Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0

Наше опитування
Чи подобається вам новий дизайн сайту?
Всього відповідей: 833


Головна » 2012 » Лютий » 29 » Анонс 12-13 турів конкурсу прогнозистів
18:08:10
Анонс 12-13 турів конкурсу прогнозистів
13-й тур
В.Липиця – Банк1
Н.Липиця – Укрлісекспорт
Чагрів – Потік
Міліція – вихідний
Підгороддя – Лучинці
Голд Дроп – Путятинці
Воскресінці – Бабухів
Васючин – Залужжя
Добринів – Банк2

14-й тур
В. Липиця – Банк2
Н.Липиця – Воскресінці
Чагрів – Укрлісекпорт
Потік – вихідний
Підгороддя – Міліція
Голд Дроп – Лучинці
Банк1 – Путятинці
Васючин – Бабухів
Добринів – Залужжя
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 616 | Додав: xxx07
Всього коментарів: 30
30 Vovik   (03.03.2012 02:07:52)
13-й тур
В.Липиця – Банк1 1-4
Н.Липиця – Укрлісекспорт 2-2
Чагрів – Потік 2-5
Підгороддя – Лучинці 2-7
Голд Дроп – Путятинці 10-1
Воскресінці – Бабухів 2-9
Васючин – Залужжя 12-2
Добринів – Банк2 4-5

14-й тур
В. Липиця – Банк2 2-3
Н.Липиця – Воскресінці 12-1
Чагрів – Укрлісекпорт 2-7
Підгороддя – Міліція 1-8
Голд Дроп – Лучинці 6-1
Банк1 – Путятинці 4-1
Васючин – Бабухів 6-2
Добринів – Залужжя 9-2

29 Gena   (03.03.2012 01:06:42)
13-й тур
В.Липиця 3–5 Банк1
Н.Липиця 3–5 Укрлісекспорт
Чагрів 3–6 Потік
Міліція – вихідний
Підгороддя 2– 5Лучинці
Голд Дроп 8–3 Путятинці
Воскресінці 3–6 Бабухів
Васючин 7– 3Залужжя
Добринів 9–5 Банк2

14-й тур
В. Липиця 3 –6 Банк2
Н.Липиця 9–2 Воскресінці
Чагрів 3–9 Укрлісекпорт
Потік – вихідний
Підгороддя 3–5 Міліція
Голд Дроп 6–4 Лучинці
Банк1 6–2 Путятинці
Васючин 8–4 Бабухів
Добринів 6–3 Залужжя

28 StVol   (02.03.2012 23:47:25)
13-й тур
В.Липиця – Банк1 2-4
Н.Липиця – Укрлісекспорт 2-0
Чагрів – Потік 2-5
Підгороддя – Лучинці 0-2
Голд Дроп – Путятинці 5-2
Воскресінці – Бабухів 3-7
Васючин – Залужжя 4-1
Добринів – Банк2 2-2

14-й тур
В. Липиця – Банк2 3-2
Н.Липиця – Воскресінці 7-1
Чагрів – Укрлісекпорт 2-5
Підгороддя – Міліція 0-4
Голд Дроп – Лучинці 3-1
Банк1 – Путятинці 7-3
Васючин – Бабухів 4-3
Добринів – Залужжя 6-1

27 IRUSIK   (02.03.2012 23:17:24)
13-й тур
В.Липиця – Банк1 2:4
Н.Липиця – Укрлісекспорт 5:2
Чагрів – Потік 1:3
Міліція – вихідний
Підгороддя – Лучинці 1:4
Голд Дроп – Путятинці 3:1
Воскресінці – Бабухів 1:4
Васючин – Залужжя 5:2
Добринів – Банк2 3:2
14-й тур
В. Липиця – Банк2 2:4
Н.Липиця – Воскресінці 5:1
Чагрів – Укрлісекпорт 1:6
Потік – вихідний
Підгороддя – Міліція 2:5
Голд Дроп – Лучинці 4:2
Банк1 – Путятинці 6:2
Васючин – Бабухів 4:2
Добринів – Залужжя 5:1

