Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 933


Головна » 2012 » Червень » 16 » Конкурс прогнозистів. 7 тур
08:12:16
Конкурс прогнозистів. 7 тур
1/4 кубка
Юнашків-Васючин
Укрлісекспорт-Потік
Черче-В.Липиця
Н.Липиця-Дібринів.

6 тур.суперліга
Черче-Васючин
Обелниця-Юнашків
Козари-В.Липиця
Н.Липиця-Лучинці
Пуків-Дібринів Укрлісекспорт-Долиняни

1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне
Помонята-Чесники
Букачівці-Залужжя
Потік-Путятинці
Липівка-Колоколин
Підвиння-Беньківці
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 795 | Додав: xxx07
Всього коментарів: 651 2 »
65 Мєля   (17.06.2012 11:51:59)
Юнашків-Васючин 2:1
Укрлісекспорт-Потік 1:0
Черче-В.Липиця 1:2
Н.Липиця-Дібринів 0:3
6 тур.суперліга
Черче-Васючин 2:2
Обелниця-Юнашків 0:1
Козари-В.Липиця 1:0
Н.Липиця-Лучинці 1:3
Пуків-Дібринів 0:2
Укрлісекспорт-Долиняни 3:1
1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 1:1
Помонята-Чесники 3:0
Букачівці-Залужжя 0:1
Потік-Путятинці 0:2
Липівка-Колоколин 2:1
Підвиння-Беньківці 2:1
biggrin

-1   Спам
64 Reef20   (17.06.2012 09:43:11)
Черче-Васючин 0-3
Обелниця-Юнашків 1-2
Козари-В.Липиця 1-2
Н.Липиця-Лучинці 1-1
Пуків-Дібринів 0-3 Укрлісекспорт-
Долиняни 2-1
1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 0-2
Помонята-Чесники 4-1
Букачівці-Залужжя 1-2
Потік-Путятинці 2-1
Липівка-Колоколин 3-1
Підвиння-Беньківці 1-1

-1   Спам
63 Polyoviy(Zhovchiv)   (16.06.2012 13:02:59)
прогноз upiter05
6 тур.суперліга
Черче-Васючин 0-2
Обельниця-Юнашків 1-1
Козари-В.Липиця 1-2
Н.Липиця-Лучинці 0-2
Пуків-Добринів 0-3
Укрлісекспорт-Долиняни 1-0
1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 2-2
Помонята-Чесники 3-0
Букачівці-Залужжя 0-3
Потік-Путятинці 2-2
Липівка-Колоколин 3-0
Підвиння-Беньківці 2-1

-1   Спам
62 рубашний   (15.06.2012 13:34:31)
1/4 кубка
Юнашків-Васючин 3-1
Укрлісекспорт-Потік 2-0
Черче-В.Липиця 1-3
Н.Липиця-Дібринів. 1-2
6 тур.суперліга
Черче-Васючин 2-1
Обелниця-Юнашків 0-4
Козари-В.Липиця 1-3
Н.Липиця-Лучинці 3-1
Пуків-Дібринів 3-1
Укрлісекспорт-Долиняни 2-1
1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 1-2
Помонята-Чесники 2-1
Букачівці-Залужжя 1-2
Потік-Путятинці 2-1
Липівка-Колоколин 2-1
Підвиння-Беньківці 1-2

+1   Спам
61 chudo   (12.06.2012 21:44:36)
6 тур.суперліга
Черче-Васючин 0-3
Обелниця-Юнашків 2-1
Козари-В.Липиця 2-2
Н.Липиця-Лучинці 1-4
Пуків-Дібринів0-2
Укрлісекспорт-Долиняни1-2
1 ліга. 6 тур
Кліщівна 2-1Приозерне
Помонята 2-1Чесники
Букачівці 1-3 Залужжя
Потік 1-2Путятинці
Липівка3-1Колоколин
Підвиння2-1Беньківці

