Команда "Футболу Рогатинщини" знову працювала на матчі Ліги чемпіонів за участю "Шахтаря". Цього разу наші співробітники - Олег Гиців і Назарій Коншин - вживу спостерігали та робили свої замітки на поєдинку між донетчанами та найтитулованішим клубом Старого світу мадридським "Реалом".
![](http://rogatunfootball.at.ua/_nw/15/s64638172.jpg)
Матч у Львові вийкликав неймовірний ажіотаж серед вболівальників. Вже за годину-другу до стартового свистка маси народу почали сходитись та з'їзджатись до "Львів Арени". Прості вболівальники, а серед них було немало й з нашої Рогатинщини, хотіли вживу подивитись на чинного володаря "Золотого м'яча" Кріштіану Роналду, на чемпіона світу Тоні Крооса, валійця Гарета Бейла.
Щоб розраховувати на продовження боротьби у весняній частині Ліги чемпіонів, команді Луческу потрібно було не тільки очікувати на поразку ПСЖ в паралельму матчі в Мальме, а й самій перемагати іспанців. А зробити це було дуже важко. Навіть розгромна поразка "Реала" перед цим у надпринциповій грі з "Барселоною" (0:4, якщо хтось не пам'ятає), не змусила наставника гостей Рафу Бенітеса залишитис на лавці своїх лідерів. Усі вони зіграли й кожен по-своєму зробив свій внесок у звитягу команди.
![](http://rogatunfootball.at.ua/_nw/15/s04095217.jpg)
Саму гру на "Львів Арені" можна чітко поділити на два ігрові відрізки - до 77-ї хвилини та після неї. Зі старту зустрічі "галактікос" почали створювати моменти біля воріт Пятова, а от господарі з такою грою суперника не могли собі дати раду. Можливо, на грі "Шахтаря" позначились втрати двох стержнів оборони (та й не тільки) Кучера та Срни? До 77-ї хвилини "Реал" забив 4 м'ячі й повністю контролював гру. В українців нічого не виходило, однак вихід на поле Тайсона кардинально змінив хід матчу. Бразилець "завів" команду й вона нарешті побігла. "Шахтар" забив тричі, однак хоча б за нічию зачепитись вже не зміг. 3:4 - такий результат цього поєдинку.
![](http://rogatunfootball.at.ua/_nw/15/s85511872.jpg)
"Шахтар" покидає цьогорічну Лігу чемпіонів й, швидше за все, переходить на другий за рангом турнір континенту Лігу Європи. Там вже суперників такого класу, як ПСЖ чи "Реал",не буде, й тому шанси гірників на успіх з'являються.
Також прощаємося з турніром і ми, "Футбол Рогатинщини". Для нас це була прем'єрна робота на такому рівні, сподіваємося, що й надалі нам випаде така нагода. До нових зустрічей...