Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 934


Головна » 2016 » Червень » 23 » Конкурс прогнозистів 2016. 9 етап
22:36:07
Конкурс прогнозистів 2016. 9 етап
Пуків - Сокіл "Помонята
Вербилівці - Явче
Юнашків - Залужжя
Жовчів - Путятинці

Потік -Беньківці
Підкамінь-Яглуш
Заланів - Фрага
Руда -Долиняни

Загір’я - Нижня Липиця
Кліщівна - Верхня Липиця
Конюшки - Ураган "Добринів"
Воскресинці - Бабухів

Липівка - Козарі

ФК "Рогатин" - "Прут" (Делятин)
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 538 | Додав: КнОпА
Всього коментарів: 10
10 Patoo   (26.06.2016 11:29:49)
Пуків - Сокіл "Помонята 2:2
Вербилівці - Явче 2:0
Юнашків - Залужжя 2:3
Жовчів - Путятинці 1:0

Потік -Беньківці 3:0
Підкамінь-Яглуш 1:3
Заланів - Фрага 2:4
Руда -Долиняни 2:2

Загір’я - Нижня Липиця 0:1
Кліщівна - Верхня Липиця 2:3
Конюшки - Ураган "Добринів" 1: 2
Воскресинці - Бабухів 0"2

Липівка - Козарі 3:1

ФК "Рогатин" - "Прут" (Делятин) 1:0

9 Vovik   (26.06.2016 09:56:12)
Пуків - Сокіл "Помонята  3-1
Вербилівці - Явче 2-1
Юнашків - Залужжя 1-2
Жовчів - Путятинці 1-1

Потік -Беньківці  3-1
Підкамінь-Яглуш 1-2
Заланів - Фрага 1-2
Руда -Долиняни 2-1

Загір’я - Нижня Липиця 1-1
Кліщівна - Верхня Липиця 1-3
Конюшки - Ураган "Добринів" 1-0
Воскресинці - Бабухів 1-2

Липівка - Козарі  0-1

ФК "Рогатин" - "Прут" (Делятин)  3-0

8 upiter05   (26.06.2016 09:38:36)
Пуків - Сокіл "Помонята 2-1
Вербилівці - Явче 2-1
Юнашків - Залужжя 0-2
Жовчів - Путятинці 2-0

Потік -Беньківці 2-0
Підкамінь-Яглуш 1-3
Заланів - Фрага 1-0
Руда -Долиняни 2-1

Загір’я - Нижня Липиця 1-1
Кліщівна - Верхня Липиця 0-1
Конюшки - Ураган "Добринів" 1-1
Воскресинці - Бабухів 0-2

Липівка - Козарі  1-1

ФК "Рогатин" - "Прут" (Делятин) 3-0

7 Romashka99   (26.06.2016 08:41:27)
Пуків 2:1 Помонята
Вербилівці 2:0 Явче
Юнашків 2:2 Залужжя
Жовчів 3:1 Путятинці
Потік 0:0 Беньківці
Підкамінь 2:2 Яглуш
Заланів 0:2 Фрага
Руда 2:0 Долиняни
Загір'я 3:1 Н.Липиця
Кліщівна 1:2 В.Липиця
Конюшки 3:1 Добринів
Воскресинці 1:1 Бабухів
Липівка 1:2 Козарі
Рогатин 2:1 Делятин

6 Міша=)   (26.06.2016 06:58:51)
Пуків - Сокіл "Помонята3-4
Вербилівці - Явче 3-1
Юнашків - Залужжя 2-2
Жовчів - Путятинці 3-2

Потік -Беньківці 2-1
Підкамінь-Яглуш 2-2
Заланів - Фрага 1-3
Руда -Долиняни 3-1

Загір’я - Нижня Липиця 3-1
Кліщівна - Верхня Липиця 1-3
Конюшки - Ураган "Добринів" 1-3
Воскресинці - Бабухів 1-1