26 ЯРІК   (02.03.2012 22:58:08)
Н.Липиця – Укрлісекспорт - 3:2
Чагрів – Потік 3:5
Міліція – вихідний
Підгороддя – Лучинці - 2:5
Голд Дроп – Путятинці - 7:4
Воскресінці – Бабухів - 2:6
Васючин – Залужжя - 8:2
Добринів – Банк2 - 2:3

14-й тур
В. Липиця – Банк2 - 3:4
Н.Липиця – Воскресінці - 8:1
Чагрів – Укрлісекпорт - 1:6
Потік – вихідний
Підгороддя – Міліція - 2:6
Голд Дроп – Лучинці - 4:2
Банк1 – Путятинці - 9:1
Васючин – Бабухів - 4:4
Добринів – Залужжя - 7:2

25 The_Rok   (02.03.2012 21:51:21)
13-й тур
В.Липиця – Банк1 1-4
Н.Липиця – Укрлісекспорт 4-2
Чагрів – Потік 2-4
Міліція – вихідний
Підгороддя – Лучинці 2-5
Голд Дроп – Путятинці 6-2
Воскресінці – Бабухів 2-4
Васючин – Залужжя 5-2
Добринів – Банк2 4-2

14-й тур
В. Липиця – Банк2 2-4
Н.Липиця – Воскресінці 6-1
Чагрів – Укрлісекпорт 1-7
Потік – вихідний
Підгороддя – Міліція 2-5
Голд Дроп – Лучинці 5-3
Банк1 – Путятинці 9-2
Васючин – Бабухів 5-2
Добринів – Залужжя 5-1

24 Роналдіньо   (02.03.2012 21:48:07)
13-й тур
В.Липиця – Банк1 2-4
Н.Липиця – Укрлісекспорт 3-2
Чагрів – Потік 2-4
Підгороддя – Лучинці 2-4
Голд Дроп – Путятинці 5-0
Воскресінці – Бабухів 1-4
Васючин – Залужжя 4-2
Добринів – Банк2 2-3

14-й тур
В. Липиця – Банк2 1-3
Н.Липиця – Воскресінці 5-1
Чагрів – Укрлісекпорт 1-5
Підгороддя – Міліція 1-4
Голд Дроп – Лучинці 4-2
Банк1 – Путятинці 5-0
Васючин – Бабухів 4-3
Добринів – Залужжя 4-2

23 ПОКІРМЕН   (02.03.2012 21:42:56)
13-й тур
В.Липиця – Банк1 2-5
Н.Липиця – Укрлісекспорт 2-1
Чагрів – Потік 3-6
Міліція – вихідний
Підгороддя – Лучинці 3-6
Голд Дроп – Путятинці 6-1
Воскресінці – Бабухів 2-4
Васючин – Залужжя 5-2
Добринів – Банк2 4-2
14-й тур
В. Липиця – Банк2 2-3
Н.Липиця – Воскресінці 5-1
Чагрів – Укрлісекпорт 2-6
Потік – вихідний
Підгороддя – Міліція 2-5
Голд Дроп – Лучинці 3-2
Банк1 – Путятинці 6-1
Васючин – Бабухів 3-2
Добринів – Залужжя 5-2

22 Kurt17   (02.03.2012 21:42:02)
13-й тур
В.Липиця – Банк1 - 2:4
Н.Липиця – Укрлісекспорт - 3:2
Чагрів – Потік 3:5
Міліція – вихідний
Підгороддя – Лучинці - 2:5
Голд Дроп – Путятинці - 6:3
Воскресінці – Бабухів - 2:4
Васючин – Залужжя - 8:2
Добринів – Банк2 - 2:2

