Всього відповідей: 874

Головна » 2014 » Травень » 4 » ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. ПЕРША ЛІГА. 2-й ТУР
17:15:51
ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. ПЕРША ЛІГА. 2-й ТУР

Минулої неділі, 4 травня, відбулися матчі 2-го туру у чемпіонаті району в Першій лізі. Зіграні матчі підтвердили, що цьогорічний чемпіонат повинен бути цікавим і непередбачуваним, адже вже всі команди мають як мінімум один завойований заліковий бал в турнірній таблиці.

У Світанку місцева команда приймала Підвиння і не скористалася беззаперечною ігровою перевагою в першому таймі, за що "поплатилася" в підсумковому результаті. Гостям в другому таймі вдалося вирівняти гру та використати свої нагоди і перемогти 3-1.

Підкамінь після впевненої звитяги в минулому турі над Путятинцями розійшовся "миром" в домашньому матчі з Нижньою Липицею 1-1. З таким же рахунком завершився поєдинок між географічними сусідами Пуковом і Путятинцями.

Чесники, що здобули путівку в першу лігу після відмови Беньківців, переконливо перемогли своїх сусідів з Жовчева 4-1 і разом з Букачівцями залишаються командою, яка йде без очкових втрат. Кліщівня вдома досить впевнено здолала гостей з Козарів 5-2

Відзначимо, що на старті найбільш переконливо виглядають Букачівці, які здобули вже другу перемогу здолавши Потік - 4-2.

17 Demsky_V   (05.05.2014 21:47:27) [Материал]
Бомбардири ФК "ПОТІК": Пащин Володимир - 3, Богоніс Зеновій - 1, Музика Віктор - 1.

16 Demsky_V   (05.05.2014 21:44:45) [Материал]
Букачівці - Потік 4:2 (3:0)
Склад ФК «Потік»: Люлька М.(к) – Сверидов В., Конопада О., Пащин Б., Гордій Т.(77' Демський В.) – Чолій М., Богоніс З.(46' Пащин Вс.), Гнида А., Пащин Вл., Побуцький Вт.(43' Костів О.) - Музика Вк.
На заміні: Когут Д.
Голи: (1:0) 02"Скробач Р., (2:0) 30"Товстий М., (3:1) 41"Британ І., (4:1) 60"Товстий М. --- (3:1) 49"Пащин Володимир, (4:2) 72"Пащин Володимир.
Опис мату: Провальний 1-й тайм, незрозумілий 1-й швидкий гол....... хоча після прошущеного голу в 1-му таймі моментів особливо команда Потока і не мала.... А от другі 45 хв. зовсім інша гра, багато ударів по воротах, небезпечні стандарти + ігра в пас і в результаті 1-2...

18 dan   (05.05.2014 21:59:07) [Материал]
дивився тільки 2-й тайм, згоден, що Потік виглядав краще але щоб це призводило  до великої кількості небезпечних моментів не сказав би ... набагато гострішими були стандарти ( в принципі, вони були небезпечними на обоє воріт)... Букачівці ж переконливо виглядали на контрах (чітко, швидко)...
  з прицілом на довгу чемпіонатську дистанцію сподіваюся, що Трач В.І. (суддя гри) не забуде внести до протоколу жовті картки Сверидова і Гордія (ті, що бачив)

21 myzik88   (06.05.2014 08:59:28) [Материал]
прийдеш в середу на СТК і подивишся)))))

22 dan   (06.05.2014 17:49:41) [Материал]
а якщо не прийду і не подивлюся?

23 Demsky_V   (06.05.2014 19:44:56) [Материал]
бля, що ви починаєте......знайшли турнір серйозний.....

24 myzik88   (06.05.2014 21:21:06) [Материал]
твої проблеми

25 dan   (06.05.2014 21:57:40) [Материал]
до чого це я? розжовую: я про те, що чи я прийду на засідання чи не прийду запис про картки в протоколі має бути...що тут не зрозуміло?  ... і ще одне, оскільки ти сам почав, прошу суддів з Потока не обслуговувати наші ігри, думаю, тут пояснювати не треба? (в минулому сезоні такої проблеми не було)

14 geol25   (05.05.2014 15:31:16) [Материал]
Пуків - Путятинці - 1:1 (1:1)

Голи:
 Назар Кучмій, 36 - Іван Кучмій, 9

Путятинці: Курань - М. Крук, Кучмій-кап., Холява (Дмитрів, 68), Куч - Ковба (Цимбалістий, 57), Череватий, Гиців, В. Крук - Бойчук, Т. Луцишин

На заміні: Баран, Кашуба.

