Всього відповідей: 973

Головна » 2011 » Травень » 22 » Суперліга. 5-й тур. Васючин продовжує йти без втрат
22:23:00
Суперліга. 5-й тур. Васючин продовжує йти без втрат
Після п'яти зіграних турів чемпіонату Рогатинського району у Суперлізі Васючин залишається єдиною командою, котра іде без втрат.

У останньому, 5-му турі, новачок ліги на виїзді несподівано з розгромним рахунком обіграв міцний горішок Потік - 4:0. До цього часу також без втрат ішли й Лучинці, однак вони не зуміли на виїзді в дербі обіграти молоду команду Путятинців (1:1). Хоча після першого тайму попереду були гості.

Лкго обігравши вдома одного із аутсайдерів Пуків (5:0), на друге місце вишли одні із фаворитів цього чемпіонату Черче. У центральній грі туру віце-чемпіони минулого сезону Верхня Липиця вдома поступилася Долинянам - 0:2. А от діючий чемпіон району Рогатин нарешті порадував своїх шанувальників, забивши 6 м'ячів у ворота Обельниці (6:1). Одним із найнесподіваніших результатів можна назвати гру у Нижній Липиці, яка вдома програла Юнашкову (0:2). Для останніх це перша перемога у сезоні. І насамкінець, у заключній грі туру у ще одному дербі Козарі вирвали перемогу у Букачівців - 2:1. Останні залишаються єдиною комнадою в Суперлізі, котра ще не набрала жодного очка.

21 koljan   (27.05.2011 18:25:25) [Материал]
Воротар Долинян (Савка) отримав серйозну травму під час матчу з В.Липицею. Йому поставили фіксуючий комір на шию. Лікар сказав "струс спинного мозку"

18 Kelvin_Terry   (26.05.2011 22:45:04) [Материал]
"В. Липиця" - Долиняни 0:2 (0:0)

Склад В.Липиця:
Воротар:Волощинський Роман
Захисники: Жирий Роман (к), Кучмій Олег, Нейман Андрій, Комарянський Володимир
Півзахисники:Андрусишин Віталій (Комарянський Марян), Галушка Петро (Кельбас Тарас), Яремко Віталій, Токар Володимир
Нападники: Гергелевич Роман, Дзюбак Тарас (Галушка Роман)
Вилучення: Гергелевич Роман (В. Липиця) - 70 хв.

Долиняни перемогли по грі. Хоча липичани створювали небзпечні атаки, але без логічного завершення. При рахунку 0:1 вигнали нападника Гергелевича за другу жовту. Господарі хотіли зрівняти рахунок, забувши, що вони вменшості, пропустили ще один гол.

19 geol25   (27.05.2011 14:50:44) [Материал]
ого, Тарас, ти вже вийшов. Молодець. А як здоровя? smile

20 Kelvin_Terry   (27.05.2011 16:49:36) [Материал]
нова травма заживає, але коліно почало боліти. Корочче, sad

16 Messi   (25.05.2011 22:45:59) [Материал]
Козарі-Букачівці 2:1(1:1)
Склад Козарі : Гадомський О-Гринишин Вол.,Федоронько П,Терлецький М,Гураль І-Гринишин Вас.,Фенин В,Костів Р(Піндак Р),Гринишин І-Федик Ю,Роюк В.
Голи:Гринишин Іван(1:1)
Роюк Віталій(2:1)

12 Бакс   (25.05.2011 13:25:48) [Материал]
За Черче забивали:І.Вишневський-2,Р.Скробач,В.Сенах,Р.Цимбалістий.

11 VIKTOR   (24.05.2011 10:22:56) [Материал]
ФК "Н. Липиця" - ФК "Юнашків" 0:2 (0:1)

голи: Торган Михайло (41хв., 50хв.)
Склад ФК "Юнашків":
Воротар: Сусловський Степан
Захисники: Угрюмов Євген (к) (Кліщ Юрій, 63хв), Бойчук Іван, Герега Степан, Бурдаков Руслан
Півзахисники:Літинський Володимир (Герега Михайло, 65хв.) Кліщ Віктор, Кліщ Іван (Пирч Богдан, 21хв.), (Кліщ Роман, 77хв), Бойсин Степан
Нападники: Ониськів Петро, Торган Михайло

У 5-му турі Супер-ліги юнашківська команда гостювала у Нижній Липиці… І забігаючи на перед, слід відмітити, що дане протистояння між липичанами і юнашківчанами було багатим на небезпечні моменти…

На 15 хв. гри відкрити рахунок у матчі могли господарі, проте після удару з 20-ти метрів гравця Н. Липиці м’яч зустрів на своєму шляху стійку воріт Юнашкова. А вже через 7 хв. гості відповіли не менш гострим моментом - Пирч Богдан, тільки-но вийшовши на поле, потужно пробивав з близької відстані, але «снаряд» просвистів над перекладиною. А от другу свою нагоду юнашківчани використали на всі сто – на 41 хв. гри Торган Михйло, змістившись у центр , класно пробив у правий від воротаря господарів кут і Юнашків повів у рахунку. Після цього гра дещо заспокоїлася і команди практично догравали перший тайм.

