Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 973

Головна » 2010 » Вересень » 27 » Суперліга. 23-й тур. Рогатин робить черговий крок до чемпіонства
11:34:02
Суперліга. 23-й тур. Рогатин робить черговий крок до чемпіонства
23-й тур у Прем'єр-лізі повинен був дати відповідь - чи продовжиться боротьба за чемпіонство.Все залежало від Нижньої Липиці. Якщо ця команда зуміє відібрати очки у Рогатина, то Верхня Липиця ще зможе претендувати на перше місце. На жаль, боротьби не вийшло. Футболісти із райцентру не залишили жодних шансів своєму супернику - 4:0. У Рогатина попереду ігри з Пуковом і Вербилівцями, де вони навряд чи вже втратять очки, тому остання гра чемпіонату між Рогатином і Верхньою Липицею може перетворитись у формальність.

Матч у Кліщівні, де господарі приймали Верхню Липицю, також мав важливе значення. Гості ще теоретично претендують на чемпіонство, а господарі зберігають шанси залишитись у Суперлізі. Схоже, тепер уже зберігали, після розгромної домашньї поразки 1:8 їм уже фактично нічого "не світить".

А от гра Букачівці - Воскресинці повинна була дати відповідь, хто більше хоче залишитись у Суперлізі. Перемогли Букачівці й, зважаючи на календар, зробили дуже впевнений крок до збереження рятівного 11-го місця. Хоча тут ще нічого не ясно, Воскресинці так просто не здадуться, тим більше що у разі однакової кількості очок за особистими зустрічами у них перевага перед Букачівцями (3:0 та 2:4).

Дуже важливе очко здобув Пуків. На виїзді пуківчани несподівано відібрали очки у Путятинців (1:1), котрі напередодні пофеєрили у Нижній Липиці й сподівались продовжити свою переможну серію.

Серед інших результатів виділимо сенсаційну поразку Черче на виїзді від Обельниці (0:1). Тепер вище третього місці черчани вже навряд чи піднімуться. Потік на виїзді обіграв Долиняни (2:0), а Вербилівці у другій грі поспіль взяли очки, цього разу проти Лучинців (3:3).

34 hardi   (29.09.2010 20:58:49) [Материал]
Andriy,чомусь в інших районах нема такого бардаку,як в нас.З цим треба щось робити...Що там за цирк був сьогодні на СТК?:-)

35 Andriy   (29.09.2010 23:42:03) [Материал]
не знаю шо там було, але нарішали такого шо турнірну ситуацію в східній зоні другої ліги кількома рішеннями перевернули догори ногами!!! Цікаво наскільки обєктивними є ті рішення???

29 hardi   (29.09.2010 14:36:04) [Материал]
З ким рішати???Треба міняти федерацію,потім можна щось думати.

30 Pato   (29.09.2010 15:14:30) [Материал]
Зібратися треба всім представникам команд і рішати!!!!

31 Andriy   (29.09.2010 15:20:37) [Материал]
нема шо міняти, бо прийдуть нові і такі якими тоже недовольні будемо. Моя пропозиція така взяти кілька явних несправедливих рішень федерації (але таких що без сумнівів видно шо вони несправедливі). класно їх вивчити, розібратися до кінця і піти з ними в область і добитися справедливих рішень. Наробити шуму, тоді якщо й будуть помилки в рішеннях нашої федерації то вони вже будуть тільки в дуже спірних ситуаціях. Повірте це один вихід добитися хоч чогось. І то все лише в наших руках.

27 hardi   (29.09.2010 13:44:35) [Материал]
Міняти суддів!!!А де їх взяти це питання,і про який екзамен???

28 Pato   (29.09.2010 14:20:22) [Материал]
Незнаю де взяти,це треба якось рішати!!! а такий екзамен аби перевірити чи всі вони правила знають і як вони мають поступати у відповідних моментах!!!!!

25 hardi   (29.09.2010 12:02:28) [Материал]
Pato,якщо суддя відсудив наромально,то я не знаю куда ти дивився.Коли Бойко б'є заді,в лікарні виявляється перелом.В кінці першого тайму привлизо був такий самий епізот.Наші колгоспні судді,на ці моменти не звертають уваги,а Бойко стоїть,і сміється як грака виносять з поля,публіка його підтримує. В них вийшла б хороша РЕГБІЙНА команда!!!

