Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 15
Гостей: 14
Користувачів: 1
TARASNL9

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 921


Команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 Черче 26 18 4 4 80 27 +53 58
2 Лучинці 26 16 6 4 50 30 +20 54
3 Васючин 26 17 3 6 55 37 +18 54
4 Юнашків 26 14 8 4 66 38 +28 50
5 В.Липиця 26 15 3 8 48 20 +28 48
6 Долиняни 26 13 3 10 70 52 +18 42
7 Рогатин 26 12 6 8 59 48 +11 42
8 Козара 26 12 2 12 44 44 0 38
9 Н.Липиця 26 10 3 13 59 65 -6 33
10 Обельниця 26 9 2 15 44 56 -12 29
11 Пуків 26 6 6 14 43 68 -25 24
12 Путятинці 26 5 3 18 29 76 -47 18
13 Букачівці 26 4 2 20 30 72 -42 14
14 Потік 26 3 5 18 21 65 -44 14


Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1. Черче -X- 4:0 3:1 2:2 2:1 6:0 1:2 3:0 7:1 3:1 5:0 2:1 3:0 3:0
2. Лучинці 1:1 -X- 3:1 1:1 1:0 4:3 1:1 1:0 2:1 5:3 3:0 3:0 4:2 3:0
3. Васючин 2:1 1:1 -X- 4:4 2:1 1:2 1:1 1:0 2:1 2:1 3:2 5:1 3:0 3:0
4. Юнашків 0:3 3:2 3:0 -X- 1:0 4:1 4:2 4:1 3:3 1:3 2:2 2:0 2:1 2:0
5. В.Липиця 2:2 0:1 4:1 0:0 -X- 0:2 0:2 1:0 5:0 4:0 1:0 3:1 3:0 3:0
6. Долиняни 3:0 0:1 0:1 1:4 1:3 -X- 3:0 6:2 6:0 1:1 4:4 4:1 4:0 6:1
7. Рогатин 2:1 2:2 0:4 1:1 1:0 2:5 -X- 0:3 2:4 4:2 4:1 4:0 6:3 1:2
8. Козара 3:3 0:1 0:1 3:2 0:3 5:2 2:2 -X- 4:2 4:0 1:4 4:1 2:1 1:0
9. Н.Липиця 0:4 3:2 3:1 0:2 0:3 1:3 2:3 3:0 -X- 6:2 2:2 5:2 6:1 5:0
10. Обельниця 0:2 0:2 1:2 2:1 0:2 4:2 1:6 1:0 3:0 -X- 3:0 0:1 4:1 9:1
11. Пуків 2:6 0:2 2:3 2:6 0:3 5:4 3:2 0:4 0:3 1:1 -X- 3:0 3:1 3:0
12. Путятинці 0:7 1:1 1:3 2:2 2:2 2:3 1:5 1:2 2:5 1:0 3:2 -X- 0:4 0:3
13. Букачівці 2:3 2:1 2:3 0:5 0:2 0:4 0:3 0:1 3:2 4:1 1:1 1:2 -X- 1:1
14. Потік 1:3 1:2 0:4 2:5 1:2 0:0 1:1 1:2 1:1 0:1 1:1 1:3 3:0 -X- 
Суперліга
КомандаІВНПМ'ячіО
1Липівка33009-29
2Світанок33008-39
3Підвиння321011-27
4Лучинці32108-27
5Путятинці31206-35
6Руда31114-64
7Черче31023-73
8Пуків30212-32
9Яглуш30126-81
10В. Липиця30122-71
11Бабухів30122-81
12Козарі30031-110

Перша ліга
Група "А"
КомандаІВНПМ'ячіО
1Залужжя22007-26
2Сарники-Діброва22006-16
3Фрага21015-53
4Юнашків21012-23
5Воскресинці20023-50
6Н. Липиця10011-50
7Васючин10010-40
Група "Б"
КомандаІВНПМ'ячіО
1Добринів220011-16
2Долиняни22009-06
3Загір'я11007-03
4Підкамінь21013-83
5Колоколин10010-50
6Букачівці20021-90
7Заланів20021-90
Дискваліфіковані на 25 серпня 2019 р.
ГравецьКоманда










Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09