+1   Спам
60 BARON   (11.06.2012 02:01:37)
Обелниця4-2-Юнашків

-1   Спам
59 otp   (10.06.2012 13:51:07)
Юнашків-Васючин 2-2
Укрлісекспорт-Потік 1-1
Черче-В.Липиця 1-3
Н.Липиця-Дібринів. 1-3
6 тур.суперліга
Черче-Васючин 1-3
Обелниця-Юнашків 0-2
Козари-В.Липиця 1-1
Н.Липиця-Лучинці 1-2
Пуків-Дібринів 0-2
Укрлісекспорт-Долиняни 2-1
1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 2-1
Помонята-Чесники 4-1
Букачівці-Залужжя 2-2
Потік-Путятинці 3-0
Липівка-Колоколин 3-1
Підвиння-Беньківці 2-1

-1   Спам
58 Forvard   (10.06.2012 13:26:03)
Юнашків-Васючин 4-2
Укрлісекспорт-Потік 1-3
Черче-В.Липиця 2-3
Н.Липиця-Дібринів. 1-4
6 тур.суперліга
Черче-Васючин 5-2
Обелниця-Юнашків1-4
Козари-В.Липиця 3-0
Н.Липиця-Лучинці 1-4
Пуків-Дібринів 2-1
Укрлісекспорт-Долиняни 2-3
1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 3-1
Помонята-Чесники 4-1
Букачівці-Залужжя 2-3
Потік-Путятинці 3-3
Липівка-Колоколин5-0
Підвиння-Беньківці3-2

-1   Спам
57 Тренер   (10.06.2012 12:48:51)
Юнашків-Васючин 2:1
Укрлісекспорт-Потік 1:0
Черче-В.Липиця 1:1
Н.Липиця-Дібринів 1:3
6 тур.суперліга
Черче-Васючин 2:2
Обелниця-Юнашків 0:1
Козари-В.Липиця 1:0
Н.Липиця-Лучинці 1:3
Пуків-Дібринів 0:2
Укрлісекспорт-Долиняни 3:1
1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 1:2
Помонята-Чесники 3:0
Букачівці-Залужжя 0:3
Потік-Путятинці 0:2
Липівка-Колоколин 2:2
Підвиння-Беньківці 2:1

-1   Спам
56 Leo   (10.06.2012 12:34:02)
1/4 кубка
Юнашків-Васючин 1-2
Укрлісекспорт-Потік 4-1
Черче-В.Липиця 1-2
Н.Липиця-Дібринів. 1-3
6 тур.суперліга
Черче-Васючин 1-4
Обелниця- Юнашків 1-2
Козари-В.Липиця 2-2
Н.Липиця-Лучинці 0-1
Пуків-Дібринів 1-3 Укрлісекспорт-Долиняни 2-0
1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 1-2
Помонята-Чесники 3-0
Букачівці-Залужжя 2-1
Потік-Путятинці 2-2
Липівка-Колоколин 3-1
Підвиння-Беньківці 3-0

-1   Спам
55 Бакс   (10.06.2012 12:20:35)
Юнашків-Васючин 4:2
Укрлісекспорт-Потік 1:2
Черче-В.Липиця 3:2
Н.Липиця-Дібринів. 1:2
6 тур.суперліга
Черче-Васючин 3:1
Обелниця-Юнашків 1:2
Козари-В.Липиця 1:1
Н.Липиця-Лучинці 1:2
Пуків-Дібринів 1:2
Укрлісекспорт-Долиняни 2:1
1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 3:1
Помонята-Чесники 4:1
Букачівці-Залужжя 1:4
Потік-Путятинці 3:1
Липівка-Колоколин 3:1
Підвиння-Беньківці 2:1

54 Vovik   (10.06.2012 12:00:00)
1/4 кубка
Юнашків-Васючин 1-2
Укрлісекспорт-Потік 2-1
Черче-В.Липиця 1-2
Н.Липиця-Дібринів.1-2
6 тур.суперліга
Черче-Васючин 1-3
Обелниця-Юнашків 1-2
Козари-В.Липиця 2-2
Н.Липиця-Лучинці 1-2
Пуків-Дібринів 0-2
Укрлісекспорт-Долиняни 2-1
1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 1-2
Помонята-Чесники 3-1
Букачівці-Залужжя 1-4
Потік-Путятинці 2-1
Липівка-Колоколин 2-1
Підвиння-Беньківці 1-1

