Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 916


Група Б

Команда
І
В Н П Мз Мп Різн О
1 Васючин 23 17 3 3 54 19 +35 54
2 Козара 23 16 4 3 62 24 +38 52
3 Загір'я 22 14 4 4 67 29 +38 46
4 Колоколин 23 12 5 6 52 31 +21 41
5 Беньківці 24 12 5 7 61 35 +26 41
6 Помонята 23 10 4 9 59 42 +17 34
7 Фрага 22 10 3 9 32 35 -3 33
8 Чагрів 22 8 7 7 55 34 +21 31
9 Долиняни-2 23 8 3 12 36 51 -15 27
10 Приозерне 22 5 4 13 31 66 -35 19
11 Любша 21 3 4 14 29 45 -16 13
12 Журів 22 2 4 16 28 78 -50 10
13 Григорів 22 2 4 16 24 101 -77 10


Команда
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1. Васючин -X- 1:0 1:3 0:1 2:0   2:0 4:1 2:0 4:1 1:0 6:0 2:2
2. Козара 1:1 -X- 2:0 0:0 3:3 3:0 1:0 4:2 6:0 3:0 5:3 3:0 4:1
3. Загір'я 2:3 2:1 -X- 4:3 3:0 0:2 4:4 0:4 3:0 11:1 1:0   6:1
4. Колоколин 2:3 1:2 0:0 -X- 3:0 3:3 1:2   2:0 4:1 3:0 2:2 3:0
5. Беньківці 1:1 3:5 0:2 2:2 -X- 1:1 1:2 1:0 3:1 1:1 1:0 4:0 3:0
6. Помонята 0:2 0:3 0:3 4:1 0:4 -X- 0:1 2:3 1:2 4:1 3:0 8:1 9:0
7. Фрага 1:3 0:2 1:1 0:2 1:10 3:3 -X- 3:0 3:0 3:1 2:0 1:0 1:2
8. Чагрів 0:3 2:2   0:3 2:0 2:2 0:3 -X- 6:0 5:0 5:0 10:1 7:0
9. Долиняни-2 4:2 2:1 1:1 3:2 1:4 1:2 1:0 1:1 -X- 0:1 0:3 2:1 10:0
10. Приозерне 0:3 0:2 2:6 2:4 1:2 1:2   1:1 2:1 -X- 1:1 2:1 3:0
11. Любша 0:2   0:2 0:1 2:3 3:2   1:1 3:3 4:5 -X- 2:2 7:0
12. Журів 0:3 1:2 2:3 2:7 0:7 3:5 0:1 2:2 2:3   2:0 -X- 3:2
13. Григорів 0:3 2:7 1:10 1:2 2:7 1:6 1:0 1:1   4:4   3:3 -X-

Суперліга 2018/2019
КомандаІВНПМ'ячіО
1Лучинці21155160-1450
2Пуків21142546-2344
3Липівка21125468-3341
4Руда21131752-3740
5Яглуш21116454-3039
6В. Липиця21741040-3625
7Підвиння21641133-4322
8Черче21711343-7622
9Бабухів21561035-4421
10Конюшки21621326-4920
11Козарі21621324-6120
12Юнашків21421524-594 (-10)

Перша ліга 2018/2019
КомандаІВНПМ'ячіО
1Путятинці21172254-1453
2Світанок21171375-2252
3Загір'я21162362-2250
4Приозерне21142558-3744
5Н. Липиця21112845-4332 (-3)
6Колоколин2193937-4230
7Підкамінь21721241-4623
8Помонята21641146-4916 (-6)
9Васючин21431428-5215
10Фрага21411617-6413
11Воскресинці21401726-7612
12Букачівці21441329-5110 (-6)
Дискваліфіковані гравці на 28.06.2019 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09