14-й тур
В. Липиця – Банк2 - 3:5
Н.Липиця – Воскресінці - 6:1
Чагрів – Укрлісекпорт - 0:5
Потік – вихідний
Підгороддя – Міліція - 2:5
Голд Дроп – Лучинці - 4:2
Банк1 – Путятинці - 7:1
Васючин – Бабухів - 4:2
Добринів – Залужжя - 5:1

21 Leo   (02.03.2012 21:25:04)
13-й тур
В.Липиця – Банк1 1-3
Н.Липиця – Укрлісекспорт 1-2
Чагрів – Потік 2-4
Міліція – вихідний
Підгороддя – Лучинці 2-5
Голд Дроп – Путятинці 5-0
Воскресінці – Бабухів 2-4
Васючин – Залужжя 6-1
Добринів – Банк2 2-3

14-й тур
В. Липиця – Банк2 2-4
Н.Липиця – Воскресінці 4-1
Чагрів – Укрлісекпорт 1-4
Потік – вихідний
Підгороддя – Міліція 2-5
Голд Дроп – Лучинці 4-2
Банк1 – Путятинці 5-1
Васючин – Бабухів 5-2
Добринів – Залужжя 4-2

20 КнОпА   (02.03.2012 20:52:26)
13-й тур
В.Липиця – Банк1 2-5
Н.Липиця – Укрлісекспорт 4-1
Чагрів – Потік 2-4
Міліція – вихідний
Підгороддя – Лучинці 1-4
Голд Дроп – Путятинці 4-1
Воскресінці – Бабухів 3-3
Васючин – Залужжя 6-2
Добринів – Банк2 4-6

14-й тур
В. Липиця – Банк2 2-5
Н.Липиця – Воскресінці 5-1
Чагрів – Укрлісекпорт 2-4
Потік – вихідний
Підгороддя – Міліція1-3
Голд Дроп – Лучинці
5-3
Банк1 – Путятинці 6-2
Васючин – Бабухів 5-1
Добринів – Залужжя 5-0

19 FoOtbOL   (02.03.2012 20:13:40)
В.Липиця – Банк1 2-4
Н.Липиця – Укрлісекспорт 3-1
Чагрів – Потік 4-2
Міліція – вихідний
Підгороддя – Лучинці 0-3
Голд Дроп – Путятинці 4-1
Воскресінці – Бабухів 1-5
Васючин – Залужжя 6-1
Добринів – Банк2 3-2

14-й тур
В. Липиця – Банк2 2-1
Н.Липиця – Воскресінці 5-2
Чагрів – Укрлісекпорт 1-4
Потік – вихідний
Підгороддя – Міліція 1-6
Голд Дроп – Лучинці 3-1
Банк1 – Путятинці 3-0
Васючин – Бабухів 4-1
Добринів – Залужжя 4-0

18 タラス   (02.03.2012 19:22:13)
В.Липиця – Банк1 2-3
Н.Липиця – Укрлісекспорт 5-2
Чагрів – Потік 5-2
Підгороддя – Лучинці 5-1
Голд Дроп – Путятинці 5-1
Воскресінці – Бабухів 3-5
Васючин – Залужжя 8-3
Добринів – Банк2 2-1

14-й тур
В. Липиця – Банк2 2-2
Н.Липиця – Воскресінці 8-2
Чагрів – Укрлісекпорт 3-6
Потік – вихідний
Підгороддя – Міліція 2-5
Голд Дроп – Лучинц і5-2
Банк1 – Путятинці 6-1
Васючин – Бабухів 3-3
Добринів – Залужжя7-2

17 GUF   (02.03.2012 19:00:35)
13-й тур
В.Липиця – Банк1 1-2
Н.Липиця – Укрлісекспорт 2-2
Чагрів – Потік 1-2
Міліція – вихідний
Підгороддя – Лучинці 2-5
Голд Дроп – Путятинці 3-0
Воскресінці – Бабухів 1-4
Васючин – Залужжя 5-2
Добринів – Банк2 3-2