53 DSquareD   (10.06.2012 10:37:23)
1/4 кубка
Юнашків-Васючин 3:1
Укрлісекспорт-Потік 3:1
Черче-В.Липиця 3:2
Н.Липиця-Дібринів. 1:3
6 тур.суперліга
Черче-Васючин 1:3
Обелниця-Юнашків 0:2
Козари-В.Липиця 2:1
Н.Липиця-Лучинці 0:1
Пуків-Дібринів 1:3
Укрлісекспорт-Долиняни 2:0
1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 0:2
Помонята-Чесники 3:0
Букачівці-Залужжя 1:3
Потік-Путятинці 1:4
Липівка-Колоколин 3:0
Підвиння-Беньківці 3:1

52 =NataN=   (10.06.2012 10:28:27)
1/4 кубка
Юнашків-Васючин 3-1
Укрлісекспорт-Потік 2-1
Черче-В.Липиця 2-1
Н.Липиця-Дібринів. 2-3

6 тур.суперліга
Черче-Васючин 1-2
Обелниця-Юнашків 0-1
Козари-В.Липиця 1-2
Н.Липиця-Лучинці 1-0
Пуків-Дібринів 0-2
Укрлісекспорт-Долиняни 2-0

1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 1-0
Помонята-Чесники 2-1
Букачівці-Залужжя 3-1
Потік-Путятинці 2-2
Липівка-Колоколин 2-1
Підвиння-Беньківці 2-0

+1   Спам
51 Romashka99   (10.06.2012 10:23:41)
1 ліга,6 тур:

Кліщівна 3-0 Приозерне
Помонята 2-0 Чесники
Букачівці 0-5 Залужжя
Потік 2-2 Путятинці
Липівка 3-1 Колоколин
Підвиння 3-2 Беньківці

50 Romashka99   (10.06.2012 10:09:38)
Суперліга,6 тур:

Черче 1-4 Васючин
Обельниця 1-3 Юнашків
Козарі 1-1 Верхня Липиця
Нижня Липиця 1-2 Лучинці
Пуків 1-2 Добринів
Укрлісекспорт 3-0 Долиняни

49 Romashka99   (10.06.2012 10:03:47)
1/4 кубка району:

Юнашків 1-2 Васючин
Укрлісекспорт 1-1 Потік
Черче 1-2 Верхня Липиця
Нижня Липиця 0-3 Добринів

-1   Спам
48 Міша=)   (10.06.2012 09:10:17)
Черче-Васючин 0-2
Обелниця-Юнашків 1-2
Козари-В.Липиця 2-1
Н.Липиця-Лучинці 0-2
Пуків-Дібринів0-2 Укрлісекспорт-Долиняни 2-2
1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 1-2
Помонята-Чесники 3-1
Букачівці-Залужжя 1-3
Потік-Путятинці 2-2
Липівка-Колоколин 2-0
Підвиння-Беньківці 3-0

47 Andriy   (10.06.2012 02:15:03)
Юнашків-Васючин 1-0
Укрлісекспорт-Потік 2-1
Черче-В.Липиця 1-2
Н.Липиця-Дібринів 0-3

6 тур.суперліга
Черче-Васючин 1-2
Обелниця-Юнашків 0-2
Козари-В.Липиця 1-3
Н.Липиця-Лучинці 1-2
Пуків-Дібринів 0-2
Укрлісекспорт-Долиняни 1-0

1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 2-0
Помонята-Чесники 3-1
Букачівці-Залужжя 0-5
Потік-Путятинці 3-2
Липівка-Колоколин 2-0
Підвиння-Беньківці 2-1

