Чагрів - Загіря 4:1
Колоколин - Помонята 1:5
Долиняни-2 - Вишнів 1:0
Григорів - Приозерне 2:4

Що недобре написав то вибачайте виправимо =) Прошу всіх представників, гравців, вболівальників дати короткий опис гри, хто забивав  ... дякую

Переглядів: 1042 | Додав: Polyoviy(Zhovchiv)
Всього коментарів: 66
66 Oleg(Pomonjata)   (29.04.2011 12:04:37) [Материал]
Sillva, вилучення було не спорю! Але мова йде про то шо така 'зіркова' команда Колоколин в більшості немогла нічого зробити!

62 Oleg(Pomonjata)   (21.04.2011 14:50:36) [Материал]
Ну шо Колоколин? Говорили вам шо Вишнів не показник! Так Камерунці ваші не такі вже й сильні гравці як ви говорете! Програли ! Та ше й весь матч в більшості грали! Суддя ваш звичайно 'супер' міжнародний рівень! Судив в одну сторону весь матч!

63 SILVA   (21.04.2011 19:40:12) [Материал]
Хто з наших тобі хвалився шо вони сильні?як би були сильні то б не грали на ройон........шо ти розказуєш в одну сторону ти ше не бачив як судять в одну сторону.........ше мож скажеш шо вилучення не було ?:p

64 dan   (22.04.2011 16:54:00) [Материал]
ви мабуть в спорттоварах вже медальки замовили?

-2   Спам
49 НазарКо   (19.04.2011 18:25:01) [Материал]
Блін ну я вот не розумію, всі ці погрози мол "Ну ви ше до нас приїдете грати от тоді і подивимось")))

51 Polyoviy(Zhovchiv)   (19.04.2011 19:51:15) [Материал]
що тут нерозуміти тоді подивимся хто сильніший biggrin

43 Романіто   (19.04.2011 11:07:04) [Материал]
Григорів - Приозерне 2:4 (2:0)
Перші хвилини гри вийшли напруженні команди одно одну вивчали але на 28 хв. Юрій Шевчук дальнім ударом за штрафного майданчика поклав мяч прямо у девятку гостей, без шансів для голкіпера. Тут гості після забитого гола немогли прийти до себе вних нічого неполучалось і на 40 хв. Іван Максимців реалізовує вихід сам на сам з голкіпером команди Приозерне 2:0 (я подумав нарешті прорвало))))) . Після другого гола пропущеного футболісти села приозерне просто незнали що робити і куди бігти і на 44хв. той же Іван Максимців мав робити рахунок розгромним але цього разу воротар врятував свою команду. Перший тайм гарна ігра з боку футболістів с. Григорів не віщувала нічого поганого, але можна зрозуміти що хлопці просто розслабелисб і перерив пішов на користь гостям які зразу провели 2 заміни і це дало результат. Вже 1хв. 2 тайму мяч у штрафній знаходить руку захисника Григорва і 11 -м. 2:1 через 4 хв. помилка в захисті і вихід сам на сам з голкіпером і вже нічя 2:2. Все що команда награла в першому таймі за 7 хв. прогавила в другому окрилені успіхом гості почали іти в перед і це дало свій результат на 65 хв. вийшли в перед а на 73 хв. довели рахунок до непристойного 2:4. Після перериву команда с.Григорів незмогла знайти сили і втримати результат можливо перший гол зломав команду незнаю але тут все ішло на користь команди с. Григорів і в попередній грі з командою с.Журів. Канда с. Приозерне молодець проявила характер і зуміла після 2:0 відігратись в другому таймі що до судівства то притензій немає я цього суддю давно знаю ще з минулого року і він досить гарно судить. спасибі за нормальне судівство. biggrin
Скад команди Григорів
В.Пилюк, М. Павлишин, В. Дашавець, В. Кізима, Ю. Шевчук. Р.Понамарьов, Б. Бонус, І.Возняк. І. Духній. А. Грай, І. Максимців.

45 Зізу   (19.04.2011 14:38:37) [Материал]
А хіба Григорів-Приозерне 4-2, чи 2-4? surprised

61 Shpin11   (20.04.2011 23:04:24) [Материал]
Ми вам дали happy

36 Петричак   (18.04.2011 21:45:07) [Материал]
Помонята - Колоколин 5-1(гра відбулась у помонятах у звязку із поганим становищем поля у Колоколині)

Голи за Помонята:Лябига Олег-3,Ватаманюк А.,Василюк Н.