Обидва голи були забиті у першій 45-хвилинці. Спочатку відзначився капітан Іван Кучмій після навісу зі штрафного Володимира Крук. Однак втримати перевагу гості не змогли, пропустивши гол після помилки в захисті.

Відзначимо, що Путятинці виглядали краще за свого суперника впродовж всього поєдинку й створили багато моментів. Могли забивати Тарас Луцишин, Холява, Гиців, Цимбалістий, однак нам просто не пощастило. До того ж, за рахунку 1:1 в першому таймі суддя не призначив очевидний пенальті.

15 НазарКо   (05.05.2014 15:58:30) [Материал]
ну я так поняв за Пуків також гол забив Кучмій, але Назар. хах)))

26 geol25   (07.05.2014 09:57:05) [Материал]
так, забили обидва Кучмії, правда за різні команди. До того ж, у другому полі Назара змінив його тато Володя.
Усі троє Кучміїв мають коріння в Путятинцях.

+1   Спам
11 dan   (04.05.2014 23:07:38) [Материал]
Якщо на наступну домашню гру Пуків знову не покосить траву (місцями пів м"яча можна заховати), то з чистою совістю їм треба давати тех поразку за неготовність поля (в протоколі сьогоднішньої гри я запис зробив) ... якщо себе не поважаєте, то поважайте хоч суперника

Бомбардири ФК ЖОВЧІВ

Гривнак Володимир (2), Тицький Мирослав (1)

6 VoVa-99-   (04.05.2014 19:45:24) [Материал]
Бомбардири Підамінь: Кардаш Володимир-(3) . Скарбовський Олег-(1)

+1   Спам
5 wekk   (04.05.2014 19:42:50) [Материал]
Склад Букачівець
Воротар Торган Н.
Захисники Курілець В., Баша Т. (с), Сенах В., Бринтан І.
Півзахист Войтко О.,Стецьків Р., Андрухів О.,Чорнописькй В.,
Нападаючі Товстий М., Скробач Р.
На заміну виходили Боднар О., Юрків С., Витикач Н., Павлів С.
Голи: Товстий М. - 2, Скробач Р. - 1. , Британ І. - 1

Бомбардири Букачівець: Товстий М. - 4, Стецьків - 2, Скробач -1 , Британ І. -1

9 НазарКо   (04.05.2014 20:15:16) [Материал]
Товстий клепає і клепає.. Шо шо а сильний)

4 Andriy   (04.05.2014 19:18:55) [Материал]
Бомбардири Путятинців: Кучмій Іван - 1.

3 Andriy   (04.05.2014 19:11:42) [Материал]
Бомбардири Підвиння: Яремчук Тарас -1, Шулик Олег - 1, Любінець Ярослав - 1.

2 Andriy   (04.05.2014 18:34:15) [Материал]
Голи:
Матвієнко А., 15" - Яремчук Т, 65", Шулик О., 75", Любінець Я, 80" (пен.)

Підвиння: Білоус О. - Любінець Я., Деб'як А., Круп'як Я., Струк І. - Мартишин Т., Цимбалістий О., Шулик О., Новак Р., Галуга Р. - Яремчук Т.

+1   Спам
12 Тарас   (05.05.2014 11:55:04) [Материал]
По грі: Гра видалась напруженою, знову багато фолів, грубих фолів господарів! Кілька гравців Підвиння догравали матч з пошкодженнями. Світанок з перших хвилин пішов великими силами вперед, де на 15 хв. вихід на побачення з воротарем і гол! По ходу 1-го тайму господарі мали кілька 100% нагод проте кіпер рятував! Підвиння без моментів! Після доброї прочуханки в перериві гості збираються, діють агресивно та швидко на 65 хв. з 20-ти метрів від поперечини вколотив круглого Яремчук Т. Продовжуючи тиснути на суперника спрацювала флангова атака де Шилик О. вдотик на противоході переграв воротаря 1:2 75 хв. Була й перекладина Струк І. Приблизно на 80 хв. Галуга Р. з центра поля відірвався від всіх, виходячи віч на віч з воротарем получив підкат ззаду тай й щей воротар колінами в груди, 11-ти метревий який на 80 хв. забив Любінець Я. Дякую товаришам по команді, які в 2-му таймі доказали шо ми є команда і здобули вольову перемогу!!!

1 vasja   (04.05.2014 17:23:11) [Материал]