46 ПОКІРМЕН   (10.06.2012 00:41:52)
1/4 кубка
Юнашків-Васючин 2-1
Укрлісекспорт-Потік 4-1
Черче-В.Липиця 1-2
Н.Липиця-Дібринів. 1-3

6 тур.суперліга
Черче-Васючин 2-1
Обелниця-Юнашків 1-2
Козари-В.Липиця 1-1
Н.Липиця-Лучинці 1-3
Пуків-Дібринів 1-3
Укрлісекспорт-Долиняни 2-1

1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 1-2
Помонята-Чесники 4-1
Букачівці-Залужжя 1-2
Потік-Путятинці 2-3
Липівка-Колоколин 4-1
Підвиння-Беньківці 5-0

45 FK_UNASHKIV1988   (09.06.2012 19:47:56)
1/4 кубка
Юнашків-Васючин 2-1
Укрлісекспорт-Потік 1-2
Черче-В.Липиця 2-1
Н.Липиця-Дібринів. 1-2
6 тур.суперліга
Черче-Васючин 1-1
Обелниця-Юнашків 0-2
Козари-В.Липиця 1-2
Н.Липиця-Лучинці 0-2
Пуків-Дібринів 0-3
Укрлісекспорт-Долиняни 1-1
1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 1-2
Помонята-Чесники 3-1
Букачівці-Залужжя 1-3
Потік-Путятинці 2-2
Липівка-Колоколин 2-1
Підвиння-Беньківці 2-0

-1   Спам
44 Міша=)   (09.06.2012 19:09:21)
Юнашків-Васючин 3-1
Укрлісекспорт-Потік 2-1
Черче-В.Липиця 2-1
Н.Липиця-Дібринів. 1-3

43 Боксер   (09.06.2012 17:21:36)
1/4 кубка
Юнашків-Васючин 1-1
Укрлісекспорт-Потік 1-1
Черче-В.Липиця 0-2
Н.Липиця-Дібринів. 0-2

6 тур.суперліга
Черче-Васючин 0-2
Обелниця-Юнашків 1-2
Козари-В.Липиця 1-1
Н.Липиця-Лучинці 1-2
Пуків-Добринів 0-2
Укрлісекспорт-Долиняни 2-1

1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 2-1
Помонята-Чесники 2-0
Букачівці-Залужжя 1-3
Потік-Путятинці 2-1
Липівка-Колоколин 2-0
Підвиння-Беньківці 2-0

+2   Спам
42 Zizu   (09.06.2012 17:04:58)
1/4 кубка
Юнашків-Васючин 3:1
Укрлісекспорт-Потік 3:1
Черче-В.Липиця 0:1
Н.Липиця-Дібринів. 1:2
6 тур.суперліга
Черче-Васючин 1:3
Обелниця-Юнашків 2:2
Козари-В.Липиця 3:3
Н.Липиця-Лучинці 0:3
Пуків-Дібринів 1:3
Укрлісекспорт-Долиняни 3:2
1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 1:2
Помонята-Чесники 3:0
Букачівці-Залужжя 1:3
Потік-Путятинці 3:3
Липівка-Колоколин 2:1
Підвиння-Беньківці 3:1

41 Степан   (09.06.2012 12:43:04)
1/4 кубка
Юнашків-Васючин 3:1
Укрлісекспорт-Потік 3:0
Черче-В.Липиця 0:2
Н.Липиця-Дібринів 0:3

6 тур.суперліга
Черче-Васючин 1:1
Обелниця-Юнашків 0:2
Козари-В.Липиця 1:3
Н.Липиця-Лучинці 1:3
Пуків-Дібринів 0:2
Укрлісекспорт-Долиняни 2:1

1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 2:1
Помонята-Чесники 3:2
Букачівці-Залужжя 1:3
Потік-Путятинці 2:2
Липівка-Колоколин 0:1
Підвиння-Беньківці 2:1