14-й тур
В. Липиця – Банк2 1-3
Н.Липиця – Воскресінці 0-5
Чагрів – Укрлісекпорт 1-4
Потік – вихідний
Підгороддя – Міліція 1-5
Голд Дроп – Лучинці 3-3
Банк1 – Путятинці 6-1
Васючин – Бабухів 3-3
Добринів – Залужжя4-1

16 panchik   (02.03.2012 18:47:33)
В.Липиця – Банк1 2:4
Н.Липиця – Укрлісекспорт 3:5
Чагрів – Потік 3:3
Міліція – вихідний
Підгороддя – Лучинці 3:7
Голд Дроп – Путятинці 7:2
Воскресінці – Бабухів 3:6
Васючин – Залужжя 9:2
Добринів – Банк2 1:2

14-й тур
В. Липиця – Банк2 2:4
Н.Липиця – Воскресінці 4:2
Чагрів – Укрлісекпорт 1:5
Потік – вихідний
Підгороддя – Міліція 2:6
Голд Дроп – Лучинці 5:2
Банк1 – Путятинці 8:2
Васючин – Бабухів 6:2
Добринів – Залужжя 7:1

15 єє   (02.03.2012 18:24:23)
В.Липиця – Банк1 2-5
Н.Липиця – Укрлісекспорт 3-3
Чагрів – Потік 2-5
Міліція – вихідний
Підгороддя – Лучинці 2-6
Голд Дроп – Путятинці 4-0
Воскресінці – Бабухів 3-7
Васючин – Залужжя 5-3
Добринів – Банк2 5-2

14-й тур
В. Липиця – Банк2 3-2
Н.Липиця – Воскресінці 7-1
Чагрів – Укрлісекпорт 2-5
Потік – вихідний
Підгороддя – Міліція 2-4
Голд Дроп – Лучинці 4-2
Банк1 – Путятинці 6-1
Васючин – Бабухів 5-3
Добринів – Залужжя 5-2

14 DSquareD   (02.03.2012 17:58:33)
13-й тур
В.Липиця – Банк1 3:5
Н.Липиця – Укрлісекспорт 4:2
Чагрів – Потік 1:2
Міліція – вихідний
Підгороддя – Лучинці 2:4
Голд Дроп – Путятинці 4:1
Воскресінці – Бабухів 1:5
Васючин – Залужжя 5:2
Добринів – Банк2 4:2

14-й тур
В. Липиця – Банк2 4:3
Н.Липиця – Воскресінці 6:1
Чагрів – Укрлісекпорт 1:5
Потік – вихідний
Підгороддя – Міліція 1:3
Голд Дроп – Лучинці 4:2
Банк1 – Путятинці 5:1
Васючин – Бабухів 3:4
Добринів – Залужжя4:1

13 TARIK   (02.03.2012 16:55:12)
13-й тур
В.Липиця – Банк1 1-4
Н.Липиця – Укрлісекспорт 3-1
Чагрів – Потік 3-6
Міліція – вихідний
Підгороддя – Лучинці 2-4
Голд Дроп – Путятинці 5-1
Воскресінці – Бабухів 2-6
Васючин – Залужжя 6-2
Добринів – Банк2 3-1

14-й тур
В. Липиця – Банк2 2-4
Н.Липиця – Воскресінці 6-2
Чагрів – Укрлісекпорт 1-6
Потік – вихідний
Підгороддя – Міліція 2-6
Голд Дроп – Лучинці 5-2
Банк1 – Путятинці 6-0
Васючин – Бабухів 5-2
Добринів – Залужжя 7-1

