Всього відповідей: 973

Головна » 2014 » Березень » 31 » Взяв старт "Весняний кубок "Україна - єдина"
14:58:16
Взяв старт "Весняний кубок "Україна - єдина"

У неділю, 30 березня 2014 р., стартував новий турнір на теренах Рогатинщини - "Весняний кубок "Україна - єдина", що проходить на полях Конюшок і Путятинців.

У групі "А" спочатку зіграли господарі Конюшки та дебютант Суперліги Бабухів. Матч пройшов у рівній боротьбі, про що свідчить рахунок - 1:1. Згідно регламенту, після нічийного рахунку в основний час переможець визначається у серії пенальті. Завдяки двом "сейвам" Олега Дволятика перемогу святкували Конюшки - 7:6.

У другій грі квартету Юнашків з рахунком 3:1 здолав Помонята, хоча й першим пропустив м'яч у свої ворота. Відзначимо, що обидва матчі розпочинались з хвилини мовчання, в пам'ять загиблих героїв "Небесної сотні".

"Весняний кубок "Україна - єдина". Груповий етап. 30 березня 2014 р. 1-й тур

Група "А" (Конюшки)

13:00. Бабухів – Конюшки - 1:2 (1:1, пен. - 6:7)

Голи: Я. Качмар, 81 - Н. Скорохода, 54

15:00. Помонята – Юнашків - 1:3 (1:2)

Голи: О. Чопик, 6 - І. Вовк, 27, С. Бойсин, 35, Р. Кліщ, 88

Група "Б" проводила свої матчі в Путятинцях на "Блєх Арені". О 13:00 на поле вийшли співгосподарі та Черче. Підсумковий рахунок 3:1 на користь Путятинців свідчить про їх перевагу у матчі. Героєм зустрічі став нападник переможців Анатолій Бойко, котрий забив усі три м'ячі своєї команди.

Після прем'єреної гри змагань відбулось урочисте відкриття. Слово мали сільський голова Путятинців Ігор Зіновійович Андрієвський та Іван Сидорак, керівник суддівського комітету федерації футболу Рогатинщини, котрі тепло привітали учасників турніру. Також усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв "Небесної сотні". На завершення капітани усіх команд підняли державний прапор України й усі присутні виконали державний гімн країни.

Після урочистої частини на поле вийшли команди сіл Верхньої Липиці та Лучинців. Звитягу святкували перші - 3:1. Хоча важко спрогнозувати, яким був би перебіг подій на полі, якби за рахунку 1:1 лучинецькі футболісти забили пенальті.

Група "Б" (Путятинці)

13:00. Черче – Путятинці - 1:3 (0:2)

Голи: Миць, 56 - Бойко, 33, 36, 52

15:00. Лучинці – Верхня Липиця - 1:3 (0:1)
Голи: І. Ільків, 49; Маховський, 53, не реалізував пенальті - А. Галушка, 27, П. Галушка, 58, Кельбас, 69

Матчі другого туру групового турніру пройдуть наступної неділі, 6 квітня.

Категорія: Інтересне | Переглядів: 892 | Додав: geol25
Всього коментарів: 19
19 romka1986   (03.04.2014 21:20:00) [Материал]
"Сокіл" Помонята-ФК "Юнашків"   1-3
голи за Юнашків:  І. Вовк, 27, С. Бойсин, 35, Р. Кліщ, 88

Склад ФК "Юнашків":
Торган М. (Ключівський Р.)- Непорадний А. (Неспяк М.), Угрюмов Є., Кукула Б., Герега С., - Бойсин С. (Мариній М.), Ониськів П., Головачук В. (Бойсин С.), Копець А. (Торган М. (Непорадний М.)),  - Кліщ Р., Вовк І.

17 Oleg(Pomonjata)   (03.04.2014 15:44:58) [Материал]
"Сокіл" Помонята-Юнашків 1-3
 гол за Помонята : Чопик О

Склад Сокола:
Здобніков В.- Братина А, Бучинський А(к), Кузик Я, Стамарівський П- Гула М, Ватаманюк Т, Чопик О, Кузик В- Драганчук В, Лябига О

-3   Спам
15 TARASNL9   (02.04.2014 12:18:23) [Материал]
ВОРОТАР, про розвиток футболу повинні думати спонсора і представники команді,а не я!!! Зараз я вже цим не переживаю,футбол в мене не на пдршому місці...