Другу половину зустрічі активніше розпочали юнашківчани і на 50 хв. матчу вони зуміли збільшити розрив у рахунку до 2-х м’ячів – знову блискуче зіграв той же Торган Михайло, який після подачі з кутового влучно пробив у нижній кут воріт господарів. А на протязі наступних 15-ти хвилин Юнашків запоров дві дуже хороші нагоди, щоб зробити рахунок у матчі непристойним. Спочатку не поталанило Ониськіву Петру, який без перешкод пробивав з лінії штрафного майданчика, проте відмінно зіграв голкіпер липи чан. А незабаром Торган Михайло втратив прекрасний шанс зробити хет-трик – вийшовши на побачення з воротарем суперника форвард зумів на замаху його обіграти, проте в останню мить на заваді став захисник.
Після 20-ти хвилинки домінування Юнашкова настала черга і Нижньої Липиці… На 75 хв. гри змушений був демонструвати свою майстерність воротар гостей Сусловський Степан, який після удару головою гравця господарів, кінчиками пальців зміг переправити м’яч у перекладину. А за 10 хвилин до кінця гри вже Ониськів Петро врятував юнашківську команду від пропущеного голу, вибивши м’яч з порожніх воріт. Правда на останніх хвилинах матчі і Юнашків втратив ще один шанс засмутити суперника, але після удару Бурдакова Руслана «снаряд» пролетів в лічених сантиметрах від штанги.

Отож, матч закінчився з рахунком 2:0 на користь Юнашкова і ця перемога стала для юнашківчан першою у чемпіонаті…

13 dan   (25.05.2011 15:05:20) [Материал]
що ті "снаряди" з Геником зробили і де поділи Віталіка?

17 VIKTOR   (26.05.2011 21:41:00) [Материал]
ггг))) та Євген втравмував коліно... А Віталік на заробітках...

10 koljan   (24.05.2011 07:03:15) [Материал]
Верхня Липиця-Долиняни 0:2(Лавров,65;Шмотолоха,80)

Долиняни:Савка-Раб,Васильків,Романів,Жирий-Биковський(Гринчишин,75),Сидор,Шмотоло ха,Шурпета-Лавров.

6 НазарКо   (23.05.2011 20:10:54) [Материал]
Не знаю як в інших командах, а в моїй команді середній вік складає 21 рік. =)

5 chudo   (23.05.2011 19:42:08) [Материал]
Тарас,ти путятинці називаєш молодою командою-порахуй середній рік основної команди,а не хлопчиків які сидять на заміні.І на рахунок гри--в другому таймі ви лічені рази переходили середину поля .

8 geol25   (24.05.2011 00:17:23) [Материал]
лічені рази , Тарасе, кажеш... І на якому футболі ти був?
так, у кінці ви були нормально прижали, але за кількістю моментів що скажеш?

9 geol25   (24.05.2011 00:20:29) [Материал]
а на рахунок хлопчиків. Ти вважаєш людей, які молодші від тебе на 1-2 роки хлопчиками? А тоді ти хто? Виходить, теж хлопчик.
Ну і спитай діда свого, що він після гри сказав?

14 dan   (25.05.2011 15:13:48) [Материал]
ти, мабуть, до мене, то я тобі м"ягко скажу, що то наша формула успіху...тобі побажаю щоб в 37 за Лучинці трохи ще тріпався...і останнє, чого ж ви бахурі нас старичків не обіграли, мабуть, ще затоненька кишка... wink

4 Iv   (23.05.2011 17:33:13) [Материал]
Один Качмар за Лучинці, другий за Путятинці ?!!!

7 geol25   (24.05.2011 00:15:46) [Материал]
ага

1 geol25   (23.05.2011 10:23:58) [Материал]
По матчу Путятинці - Лучинці. Дербі. Гра загалом була рівною, хоча моментів більше мали Путятинці. Господарі мали перевагу на перших хвилинах, але десь на 20-й хвилині провалився захист і форвард Лучинець Ігор Ільків відкрив рахунок. До кінця тайму господарі не використали два непогані моменти.
На 60 хв. Путятинці зрівняли рахунок. Лучинці, котрі до цього не втратили жодного очка, старалися виграти й цю гру. Вони мали перевагу, однак двічі господарі мали їх зловити на контратаках. Які ж два супермоменти не використали Путятинці! Лучинці на останніх хвилинах могли теж забивати. але суперників врятувала штанга.
Що ж, рахунок 1:1 повністю відповідає перебігу подій на полі. Закономірна нічия. Ну і ще відзначу один факт - у складах обох команді не було жодного легіонера.

Путятинці - Лучинці - 1:1 (0:1)

Голи: Гиців, 60 - Ільків, 20

Путятинці: Швець - В. Крук, Куч, Холява (Д. Білоус, 70), Т. Луцишин, Дмитрів (Побуцький, 46, Кісіль, 80), Цимбалістий, Бойчук, С. Луцишин, Гиців, М. Качмар

2 Andriy   (23.05.2011 15:28:14) [Материал]
бач як класно коли читаєш склад команди і всі до одного з Путятинець!!!

3 НазарКо   (23.05.2011 16:25:00) [Материал]