12 Zizu   (02.03.2012 16:49:52)
В.липиця-банк1 3:2
н.липиця-укрлісекспорт 4:2
чагрів-потік 2:5
підгороддя-лучинці 0:5
голдроп-путятинці 6:2
воскресінці-бабухів 2:5
васючин-залужжя 5:1
добринів-банк2 3:1
14-й тур
в.липиця-банк2 3:2
н.липиця-воскресінці 8:1
чагрів-укрлісекспорт 2:8
підгороддя-міліція 2:5
голдроп-лучинці 2:3
банк1-путятинці 6:1
васючин-бабухів 3:4
добринів-залужжя 6:1

11 =NataN=   (02.03.2012 15:13:04)
13-й тур
В.Липиця – Банк1 4-5
Н.Липиця – Укрлісекспорт 6-4
Чагрів – Потік 1-3
Міліція – вихідний
Підгороддя – Лучинці 2-4
Голд Дроп – Путятинці 5-2
Воскресінці – Бабухів 1-4 Васючин – Залужжя 6-3
Добринів – Банк2 4-3

14-й тур
В. Липиця – Банк2 3-2
Н.Липиця – Воскресінці 7-2
Чагрів – Укрлісекпорт 3-5
Потік – вихідний
Підгороддя – Міліція 2-4
Голд Дроп – Лучинці 3-2
Банк1 – Путятинці 6-3
Васючин – Бабухів 5-2
Добринів – Залужжя 5-4

10 Romk@   (01.03.2012 22:39:13)
13-й тур
В.Липиця – Банк1 2:4
Н.Липиця – Укрлісекспорт 3:5
Чагрів – Потік 3:3
Міліція – вихідний
Підгороддя – Лучинці 4:4
Голд Дроп – Путятинці 7:2
Воскресінці – Бабухів 3:3
Васючин – Залужжя 2:3
Добринів – Банк2 2:2

14-й тур
В. Липиця – Банк2 4:3
Н.Липиця – Воскресінці 4:2
Чагрів – Укрлісекпорт 1:5
Потік – вихідний
Підгороддя – Міліція 2:6
Голд Дроп – Лучинці 5:2
Банк1 – Путятинці 8:4
Васючин – Бабухів 6:2
Добринів – Залужжя 3:3

9 НазарКо   (01.03.2012 19:07:25)
В.Липиця – Банк1 3:1
Н.Липиця – Укрлісекспорт 2:0
Чагрів – Потік 1:4
Підгороддя – Лучинці 1:5
Голд Дроп – Путятинці 4:1
Воскресінці – Бабухів 2:4
Васючин – Залужжя 5:1
Добринів – Банк2 3:3

14-й тур
В. Липиця – Банк2 3:1
Н.Липиця – Воскресінці 4:0
Чагрів – Укрлісекпорт 1:5
Підгороддя – Міліція 1:4
Голд Дроп – Лучинці 3:0
Банк1 – Путятинці 4:1
Васючин – Бабухів 3:1
Добринів – Залужжя 6:2

8 Ivan2012   (01.03.2012 16:51:15)
13-й тур
В.Липиця – Банк1 2-5
Н.Липиця – Укрлісекспорт 4-3
Чагрів – Потік 2-4
Міліція – вихідний 3-0
Підгороддя – Лучинці 2-5
Голд Дроп – Путятинці 4-2
Воскресінці – Бабухів 1-3
Васючин – Залужжя 4-2
Добринів – Банк2 3-3

14-й тур
В. Липиця – Банк2 2-4
Н.Липиця – Воскресінці 6-3
Чагрів – Укрлісекпорт 3-5
Потік – вихідний 3-0
Підгороддя – Міліція 3-6
Голд Дроп – Лучинці 3-3
Банк1 – Путятинці 5-1
Васючин – Бабухів 4-3
Добринів – Залужжя 6-3

7 Вовік   (01.03.2012 15:40:25)
13-й тур
В.Липиця – Банк1 2-1
Н.Липиця – Укрлісекспорт 2-2
Чагрів – Потік 1-2
Міліція – вихідний 1-1
Підгороддя – Лучинці 1-2
Голд Дроп – Путятинці 2-1
Воскресінці – Бабухів 1-0
Васючин – Залужжя 1-1
Добринів – Банк2 2-1

14-й тур
В. Липиця – Банк2 2-3
Н.Липиця – Воскресінці 3-3
Чагрів – Укрлісекпорт 1-2
Потік – вихідний 2-2
Підгороддя – Міліція 1-1
Голд Дроп – Лучинці 1-3
Банк1 – Путятинці 2-2
Васючин – Бабухів 2-1
Добринів – Залужжя 1-1
smile Удачі всім!!