Липівка - Козарі 1-3

ФК "Рогатин" - "Прут" (Делятин)3-1

5 КнОпА   (25.06.2016 22:43:53)
Пуків - Сокіл "Помонята 1-1
Вербилівці - Явче 2-1
Юнашків - Залужжя 3-1
Жовчів - Путятинці 1-1

Потік -Беньківці 0-0
Підкамінь-Яглуш 1-3
Заланів - Фрага 0-1
Руда -Долиняни 3-2

Загір’я - Нижня Липиця 2-1
Кліщівна - Верхня Липиця 1-4
Конюшки - Ураган "Добринів" 3-1
Воскресинці - Бабухів 0-0

Липівка - Козарі 2-2

ФК "Рогатин" - "Прут" (Делятин) 3-0

4 igroc   (25.06.2016 22:02:39)
Пуків - Сокіл "Помонята 1:2
Вербилівці - Явче 2:0
Юнашків - Залужжя 2:2
Жовчів - Путятинці 3:1

Потік -Беньківці 3:1
Підкамінь-Яглуш 1:2
Заланів - Фрага 1:4
Руда -Долиняни 3:0

Загір’я - Нижня Липиця 2:1
Кліщівна - Верхня Липиця 1:2
Конюшки - Ураган "Добринів" 1:2
Воскресинці - Бабухів 1:0

Липівка - Козарі 2:1

ФК "Рогатин" - "Прут" (Делятин) 3:1

0  
3 НазарКо   (25.06.2016 21:11:58)
Пуків - Сокіл "Помонята 1:3
Вербилівці - Явче 2:0
Юнашків - Залужжя 2:2
Жовчів - Путятинці 3:1

Потік -Беньківці 3:1
Підкамінь-Яглуш 0:1
Заланів - Фрага 2:1
Руда -Долиняни 3:0

Загір’я - Нижня Липиця 2:1
Кліщівна - Верхня Липиця 0:2
Конюшки - Ураган "Добринів" 2:0
Воскресинці - Бабухів 0:1

Липівка - Козарі 1:2

ФК "Рогатин" - "Прут" (Делятин) тв:тп  smile

0  
2 xxx07   (25.06.2016 18:07:27)
Пуків - Сокіл "Помонята 1-1
Вербилівці - Явче 2-0
Юнашків - Залужжя 3-0
Жовчів - Путятинці 2-1

Потік -Беньківці 2-0
Підкамінь-Яглуш 1-1
Заланів - Фрага 1-2
Руда -Долиняни 2-0

Загір’я - Нижня Липиця 2-0
Кліщівна - Верхня Липиця 0-2
Конюшки - Ураган "Добринів" 1-1
Воскресинці - Бабухів 2-0

Липівка - Козарі 1-0

ФК "Рогатин" - "Прут" (Делятин) 2-1

1 Leo   (25.06.2016 10:53:24)
Пуків - Сокіл "Помонята 2-1
Вербилівці - Явче 2-1
Юнашків - Залужжя 1-2
Жовчів - Путятинці 0-1

Потік -Беньківці 3-0
Підкамінь-Яглуш 1-2
Заланів - Фрага 0-2
Руда -Долиняни 2-0

Загір’я - Нижня Липиця 0-1
Кліщівна - Верхня Липиця 1-2
Конюшки - Ураган "Добринів" 1-0
Воскресинці - Бабухів 1-0

Липівка - Козарі 1-2

ФК "Рогатин" - "Прут" (Делятин) 2-0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Путятинці22009-26
2Яглуш22007-16
3"Спецагропроект"21106-34
4Бабухів21105-44
5Лучинці21012-13
6Загір'я21015-53
7Княгиничі21014-73
8Залужжя20023-60
9Пуків20022-80
10Руда20021-70

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Жовчів220013-46
2Добринів21105-34
3Вербилівці21109-84
4Заланів21017-43
5Більшівці21015-43
6Підкамінь20206-62
7Лучинці-220205-52
8"Авангард"20113-61
9Конюшки20112-61
10Фрага20028-170
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8

Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400

Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09