Всього відповідей: 874

Головна » 2013 » Липень » 15 » Суперліга. 8-й тур. В таблиці без значних змін
11:12:38
Суперліга. 8-й тур. В таблиці без значних змін
У неділю, 14 липня 2013 р., відбулись матчі 8-го туру чемпіонату району в Суперлізі. Команда Верхньої Липиці надалі залишається єдиною, яка ще не програвала.

Суперліга. 8-й тур. 14 липня 2013 р.
Центральний матчі у Обельниці, завершився у нульову нічию. Протягом матчу, жодна з команд не володіла переконливою ініціативою, що і свідчить про результат матчу.
Друге поспіль у нічию 2:2, грає команда Долиняни. Після нічийного результату з аутсайдером "Укрлісекспортом", нічия у звітному турі з чинним чемпіоном - Юнашковом.
Після виїзних поразок - 0:4 та 2:3, Добринів та Потік у домашніх стінах впевнено перемогли своїх суперників - Васючин та Вербилівці відповідно.
Єдиний матч у якому перемогу здобули гості відбувся у Помонятах. З мінімальним рахунком їх перемогли Лучинці.
У матчі аутсайдерів, було також зафіксовано нічию - 1:1.

Воротар: Андрій Батицький
Захисники: Юра Кіржецький, Міша Огерук, Тарас Попик(Діма Мельник), Андрій Абрамович.
Півзахиснки: Міша Терлецький, Міша Слюсар, Роман Білецький, Петро Калин.
Нападники: Роман Барна(Мар'ян Легета), Іван Павук

Склад Васючина:
Воротар: Семків Богдан
Захисники: Гнип Василь, Сенах Володимир, Бойко Андрій, Галяс Михайло.
Півзахисники: Лопух Іван, Гнип Роман(Гнип Роман), Кузик Назарій, Цимбалістий Роман.
Нападники: Скробач Роман, Соломка Ярослав.

16 dan   (19.07.2013 16:16:59) [Материал]
щось далеко не оптимальний склад? суперник щось геть сів... за них, Бойко А. грав? щось ще може?

17 НазарКо   (19.07.2013 17:06:47) [Материал]
Грав. Чув, що норм)))

+1   Спам
11 Demsky_V   (15.07.2013 23:49:51) [Материал]
Потік - "Укрлісекспорт"5:0 (0:0)
Склад ФК «Потік»: Когут Д. – Музика Вс., Гордій Т., Конопада О., Пащин Б.(38' Пащин В.) – Побуцький Вт., Гнида А, Музика Вк., Чолій М.(80' Маслій Р.) - Білоус Вк., Галян Я.
Голи: (1:0) 56" Гнида Андрій, (2:0) 60" Гнида Андрій, (3:0) 66" Білоус Віктор, (4:0) 87" Маслій Роман, (5:0) 89" Білоус Віктор.

Напад: Галушка Петро, Галушка Роман.

Другий тиждень підряд Верхня показує непевну гру. Чи то дається святкування Івана і Петра, чи, може, пішов загальний спад. Але гра бажає бути кращою. У сильну вітряну погоду в Обельниці важко грати. Весь перший тайм події відбувалися на одному фланзі, куда дув вітер, він і не дозволяв гравцям демонструвати свою майстерність. Але це не завадило господарям створити небезпечні моменти, вони й більше атакували. Другий тайм вирівнявся, гра проходила вже по обох флангах. Небезпечних моментів не було, за винятком одного, де зі штафного чудово пробив Бєлий, але Комарянський дивом переправив мяч на кутовий. В цій грі важливу роль грали захисники. Як вони вміли через вітер і криве поле обробити мяч і починати атаку точними пасами, від того команда більше могла створити в атаці. Це краще виходило в господарів.

+1   Спам
8 Roni   (15.07.2013 20:22:25) [Материал]
Івана, Петра  може і так але на виїзді з лідером чемпіонату нічия непоганий результат на мою думку, тимбільше що багатьох футболістів основи немає. Тарасе крім цих свят ти забув про весілля воно також можливо вплинуло на гру деяких футболістів. А Марян ігрок матчу спасав пару раз сильно.

+3   Спам
10 Kelvin_Terry   (15.07.2013 22:06:25) [Материал]
но, но, но nono Я не душу своїх. Враховуючи цю гру я задоволений результатом, але хочеться кращого. Через тиждень-два ще більше гравців основи не буде, що робити будемо. Там, як би Бєлий не зіграв толково в захисті і один гравець в нападі, як пес не чіпався за кожен мяч, то Обельниця показала ніяку гру як на лідера, хоча в них майже кожен гравець з поняттям . Ну і по відношенні кількості  dollar до якості moonw (то не в образу пацанам з Обельниці) Але врахуємо погодні умови і нелегкого суперника з Верхньої barbarian

+3   Спам
4 Andriy   (15.07.2013 10:50:32) [Материал]
Потік - Вербилівці 5-0 (0-0)
Вербилівці: Лебедев Андрій - Саврій Василь (Ліщак Василь, 60), Воробець Іван, Деб'як Андрій, Цап Ігор - Кулик Любомир, Коваль Назар, Белегай Богдан, Цимбалістий Ростік - Гобир Микола, Щербатий Петро

Після першого тайму проти вітру витримали 0-0, більш-менш рівна гра. А в другому таймі гра тривала до першого пропущеного м'яча. Дальше було сумно. А суддя Забава - дуже забавний арбітр, навіть швидше клоун((( Але в жодному разі не хочу сказати, що він винен в нашому програшу. Потік - молодці!!!

9 dan   (15.07.2013 21:25:05) [Материал]
нам він відсудив 3 гри в центрі - були питання, вчора з прапорцем - все чітко...інформація для роздумів

1 НазарКо   (14.07.2013 23:56:42) [Материал]
В Обелничах був рівний матч. ПІсля футболу було цікавіше ніж під час матчу..гг

2 Kelvin_Terry   (15.07.2013 10:40:45) [Материал]
Тут не погоджуюсь я з вами, Назарій, що рівний матч. Мячик частіше був в штрафній Верхньої, ніж господарів і в атаки їх були гострішими. В цій грі Верхня взяла очко і забрала два очки в Обельнич

3 НазарКо   (15.07.2013 10:45:31) [Материал]
Ну в другому таймі так. Але крім штрафних, дуже таких аж небезпечних моментів не було. Перший тайм чучуть ви переважали.
P.S Воротнік вчора харош був..гг)
То вже Маря'н основний?

5 Kelvin_Terry   (15.07.2013 11:09:16) [Материал]
Так, Комарянський продемонстрував гру воротаря на висоті. Волощинський на заробітках. Але й Маряна і інших теж не буде більше місяця. Настануть нелегкі часи.

Не знаю, коли ти прийшов на футбол, але в першому таймі Обельниця могла вигравати в два голи.

6 НазарКо   (15.07.2013 11:39:47) [Материал]
Ну небуду спорити... Питався хлопців як там гра по першому таймі, казали Верхня за вітром трошки переважала Обелничі...

13 ВОвчик   (16.07.2013 13:28:10) [Материал]
шо ти кажеш Назар, коли в них не було ніяких моментів.просто катали мячик.а другий тайм Верхня старалася втримати рахунок.

+1   Спам
14 Лазік   (16.07.2013 16:05:26) [Материал]
моментів не було, окрім забитого гола! Не визначений епізод - судді трактували офсайд, а гравці гру рукою. Хоча що було насправді ???