя(п), Слободенюк Сергій(п), Адамчук Богдан(п).

Рівна гра. Команда Укрлісекспорт використала свої моменти і забили по мячу у кожному із таймів. А що Пуків мав два виходи один-на -один,і рахунок 0-2. В загальному команди показали досить змістовну гру. Пуків треба забивати свої моменти, бо в таких матчах їх багато небуває.

24 TARASNL9   (08.05.2012 00:08:52) [Материал]
nаtа0505, для чого тобі склад команди с.Нижня Липиця?))

26 nata0505   (08.05.2012 15:51:35) [Материал]
просто дуже потрібно....

23 nata0505   (08.05.2012 00:00:17) [Материал]
Напишіть склад команди Н.Липиця .....

22 гідропонік   (07.05.2012 22:57:04) [Материал]
хвостик,а ви ще не замахались відсасувати від всяких лузерів))))побачиш що ми з рудою зробимо)))Тапки їм)я сказав)))))

25 НазарКо   (08.05.2012 00:20:19) [Материал]
А того року ви де були???

18 MIKI   (07.05.2012 19:48:11) [Материал]
Лучинці - Обельниця 2:2 (2:0)
Склад команди Лучинці:
воротар: Федунишин Михайло (к)
захисники: Бардашевський Володимир, Федунишин Ігор, Хом'як Іван, Дикий Андрій (Бурак Володимир 46)
півзахисники: Пархуць Мирослав, Качмар Ярослав, Гунчак Ярослав, Цимбалістий Роман
нападники: Ільків Ігор (Гарбуз Юрій 78), Маховський Ігор (Ільків Тарас 61)
Голи: Маховськи Ігор 23, Гунчак Ярослав 39.

20 dan   (07.05.2012 22:21:37) [Материал]
Мирон просто другу молодість переживає

21 НазарКо   (07.05.2012 22:38:22) [Материал]
Доречі дуже джуе сподобалась гра того дядька в центрі (гггг).
На досвіді, спокійно, впевнено

15 НазарКо   (07.05.2012 15:56:31) [Материал]
Тур нічіїх.... Не помню ше такого шоб один матч був не в нічію.

10 гідропонік   (07.05.2012 15:16:38) [Материал]
Обельниця рулить!!!!!!!!

13 НазарКо   (07.05.2012 15:25:15) [Материал]
опа Слабий зявився.... Як там вчора на драбині до дому несли?

17 dan   (07.05.2012 19:29:31) [Материал]
від того, що сильно набігався?

19 НазарКо   (07.05.2012 19:58:54) [Материал]
ая...той би бігав і бігав.... хоть шось вміє
від того шо гол забив

9 BARON   (07.05.2012 14:16:40) [Материал]
Лучинці - Обельниця 2:2. Цікава гра,як на початок сезону. Перший тайм команди придивлялись один-до-одного,і моменти виникали то в однієї команди то іншої. Як не дивно команда Обелничі призвичаїлася до поля швидше, і почали виникати не безпечні моменти біля воріт ЛУЧинців, але господарям це дуже несподобалося, і ропочалися обопільні атаки то одну сторону то в іншу. Спритніші виявилися футболісти лучинців, помилка захисника Володимира Кубарича призвела до взяття воріт команди 1-0 . Після забитого мяча Лучинці скористались помилков воратаря 2-0 .Другий тайм почався перевагою обелнич .Купа моментів в бік воріт але воротар рятував команду. Голу довелося чекати обелничам на 60хв після забитої пенальті Володимиром Кубаричом .Лучинці били пеналіті воротар витягнув. Пізніше команда ОБЕлнич Вийшла в контратаку і контроатака виявилась успішною Ковальчук Ярослав перекинув мяч через воротаря і м'яч залетів у ворота.Після того було паро моментів але матч закінчився нічиєю 2-2.Але цього року буде дуже важко Обелничам вониграють своїми силами без одного легіонера....

12 НазарКо   (07.05.2012 15:21:59) [Материал]
да да.... Обельниця харош...
Після 2:0 почали грати прикольно і всежтаки зрівняли рахунок, і пеналь потащив воротнік... І ковальчуку мяч зрізався з ноги і попав в ворота biggrin biggrin smile . Загалом прикольний футбол був

14 НазарКо   (07.05.2012 15:27:33) [Материал]
А взагалі з Обелнич дуже подобається гра Вови Кубарича.... Красава, досить сильно тащить команду smile моя думка

8 Andriy   (07.05.2012 13:54:42) [Материал]
Голи: Штокалко В, 35, Воробець А, 84
Вилучення: Воробець А, 84
Укрлісекспорт: Курань А - Саврій В (Кулик Л, 60), Шевчук О, Деб'як А, Воробець І - Іваськевич І, Курілець В, Тисячний А (Лопух І, 46), Штокалко В (Цап І, 80) - Воробець А, Щербатий П

11 НазарКо   (07.05.2012 15:19:03) [Материал]
нефіговий такий склад.... smile гг
А з Васьою шо сталось шо замінили?? чи освіжили захист?

16 Andriy   (07.05.2012 16:16:34) [Материал]
бутси натерли)))

7 Kelvin_Terry   (07.05.2012 11:36:51) [Материал]
В.Липиця - Юнашків 0:0
Поєдинок проходив в рівній боротьбі. Дещо жвавіще почали гості, а потім господарі проявили ініціативу. І гра вирівнялася. Практично без моментів, обмінялися кількома напівмоментам. Поле тверде, погода важка, дуже великий брак в передачах в обох команд. Нападники, практично, без мяча відбігали всю гру. Такі ігри не прикрашають футбол, де футболісти не могли зробити більше двох пасів впродовж всієї гри. Нульова нічия дійсно заслужена для такого матчу.