Команда Липівки стала чемпіоном Рогатинського району з футболу сезону 2018 р.
На День Конституції пройшли завершальні матчі фінальної частини чемпіонату району в Суперлізі. Цього дня визначились дві команди, котрі покидають найсильнішу лігу - це Долиняни та Воскресинці. Обидва колективи в четвер не зуміли нічого протиставити своїм суперникам, Черчу та Конюшкам відповідно, зазнавши розгромних поразок.
Головні події дня розгорнулись на Міському стадіоні райцентру. Спочатку Верхня Липиця та Яглуш визначили володаря бронзових медалей. Вирішальним став відрізок часу з 70-ї по 77-у хвилини, коли Іваніщак та Гайда забили по м'ячу й принесли Верхній Липиці третій сезон поспіль бронзові нагороди.
В 17:00 на поле вийшли переможці півфіналів Лучинці та Липівка. Гра пройшла в рівній боротьбі, а сильнішими стали другі. За ходом гри липівці були попереду 2:0, у середині другої 45-хвилинки суперник вирівняв становище. Долю протистояння вирішив гол Богдана Сапіги на 69-й хвилині, котрий вдало замкнув простріл з флангу.
Команда Липівки завоювала золоті нагороди та право в наступному сезоні представляти Рогатинщину в Кубку чемпонів міст та районів Івано-Франківської області. Після останнього матчу відбулося нагородження. Команди отримали кубок, медалі, дипломи та грамоти.
Суперліга. Фінальні матчі. Міський стадіон. м. Рогатин. 28 червня 2018 р.
За 3-4 місця
15:00 Яглуш - Верхня Липиця - 1:4 (1:2)
Арбітр: І. Сидорак (Рогатин)
Голи: Задерецький, 24 - Матвієнко, 17, Голембйовський, 45, Іваніщак, 70, Гайда, 77
За 1-2 місця
17:00 Лучинці - Липівка - 2:3 (0:1)
Арбітр: В. Рега (Бурштин)
Голи: С. Луцишин, 60, Т. Ільків, 65 - Сапіга, 36, 69, Костишин, 54
Матчі за вибування
12:00 Черче - Долиняни - 6:2 (4:1)
Перша гра - 2:3
15:00 Конюшки - Воскресинці - 8:2 (5:0)
Перша гра - 3:0
![](/_nw/21/s40021090.jpg)