54 НазарКо   (19.04.2011 21:32:21) [Материал]
переможець пульки виходить, володар 2-го місця грає ше матч з 11 командою супер-ліги.

55 Петричак   (19.04.2011 21:57:56) [Материал]
а ПЕРШЕ МІСЦЕ МАЄ ЯКІСЬ ПЕРЕВАГИ?

56 Петричак   (19.04.2011 21:59:11) [Материал]
А чого з 11?

57 НазарКо   (19.04.2011 22:20:05) [Материал]
За підсумками групового етапу відбудеться пулька, куди потраплять, скоріш за все, 8 команд (по 2 комнади з кожної групи та 2 кращі з третіх команд). Хоча офіційного рішення по цьому наразі немає. Переможець пульки напряму потрапляє у Суперлігу, а друга команда гратиме перехідні матчі (або 1 матч) з командою, що зайняла 11-е місце у Суперлізі. Додамо, що із Суперліги напряму вилітає 3 команди (місця з 12 по 14), оскільки наступного сезону в елітному дивізіоні виступатиме 12 команд.

Залужжя - "Ураган"Добринів 0:7

Склад Добринова: Вова Лалак(Міша Зварич) , Кіржецький Юра, Попик Тарас, Мельник Тарас, Огерук Міша(Водзік Сергій), Вільховий Руслан, Терлецький Міша, Мельник Богдан(Кісіль Роман), Абді Фатах, Барна Роман(Пилипів Василь), Федьків Міша(Мельник Діма).
Голи: Вільховий Руслан 15' 56'
Федьків Міша 40' 45' 70 77'
Абді Фатах 42'
Щодо самого матчу, то рахунок говорить сам за себе. Хочеться підкреслить, що команда господарів не дуже спішила на футбольне поле, тому гра розпочалась приблизно о 16.20. Оскільки форми у двох команд були синьго кольору, господарі не розгубились, взявши футбольки, хто, яку знайшов. Позитивом для Добринова, це перш за все перемога, а також, що змогли дати можливість попробувати "зелене поле" молоді.

25 POMEO   (18.04.2011 19:07:39) [Материал]
Результати Чесники-Жовчів будуть відом тільки в середу

26 dan   (18.04.2011 19:28:21) [Материал]
а сього, тільки но хотів привітати Жовчів з першими очками...все одно молодці, все у вас буде добре

28 Polyoviy(Zhovchiv)   (18.04.2011 19:47:15) [Материал]
дякую dan в нас вже потроху гра налагоджується ще зо 2 матчі і ми будемо в формі ще треба зігратись =))

29 dan   (18.04.2011 19:52:19) [Материал]
я тобі за те й казав - якби ви зіграли зо 3 товариські...

-1   Спам
30 Polyoviy(Zhovchiv)   (18.04.2011 19:55:47) [Материал]
угу а ми тільки одну =( нічого мми 25. 04. на свята плануємо товариську з Пуковом-2 в нас зіграти . Ті Чесники то страшний народ ... да несподівався я такее від них. Дивись гон Наш захисник вибиває мяч а їхній гравець ловить мяч руками і недає грати і що би ти тут сказав явна червона то без питань !

34 dan   (18.04.2011 20:59:03) [Материал]
не бери до голови, ще надивишся за сезон приколів, тому збирайте банду і виходьту у вишку (думаю реально то вже на наступний сезон)...там трохи простіше

-1   Спам
27 Polyoviy(Zhovchiv)   (18.04.2011 19:37:24) [Материал]
яке в середу в протоколі є 1:1 суддя підписав і представники команд ! А те що ви нехотіли дограти то ваші прблеми Чесники !