40 TARASNL9   (09.06.2012 00:58:51)
1/4 кубка Юнашків-Васючин 2-1
Укрлісекспорт-Потік 3-2 Черче-В.Липиця 0-1
Н.Липиця-Дібринів. 2-1 6 тур.суперліга
Черче-Васючин 0-2
Обелниця-Юнашків 1-3
Козари-В.Липиця 1-3
Н.Липиця-Лучинці 1-0
Пуків-Добринів 0-3 Укрлісекспорт-Долиняни 1-1 1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 4-2
Помонята-Чесники 3-0
Букачівці-Залужжя 0-2
Потік-Путятинці 2-1
Липівка-Колоколин 3-1 Підвиння-Беньківці 4-1

39 Henri   (08.06.2012 20:14:31)
1/4 кубка
Юнашків-Васючин 2:2
Укрлісекспорт-Потік 3:1
Черче-В.Липиця 0:1
Н.Липиця-Дібринів 1:2
6 тур.суперліга
Черче-Васючин 1:3
Обелниця-Юнашків 1:1
Козари-В.Липиця 1:2
Н.Липиця-Лучинці 2:3
Пуків-Дібринів 1:3
Укрлісекспорт-Долиняни 3:1
1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 2:2 Помонята-Чесники 4:1
Букачівці-Залужжя 1:4
Потік-Путятинці 1:3
Липівка-Колоколин 2:2
Підвиння-Беньківці 3:0

38 Пачанчик   (08.06.2012 18:10:33)
1/4 кубка
Юнашків-Васючин 2-0
Укрлісекспорт-Потік 3-1
Черче-В.Липиця 2-1
Н.Липиця-Дібринів 0:2

6 тур.суперліга
Черче-Васючин 1:2
Обелниця-Юнашків 1:3
Козари-В.Липиця 2-1
Н.Липиця-Лучинці 1-3
Пуків-Дібринів 0:4
Укрлісекспорт-Долиняни 2-0

1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 1-2
Помонята-Чесники 4-1
Букачівці-Залужжя 1-0
Потік-Путятинці 1-2
Липівка-Колоколин 3-1
Підвиння-Беньківці2:1

37 Nikalaos   (08.06.2012 17:00:44)
1/4 кубка Юнашків-Васючин 3:1 Укрлісекспорт-Потік 2:0
Черче-В.Липиця 1:2
Н.Липиця-Дібринів 0:3 6 тур.суперліга
Черче-Васючин 1:2
Обелниця-Юнашків 1:3
Козари-В.Липиця 0:2
Н.Липиця-Лучинці 4:2
Пуків-Дібринів 0:4 Укрлісекспорт-Долиняни 1:1 1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 3:0
Помонята-Чесники 5:2
Букачівці-Залужжя 1:3
Потік-Путятинці 2:3
Липівка-Колоколин 3:1 Підвиння-Беньківці2:1

36 Pato   (08.06.2012 16:14:08)
1/4 кубка
Юнашків-Васючин 3:1
Укрлісекспорт-Потік 2:0
Черче-В.Липиця 1:2
Н.Липиця-Дібринів 0:3

6 тур.суперліга
Черче-Васючин 1:2
Обелниця-Юнашків 1:3
Козари-В.Липиця 0:2
Н.Липиця-Лучинці 2:2
Пуків-Дібринів 0:4
Укрлісекспорт-Долиняни 1:1

1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 3:0
Помонята-Чесники 5:2
Букачівці-Залужжя 1:3
Потік-Путятинці 2:2
Липівка-Колоколин 1:1
Підвиння-Беньківці2:1

-2   Спам
35 igorik   (08.06.2012 15:05:58)
Юнашків-Васючин 2-3
Укрлісекспорт-Потік 3-0
Черче-В.Липиця 0-2
Н.Липиця-Дібринів. 0-4

6 тур.суперліга
Черче-Васючин 1-2
Обелниця-Юнашків 1-2
Козари-В.Липиця 0-1
Н.Липиця-Лучинці 0-2
Пуків-Добринів1-3
Укрлісекспорт-Долиняни2-2

1 ліга. 6 тур
Кліщівна1-0Приозерне
Помонята3-1Чесники
Букачівці1-3 Залужжя
Потік2-2Путятинці
Липівка3-1Колоколин
Підвиння3-1Беньківці