26 Pato   (29.09.2010 13:01:02) [Материал]
Hardi ви тут всі нарікаєте на суддів, то чо нічо не робете з цим в федерації! може пора вже міняти суддів чи зробити їм якись екзамен аби знати хто придатний судити, а хто ні!!!! а про 2 лігу я взагалі мовчу, бо там суддять деколи пяні і такі що берега не бачуть в футболі!!!!!

24 Urik   (29.09.2010 11:45:47) [Материал]
Путятинці - Пуків 1:1 (1-й тайм 1:1)
Капітан: Дарміць Володя
Склад Пукова: Крупка Юрій, Кушта Тарас, Дарміць Володя, Волощук Андрій, Сверидов Ігор, Шиманський Євген, Чорний Юра, Черенда Володя, Кушта Віктор, Кучмій Володя, Васьків Богдан.
На заміну виходили: Не було.
Голи: Кушта Віктор (1-1).
Дуже принциповий вийшов поєдинок. Гостям дуже треба перемога, а господарі зібралися так як би вирішувалося чемпіонство. Путятинці відкрили рахунок 1-0, через 10 хвилин Кушта Віктор вирівняв рахунок 1-1, перший тайм закінчився. Другий тайм почався з атак господарів, і зявилися цікаві моменти, рука в штрафному Пукова,свисток мовчить, Куштата Вітя виходить один на один на ворота Путятинець, захисник збиває його у штрафній свисток мовчить. Моменти як одної команди так і в другої. Але тільки нічия.

33 geol25   (29.09.2010 16:48:39) [Материал]
Ти на футболі був. Хіба у Пукова не було замін, а Кучмій В.?

36 dan   (03.10.2010 00:56:49) [Материал]
Я його не збивав, запитай Кушту (бо мені він сказав: "хочу і падаю")...не рубаєш, то і не пиши...

22 Бакс   (28.09.2010 12:44:55) [Материал]
судили потіцкі плуги....мені добре щоб виграв Рогатин, але на такий матч призначати такий колгосп...блін це абзац...немають суддів....нехай збирають під Роксоланою,бо зараз в нас суддять ті. що футбол бачили з вертальота.....Олег Музика - ще рот відкриєш, поховаю...

21 Kelvin_Terry   (28.09.2010 12:02:30) [Материал]
Кліщівна - Верхня Липиця 1:8 (1-й тайм 1:2)
Капітан: Кельбас Тарас
Склад В.Липиці: Волощинський Роман(В), Штогрин Тарас(ЗЗ), Комар'янський Володя(ПЗ), Нейман Андрій(ЛЗ), Кузяк Тарас(ЦЗ), Яремко Віталій(ЛП), Токар Володя(ПП), Терлецький Міша(ЦП), Кельбас Тарас(ЦП), Гайда Володя(Н), Галушка Петро(Н).
На заміну виходили: Гергелевич Роман(Н), Кучмій Олег(ЗЗ), Галушка Роман(Н) , Комарянський Марян(ЦП)
Голи: Кельбас Тарас (0-1), Токар Володя (1-2), Токар Ворлодя (1-3), Галушка Петро (1-4), Галушка Петро (1-5), Гергелевич Роман (1-6), Терлецький Міша (1-7), Штогрин Тарас (1-8).

17 Kelvin_Terry   (28.09.2010 10:27:47) [Материал]
Чому ніхто не пише по грі Рогатин - Н.Липиця? Гра була великого значення, а перетворилася на... Знаю, що вже на початку матчу Липиця грала в 10-х. Зеника вигнали на 10-й хвилині. Як це так, за 10 хв дістати дві жовті? Здавав? Чи, просто, затрава була сильна і перегорів? Купчев приїхав на 2-й тайм, здається. Не розумію, які ще інші турніри, коли такий матч? Як судді судили?

18 Pato   (28.09.2010 10:31:23) [Материал]
Зенику дали червону десь на 20 хв!!! Тараси 2 жовті карточки можна заробити і за 2 хв і це не буде здачею!!! Купчев вийшо в під кінець 1 тайму, а не в другому!!! Рогатин в 2 таймі тож був в меншості!!! Суддя паходу відсудив наромал!!! Пеналька була 100%!!!! biggrin

19 Kelvin_Terry   (28.09.2010 10:45:20) [Материал]
тепер я знаю більше, дякую Pato. Можливо Зеник перегорів, я ж не знаю, за що дістав карточки? Хто ще був на матчі? Як Купчев зіграв?