32 POMEO   (18.04.2011 20:24:12) [Материал]
Всю погоду зробив ваш суддя, коли ми забили 3 гол він 3 рази міняв своє рішення то мяч на центр то штрафтий то знову на центр

47 Polyoviy(Zhovchiv)   (19.04.2011 17:10:20) [Материал]
ви забили 3 гол хаха не сміши =)) те що він міняв рішення самі винні нетреба було різко з матюками до судді !!! а то як то стадо погнали на суддю ! а ти йди волейбол грати мяч руками він ловить ! нічо ви ще до нас приїдете грати тоді подивимось !!! angry

Діброва-Сарники 1-2
Сарники до цього мачу підійщли з двома втатами: за Ізупіль пішов іграти основний воротар і опорник не зміг приїхати.
Якщо про гру, то гра виявилась доволі рівною, одразу було видно бажання команд забити, но в першому таймі не вдалося відкрити рахунок, хоч Сарники забили двічі, но ці два гола не були зараховані через овсайди. Сарники старалися більше тримати м'яч, а футболісти Діброви завдавали більше ударів по воротах.
В другому таймі команди обмінялися небезпечними моментами, спочатку гравець Сарнок не зміг проштовхнути м'яч повз воротаря, а згодом футбаліст Діброви з госрого кута поцілив у штангу но м'яч відбився за межі поля. Приблизно на 75хв. рах. був відкритий, захисник Діброви сфолив біля свого штрафного і відміний удар під поперечину виконав Процишин Богдан 0-1. Та вже через 5 хв. Діброва відігралася, врезультаті контраатаки півзахисник Діброви опинився на ударній позиції і старався обвідним ударом поцілити в дальню дев'ятку, воротар дотягнувшись до м'яча кінчиками пальців відбив його но м'яч потрапив у штангу, вилетыв у поле ы на добиванні першим був гравець Діброви 1-1. На 90хв. Сарники знову заробили право на штрафний і після навісу ігрок Сарнок головою у падінні відправив м'яч пыд поперечину1-2. В основному матч виявився цікавий між принциповими суперниками, но Сарники використали краще свої моменти. Хотів би подякувати гравцям Діброви за прекрасну гру.

21 xxx07   (18.04.2011 13:23:08) [Материал]
То є їх два,один Андрій минт,той що в нападі грав ,2 і 4 забив,другий Іван,той що в центрі грав,що ваш його в другому таймі вдарив чи штовхнув і отримав жовту

16 xxx07   (18.04.2011 12:28:54) [Материал]
Тепер пару слів по ходу матчу.Вже на другій хвилині господарі вийшл вперед. Сікан з Щербатим на лівому краї обігралися,і перший вивів другого на удар,він вийшов несильний в дальний кут і тут помилився воротар Конюшок(1-0).Доречі обидва воротарі помилялися в цьому матчі багато,а роботи мали мало.Але Вербилівці ці помилки використали,аКонюшки-ні.Після забитого голаВербилівці чогось розгубилися і через помилку воротаря і дві захисників мали пропускати. Але не забиваєш ти,забивають тобі.3нову на 12' Щербатий з Сіканом обігралися на бробці,останній подав.ЗахисникКоньшків помилився позиційно,думав що воротар зіграє,і Воробець А на випередження забиває 2-0.Забивши 2,Вербилівці розслабились і дуже підсіли фізично,і Конюшки насіли на ворота.Внаслідок цього,пенальті,вилучення,гол на 20'.Здавалося що зараз Конюшки зрівняють і взагалі переможуть.Але Вербилівці не стали закриватись і пішли вперед.І не дурно.На 35 господарі заробили штрафний і Щербатий П несильним ударом але точним переграв воротаря,який закинув собі мяч у ворота.У другому таймі запамяталися 2 епізоди.Конюшки на початку2 атакували,але після травми їхнього нападающого і пропущеного 4гола,який провів Воробець А,обікравши захисника в центрі,і обігравши 2 захисників і воротаря,забив в пусті ворота 67,зупинилися.Решту часу Вербилівці тримали хід гри під контролем.Хороший матч у складі господарів провів МарківР,Воробець А і І,Саврій В тай вся команда.Хочу відзначити суддів цього матчу,цен Торгана,які пепогано відсудили цей матч.Ще пригадав у 2 т,Вербилівський воротар Курань А помилився на виході,і гр.Конюшків вдарив вище по пустих воротах

20 НазарКо   (18.04.2011 13:08:27) [Материал]
cool wacko

15 xxx07   (18.04.2011 11:43:08) [Материал]
Bербилівці-Конюшки 4-1(3-1).Склад команди Вербилівців:Курань А,Саврій В,Цап І(Челядин Ю, 88),Ліщак В,Кулик Л(Белегай Б,80),Марків Р,Воробець І,Сікан Р,Благий М(Кузенко А,46),Воробець А(Лебедєв А,85),Щербатий П(Антоняк В,81).Голи:2'(1-0),35'(3-1)-Щербатий П,12'(2-0),67'(4-1)-Воробець А.Команда Вербилівців грала в мемшості з 20'.