34 TARIK   (08.06.2012 14:40:26)
Юнашків-Васючин 1-2

33 TARIK   (08.06.2012 14:39:56)
Укрлісекспорт-Потік 3-1
Черче-В.Липиця 1-2
Н.Липиця-Дібринів. 1-2
6 тур.суперліга
Черче-Васючин 1-2
Обелниця-Юнашків 1-2
Козари-В.Липиця 1-3
Н.Липиця-Лучинці 1-2
Пуків-Дібринів 1-3
Укрлісекспорт-Долиняни 3-1
1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 3-1
Помонята-Чесники 4-1
Букачівці-Залужжя 1-8
Потік-Путятинці 3-1
Липівка-Колоколин 3-1
Підвиння-Беньківці 1-2

32 Роналдіньо   (08.06.2012 13:22:19)
1/4 кубка
Юнашків-Васючин 1-1
Укрлісекспорт-Потік 1-1
Черче-В.Липиця 0-2
Н.Липиця-Дібринів. 0-2

6 тур.суперліга
Черче-Васючин 0-2
Обелниця-Юнашків 1-2
Козари-В.Липиця 1-1
Н.Липиця-Лучинці 1-2
Пуків-Добринів 0-2
Укрлісекспорт-Долиняни 2-1

1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 2-1
Помонята-Чесники 2-0
Букачівці-Залужжя 1-3
Потік-Путятинці 2-1
Липівка-Колоколин 2-0
Підвиння-Беньківці 2-0

+1   Спам
31 IRUSIK   (08.06.2012 11:23:30)
1/4 кубка
Юнашків-Васючин 2:1
Укрлісекспорт-Потік 3:1
Черче-В.Липиця 1:2
Н.Липиця-Дібринів. 1:4
6 тур.суперліга
Черче-Васючин 1:3
Обелниця-Юнашків 1:2
Козари-В.Липиця 1:2
Н.Липиця-Лучинці 0:1
Пуків-Дібринів 1:4 Укрлісекспорт-Долиняни 2:1
1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 1:3
Помонята-Чесники 4:2
Букачівці-Залужжя 0:1
Потік-Путятинці 1:2
Липівка-Колоколин 2:1
Підвиння-Беньківці 3:1

30 Ivan2012   (08.06.2012 10:58:38)
1/4 кубка
Юнашків-Васючин 2:1
Укрлісекспорт-Потік 0-1
Черче-В.Липиця 1:3
Н.Липиця-Дібринів 0:2

6 тур.суперліга
Черче-Васючин 1:4
Обелниця-Юнашків 2:2
Козари-В.Липиця 1:3
Н.Липиця-Лучинці 0:2
Пуків-Дібринів 0:3
Укрлісекспорт-Долиняни 3:0

1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 1:3
Помонята-Чесники 3:0
Букачівці-Залужжя 1:1
Потік-Путятинці 2:1
Липівка-Колоколин 3:1
Підвиння-Беньківці 2:2

-1   Спам
29 xxx07   (08.06.2012 09:55:01)
обелниця-юнашків 1-3

-2   Спам
28 xxx07   (08.06.2012 09:33:17)
1/4 кубка
Юнашків-Васючин 1-2
Укрлісекспорт-Потік 1-1
Черче-В.Липиця 0-2
Н.Липиця-Дібринів.0-3
6 тур.суперліга
Черче-Васючин 2-2
Обелниця-Юнашків
Козари-В.Липиця 1-1
Н.Липиця-Лучинці 1-3
Пуків-Дібринів 1-2
Укрлісекспорт-
Долиняни 1-2
1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 3-0
Помонята-Чесники 2-2
Букачівці-Залужжя 1-2
Потік-Путятинці 2-2
Липівка-Колоколин 2-0
Підвиння-Беньківці 3-2