20 Pato   (28.09.2010 11:13:28) [Материал]
Він паходу 2 рази дав поногам і за то дали жовті!!!! Купчев старався, навязував бородьбу але був би тож достроково залишив поле, бо забагато говорив!!!!!

32 UPS   (29.09.2010 16:21:48) [Материал]
Питання як зіграв Купчев цікаве, але відповідь Kelvin_Terry ти дав сам. як можна відіграти нормально два матчі поспіль? я спостерігаю за командою Н.Л. і розумію що це не команда, а гра кожного легіонера індивідуально, в них пас йде від легіонера до легіонера,виходять з сил дуже швидко, бо не грають на команду.шкода пацанів, а село не взозі купити цілу команду

23 НазарКо   (28.09.2010 16:03:10) [Материал]
На рахунок купчева то він був на іншому турнірі і до речі виграли фінал.

15 geol25   (27.09.2010 21:10:52) [Материал]
У тому й уся біда, що останні тури стають вже нецікаві. Тому у мене є конкретна пропозиція, яка, думаю, дуже підвищить рівень чемпіонату. Проводити після регулярного чемпіонату пульку, напр. Перші 8 команд (або 4), грають одна з одною дома-виїзд (перевага поля - хто вище стоїть).
О це було б цікво.

16 НазарКо   (27.09.2010 21:24:04) [Материал]
Було б цікаво, однак це неможливо на мою думку ми і так впритик наблизились до ЛЧ. А при такій розстановці то чемпіонат потрібно починати не в квітні, а не пізніше березня. І до того ж це на мою думку баскетбольна якась пропозиція(якось так) бо це в баскетболі є фінали 4 і так далі. А в футболі тагиби такого нема.

14 НазарКо   (27.09.2010 19:05:55) [Материал]
З Рогатина(нажаль для багатьох і для мене в тому числі) очок не знімлють. Це ше швидше сказали.

11 SKOFILD   (27.09.2010 17:56:01) [Материал]
* 9 Deleon666nb ти перше навчися писати,а потім втикайся.....СМІХУН!!!!!

7 SKOFILD   (27.09.2010 16:33:55) [Материал]
4 myzik88 не сміши народ,ти так смішний!!!!

9 Deleon666   (27.09.2010 17:50:32) [Материал]
та тибільше похожий на клоуна
happy happy happy happy happy happy

6 Andriy   (27.09.2010 14:37:19) [Материал]
також вже офіційно після цього туру Вербилівці втратили будь-які шанси залишитися в суперлізі

5 Andriy   (27.09.2010 12:24:56) [Материал]
до речі, з тим шо не закінчено: згідно регламенту за 3 тури до кінця чемпіонату все має бути вирішено і дограно, тому дуже попрошу представників федерації виконати регламент і нарешті позакривати всі неясності у всіх лігах, бо нема чого тягнути до кінця сезону((((

4 myzik88   (27.09.2010 12:19:07) [Материал]
З матчом Потік - Рогатин ще незакінчено, не робіть помаленько Рогатин чемпіоном.

8 Pato   (27.09.2010 16:39:24) [Материал]
myzik88 в Рогатина ніхто не забере очки, вони виграли і цим все сказано, а то що ти плетеш, то все фігня - це лиш твої небелиці!!!!!! biggrin biggrin biggrin

10 Deleon666   (27.09.2010 17:52:13) [Материал]
Pato якщо ти пишеш казки,то тобі в цьому ніхто не вине.А на рахунок рогати то ще побачимо.

12 Pato   (27.09.2010 18:22:35) [Материал]
Deleon666, казки пишеш ти, а не я!!! і в Рогатина ніхто ніяких очків не забере, так що не розказуй!!!! і як написав SKOFILD навчися писати!!!!! biggrin biggrin biggrin

13 dan   (27.09.2010 18:54:58) [Материал]
Від Рогатина ніхто очей не забере, бо то Рогатин чи як? А може існує ще регламент... чи допомоги суддів замало?

3 НазарКо   (27.09.2010 12:08:54) [Материал]