19 НазарКо   (18.04.2011 13:03:56) [Материал]
То Воробець той 8-ий номер???

38 Andriy   (18.04.2011 21:48:00) [Материал]
Досить боєздатний склад. Назарку там 2 Воробці є)

Воротар: Торган Н.
Захисники: Дуда А., Торган А., Мазурків А., Римарчук В.
Півзахисники: Олексів Р., Дуда І., Гасій К., Коншин Н.
Нападники: Дуда В.('55 Демура М.), Яськів В.
Голи: Олексів Р. ' 20(пен.)
Скажу пару слів, ми грали без 2 основних захисників, а на початку 2 тайму, втратили ше і нападающого((( В якого перелом ключиці sad

11 geol25   (18.04.2011 10:23:29) [Материал]
Роман Олексів за вас грає?

13 НазарКо   (18.04.2011 10:28:17) [Материал]
Ну да а за кого має грати???
Вчора блін так паси розкидав, правда марно(((

14 geol25   (18.04.2011 11:06:45) [Материал]
а не це мав на увазі. Він просто давно здається за вас не грав.

Пуків-2 - Підвиння 1-1 (0-1)
Підвиння: Білоус О., Білоус І., Котлярський А. Б. (Тихоступ Л., 55) , Круп'як Я., Струк І., Алаа, Мартишин Т. (Соронович П., 46), Домарецький В., Гобир М., Яремчук Т. (Галуга Р., 76), Котлярський А. І.
Гол: 55 - Котлярський Андрій, 38.
Обидві команди продемонстрували досить невисокий рівень гри. Правда після того як господарі зрівняли рахунок підвинські футболісти мали більше моментів вийти вперед. Але кілька разів голкіпер господарів парирував удари, або гості не влучали в ствір воріт. Слід відзначити дебют суданського легіонера команди Підвиння Алаа, який провів досить непоганий матч. Неприємним є той факт, що обидва матчі які проходили цього дня в Пукові завершилися бійками. Треба боротися з такою поведінкою пуківчан.

10 Зізу   (18.04.2011 09:44:56) [Материал]
В нас би теж все закінчилося бійкою, але якось стримались. І це ще в вас не судив їхній суддя.

ДА.))))
Він там за полем підтримував команду))) happy Мячики подавав шоб швидше було)

35 Andriy   (18.04.2011 21:35:33) [Материал]
Назарку я б на твоєму місці взагалі мовчав))) В мене була висока температура, і вухо боліло(((

: Санагурський О. ( 15' Польовий В.)
Захисники: Тиханевич А. Мандич М. Макогін І. Мазурик М.
Пів-захиист: Польовий М. Бойчук В. Зіняк Р. Москаль С.
Нападники: Мазурик В. Сидор О.

Гра була дуже напружена перших 10 хв бльше нагод створювала команда с. Чесники. І врешті вреш після помилки воротаря С. Жовчів (СНАНАГУРСЬКОГО О) в порожні ворота заби гравець команди Чесники. Але після пропущеного голу Жовчів голови неопустив і пішов в атаку і врешті-врешть забив гол. В 2 таймі ініціативу поєдинку взяла к. Жовчів після небузпечного удару з середини поля (Ну ви знаєте яке в Чесниках поле )Польового М. дивовижним стрибком кіпер Чесник ледь ледь достав м'яч і все одно більше моментів створювали гравці Жовчова. Після 60 хв забили і Чесники але гол суддя не зарахував оскільки там був напад на воротаря ! Після цього гра припинилась бо Чесники недавали вибити штрафний удар комнді Жовчів і це тривало до 91 хв аж поки суддя не дав свисток про кінець матчу .

6 Kelvin_Terry   (18.04.2011 00:14:42) [Материал]