-1   Спам
27 Олег   (08.06.2012 00:36:46)
Поправка
Букачівці-Залужжя 1-5

26 Олег   (08.06.2012 00:34:40)
Юнашків-Васючин 2-1
Укрлісекспорт-Потік -2-2
Черче-В.Липиця 1-1
Н.Липиця-Дібринів. 1-2
6 тур.суперліга
Черче-Васючин 1-2
Обелниця-Юнашків 1-2
Козари-В.Липиця 1-2
Н.Липиця-Лучинці 2-2
Пуків-Дібринів 0-3
Укрлісекспорт-Долиняни 2-1
1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 2-1
Помонята-Чесники 3-1
Букачівці-Залужжя 5-1
Потік-Путятинці 3-2
Липівка-Колоколин 3-1
Підвиння-Беньківці 3-1

-2   Спам
25 Zaluzzj   (08.06.2012 00:26:21)
Юнашків-Васючин 2-3
Укрлісекспорт-Потік 3-0
Черче-В.Липиця 0-2
Н.Липиця-Дібринів. 0-4

6 тур.суперліга
Черче-Васючин 1-2
Обелниця-Юнашків 1-2
Козари-В.Липиця 0-1
Н.Липиця-Лучинці 0-2
Пуків-Добринів1-3
Укрлісекспорт-Долиняни2-2

1 ліга. 6 тур
Кліщівна1-0Приозерне
Помонята3-1Чесники
Букачівці1-3 Залужжя
Потік2-2Путятинці
Липівка3-1Колоколин
Підвиння3-1Беньківці

24 FoOtbOL   (07.06.2012 22:36:56)
Юнашків-Васючин 2-0
Укрлісекспорт-Потік 3-1
Черче-В.Липиця 0-1
Н.Липиця-Дібринів.1-2
6 тур.суперліга
Черче-Васючин 0-1
Обелниця-Юнашків 1-4
Козари-В.Липиця 2-1
Н.Липиця-Лучинці 0-1
Пуків-Дібринів 0-3
Укрлісекспорт-Долиняни 2-1
1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 1-1
Помонята-Чесники 3-1
Букачівці-Залужжя 1-3
Потік-Путятинці 1-2
Липівка-Колоколин 2-0
Підвиння-Беньківці 2-1

23 КоНоПлЯнКо   (07.06.2012 21:44:40)
Юнашків-Васючин 2:2
Укрлісекспорт-Потік 3:1
Черче-В.Липиця 0:1
Н.Липиця-Дібринів. 0:2
6 тур.суперліга
Черче-Васючин 2:1
Обелниця-Юнашків 1:2
Козари-В.Липиця 1:3
Н.Липиця-Лучинці 1:3
Пуків-Дібринів 1:3
Укрлісекспорт-Долиняни 1:2
1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 0:1
Помонята-Чесники 3:0
Букачівці-Залужжя 1:1
Потік-Путятинці 2:0
Липівка-Колоколин 1:0
Підвиння-Беньківці 1:0

+1   Спам
22 Ivantsiv   (07.06.2012 21:34:44)
1/4 кубка
Юнашків-Васючин 2:0
Укрлісекспорт-Потік 3:0
Черче-В.Липиця 2:1
Н.Липиця-Дібринів 1:0
6 тур.суперліга
Черче-Васючин 2:2
Обелниця-Юнашків 1:2
Козари-В.Липиця 0:2
Н.Липиця-Лучинці 1:3
Пуків-Дібринів 0:2
Укрлісекспорт-Долиняни 3:0
1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 2:2
Помонята-Чесники 4:0
Букачівці-Залужжя 1:4
Потік-Путятинці 1:3
Липівка-Колоколин 2:0
Підвиння-Беньківці 3:0

-1   Спам
21 єє   (07.06.2012 18:29:13)
Юнашків-Васючин 1-3
Укрлісекспорт-Потік 3-1
Черче-В.Липиця 1-1
Н.Липиця-Дібринів.1-3
6 тур.суперліга
Черче-Васючин 1-3
Обелниця-Юнашків 1-1
Козари-В.Липиця 0-0
Н.Липиця-Лучинці 1-1
Пуків-Дібринів 1-2
Укрлісекспорт-Долиняни 2-1
1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 2-0
Помонята-Чесники 3-0
Букачівці-Залужжя 1-1
Потік-Путятинці 1-2
Липівка-Колоколин 3-1
Підвиння-Беньківці 5-1