6 avtorutet   (01.03.2012 15:07:12)
В.Липиця – Банк1 2-4
Н.Липиця – Укрлісекспорт 3-3
Підгороддя – Лучинці 1-2
Голд Дроп – Путятинці 4-1
Воскресінці – Бабухів 2-3
Васючин – Залужжя 6-1
Добринів – Банк2 2-2

14-й тур
В. Липиця – Банк2 2-3
Н.Липиця – Воскресінці 3-1
Чагрів – Укрлісекпорт 1-4
Підгороддя – Міліція 2-4
Голд Дроп – Лучинці 4-2
Банк1 – Путятинці 5-1
Васючин – Бабухів 6-2
Добринів – Залужжя 5-2

5 dan   (29.02.2012 22:03:24)
якщо час 13-го туру не змінять, то рекомендую на гру Гол Дроп-Путятинці ставити 5:0

3 XXL   (29.02.2012 20:10:30)
В.Липиця – Банк1 1-2
Н.Липиця – Укрлісекспорт 2-2
Чагрів – Потік 1-2
Міліція – вихідний
Підгороддя – Лучинці 2-4
Голд Дроп – Путятинці 3-1
Воскресінці – Бабухів 1-3
Васючин – Залужжя 4-1
Добринів – Банк2 2-2
14-й тур
В. Липиця – Банк2 1-2
Н.Липиця – Воскресінці 4-.2
Чагрів – Укрлісекпорт 1-3
Потік – вихідний
Підгороддя – Міліція 1-2
Голд Дроп – Лучинці 3-1
Банк1 – Путятинці 5-2
Васючин – Бабухів 4-1
Добринів – Залужжя 4-1

2 Pato   (29.02.2012 19:28:35)
13-й тур
В.Липиця – Банк1 1:2
Н.Липиця – Укрлісекспорт 3:1
Чагрів – Потік 1:2
Міліція – вихідний
Підгороддя – Лучинці 2:2
Голд Дроп – Путятинці 5:1
Воскресінці – Бабухів 2:4
Васючин – Залужжя 5:2
Добринів – Банк2 4:2

14-й тур
В. Липиця – Банк2 3:2
Н.Липиця – Воскресінці 8:1
Чагрів – Укрлісекпорт 0:3
Потік – вихідний
Підгороддя – Міліція 1:3
Голд Дроп – Лучинці 4:2
Банк1 – Путятинці 6:3
Васючин – Бабухів 7:2
Добринів – Залужжя 4:0

1 xxx07   (29.02.2012 18:15:46)
13-й тур
В.Липиця – Банк1 3-2
Н.Липиця – Укрлісекспорт 1-2
Чагрів – Потік 2-5
Міліція – вихідний
Підгороддя – Лучинці 2-4
Голд Дроп – Путятинці 9-2
Воскресінці – Бабухів 2-4
Васючин – Залужжя 9-1
Добринів – Банк2 5-1

14-й тур
В. Липиця – Банк2 3-1
Н.Липиця – Воскресінці 8-0
Чагрів – Укрлісекпорт 3-4
Потік – вихідний
Підгороддя – Міліція 2-4
Голд Дроп – Лучинці 5-2
Банк1 – Путятинці 9-0
Васючин – Бабухів 6-1
Добринів – Залужжя 7-1

4 dan   (29.02.2012 22:01:06)
вже би до десяти дорахував

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09