13 TARASNL9   (01.04.2014 22:25:13) [Материал]
Kelvin_Terry, Роман Хорощак сам звидки,хіба з Верхньої?

+4   Спам
14 Kelvin_Terry   (01.04.2014 22:38:36) [Материал]
з Лопушньої. і Галушка Роман, виходить, Лопушня. Але вони вчились в Верхній і змалку грають за Верхню. "Свій" - можна розуміти по-різному. Біберського Віталіка Яремка наше село вважає своїм.
Щось попахує недобрим в твоєму питанні.
Напиши, краще, що там Нижня? Як підготовка до чемпіонату? Що робиш для розвитку своєї команди? Чи лиш "писар" на сайті?

+1   Спам
18 Ромцьо   (03.04.2014 20:56:57) [Материал]
Воротар видно забув як зі "своїми" пацанами витанцьовував в клубі опа-гангам стайл"))))) шось заговорив я так бачу))))))

11 Франц   (01.04.2014 15:41:54) [Материал]
Склад ФК БАБУХІВ- Сас В(Крупка Д)-Качмар Т,Француз Ю,Жидак В(Гурський Т), Забігач С- Качмар Я,Гелемей В(Гриців Т),Качмар М(Хомяк Т),Вульчин М(Романків І)-Соронович П,Винник В(Романів Т)                                                                                                                                                                                                                                       По ігрі- Перший тайм рівний з однаковою кількістю моментів. Другий тайм ФК БАБУХІВ переграв своїх суперників проте не використав свої моменти які створив. Дуже дякую команді ФК КОНЮШКИ за гру!!!!!!!!!!!!

12 НазарКо   (01.04.2014 16:04:31) [Материал]
Ну переграли ви нас після нашого голу. До того я сказав би також була рівна гра.

Дуже обідно за травми( Шо вашого, шо нашого гравця(

10 НазарКо   (01.04.2014 13:53:30) [Материал]
Чекаємо на склади інших команд)

7 НазарКо   (01.04.2014 11:13:10) [Материал]
Ну молодці))))

4 Kelvin_Terry   (31.03.2014 21:38:32) [Материал]
15:00. Лучинці – Верхня Липиця 1:3 (0:1)

Голи: І. Ільків, 49 - А. Галушка, 27, П. Галушка, 58, Кельбас, 69

В.Липиця: А. Крижевський  - В. Каспрук, Р. Хорощак (М. Комарянський, 46), В.Лотоцький, Т.Дзюбак - Т.Кельбас (С.Галушка, 82), Є.Іваніщак, Р.Галушка (В.Андрусишин, 46), А.Галушка (Р.Вовк, 56) - П.Галушка, Р.Гергелевич (Р.Рубаха, 71)

5 НазарКо   (31.03.2014 23:35:12) [Материал]
Всі свої, так?

+2   Спам
6 geol25   (01.04.2014 09:43:25) [Материал]
воротар у Верхній сподобався. Має всі дані, щоб вирости у хорошого стража воріт: зріст, кулаки, голос. Ну і Кельбас - просто красава, як він положив третій...

8 Ромцьо   (01.04.2014 11:33:41) [Материал]
Липиця - команда несподіванка,не знати,що від неї можна чекати :)))
Молодці-молодці)

9 micele   (01.04.2014 12:40:47) [Материал]
Рома ти пацанів чого не підтримав на полі!!!!

+2   Спам
16 Ромцьо   (03.04.2014 13:15:37) [Материал]
Поле-полем,я їх по життю підтримую smile

3 НазарКо   (31.03.2014 18:12:03) [Материал]
Слід зазначити, що Групу А судив Галян Ярослав Васильович.
А групу Б, Сидорак Іван. Відсудили на дуже хорошому рівні.

По словах Галяна, матч Конюшки - Бабухів був дуже важкий для суддівства(принциповий матч як не як, хах...)

+1   Спам
2 geol25   (31.03.2014 16:28:14) [Материал]
Голи: Миць, 56 - Бойко, 33, 36, 52

Путятинці: Курань - В. Крук, Т. Луцишин, Гиців (кап.), Куч - Цимбалістий (Баран,
53), М. Крук (Череватий, 64), Бойчук, Дмитрів (Гладчук, 73) - Бойко,
Ковба

Перший тайм пройшов за переваги господарів, котрі добре контролювали м'яч й створили кільки моментів для взяття воріт. Два з них були реалізовані нашим нападником Анатолієм Бойком. Після перерви той же Бойко забив й третій гол, на що гості відповіли влучним дальнім ударом метрів з 25-ти Богдана Миця. Опісля Черче почали частіше загрожувати нашим воротам, однак дивідендів з цього не мали. Путятинці ж дуже вдало грали на контратаках, однак не змогли реалізувати 5-6
виходів віч-на-віч. Отож, 3:1 - дуже впевнена звитяга одного із організаторів турніру.