-1   Спам
20 Вишенька   (07.06.2012 17:36:27)
Юнашків-Васючин 3:2
Укрлісекспорт-Потік 2:1
Черче-В.Липиця 2:1
Н.Липиця-Дібринів. 1:3
6 тур.суперліга
Черче-Васючин 2:1
Обелниця-Юнашків 1:2
Козари-В.Липиця 1:2
Н.Липиця-Лучинці 1:1
Пуків-Дібринів 0:3
Укрлісекспорт-Долиняни 2:2
1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 1:3
Помонята-Чесники 4:0
Букачівці-Залужжя 0:5
Потік-Путятинці 3:1
Липівка-Колоколин 2:1
Підвиння-Беньківці 2:0

+1   Спам
19 NK97   (07.06.2012 17:31:48)
Юнашків-Васючин 2:2(пен. 2-4)
Укрлісекспорт-Потік 2:1
Черче-В.Липиця 1:3
Н.Липиця-Дібринів 1:4

6 тур.суперліга
Черче-Васючин 1:3
Обельниця-Юнашків 0:3
Козарі-В.Липиця 0:2
Н.Липиця-Лучинці 2:2
Пуків-Дібринів 0:4
Укрлісекспорт-Долиняни 3:2

1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 1:3
Помонята-Чесники 6:2
Букачівці-Залужжя 1:6
Потік-Путятинці 2:3
Липівка-Колоколин 3:1
Підвиння-Беньківці 3:1

18 igroc   (07.06.2012 16:27:20)
Юнашків-Васючин 2:1
Укрлісекспорт-Потік 4:0
Черче-В.Липиця 1:2
Н.Липиця-Дібринів. 0:2

6 тур.суперліга
Черче-Васючин 0:1
Обелниця-Юнашків 0:2
Козари-В.Липиця 1:2
Н.Липиця-Лучинці 1:2
Пуків-Дібринів 0:2
Укрлісекспорт-Долиняни 3:1

1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 0:2
Помонята-Чесники 2:0
Букачівці-Залужжя 0:1
Потік-Путятинці 1:1
Липівка-Колоколин 2:0
Підвиння-Беньківці 3:1

+1   Спам
17 Льова   (07.06.2012 15:51:04)
1/4 кубка
Юнашків-Васючин 4:2
Укрлісекспорт-Потік 4:1
Черче-В.Липиця 1:3
Н.Липиця-Дібринів 2:1

6 тур.суперліга
Черче-Васючин 1:4
Обелниця-Юнашків 1:3
Козари-В.Липиця 1:3
Н.Липиця-Лучинці 1:2
Пуків-Дібринів 0:3
Укрлісекспорт-Долиняни 3:1

1 ліга. 6 тур
Кліщівна-Приозерне 1:3
Помонята-Чесники 3:0
Букачівці-Залужжя 1:3
Потік-Путятинці 2:3
Липівка-Колоколин 3:1
Підвиння-Беньківці 3:1

16 Romk@   (07.06.2012 15:19:23)
1/4 кубка
Юнашків-Васючин 3:0
Укрлісекспорт-Потік 4:1
Черче-В.Липиця
1:1 Н.Липиця-Дібринів 0:2 .
6 тур.суперліга Черче-Васючин 2:2
Обелниця-Юнашків 2:5
Козари-В.Липиця
1:3 Н.Липиця-Лучинці 0:1
Пуків-Дібринів1:2 Укрлісспорт-Долиняни
1:1 1 ліга. 6 тур Кліщівна-Пиозерне 2:0
Помонята-Чесники 4:1
Букачівці-Залужжя 1:4
Потік-Путятинці 2:2
Липівка-Колоколин 2:0
Підвиння-Беньківці 4:2

1-50 51-65
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09