Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

Статистика
Онлайн всього: 18
Гостей: 15
Користувачів: 3
IVSVOVAN , bogdansernezkij61 , TARASNL9

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 849


Головна » 2018 » Травень » 2 » Анонс матчів 6 травня
09:00:20
Анонс матчів 6 травня

В неділю, 6 травня, в обох лігах районного чемпіонату відбудуться матчі 4-го туру.

Центральним поєдинком усього ігрового дня можна вважати гру між Рудою та Лучинцями, котра розпочнеться в 13:00. Обидві команди ще не знали очкових втрат у цьому сезоні й будуть намагатися продовжити свою серію. У минулому році, нагадаємо, саме поразка на Руді в 20-му турі з рахунком 1:3 коштувала Лучинцям чемпіонського звання. 

В Першій лізі лідер турнірних перегонів Підвиння вдома зіграє проти одного із аутсайдерів Фраги. Бабухів прийматиме Чесники, а Потік зіграє проти Загір'я. 

Подаємо час початку усіх матчів:

Суперліга. 4-й тур. 6 травня 2018 р.

13:00 Воскресинці - Пуків

13:00 Конюшки - Юнашків

13:00 Руда - Лучинці

13:00 Черче - Верхня Липиця

16:00 Долиняни - Липівка

16:00 Яглуш - Козарі

Перша ліга. 4-й тур. 6 травня 2018 р.

13:00 Підкамінь - Васючин

13:00 Путятинці - Жовчів

16:00 Загір'я - Потік

16:00 Колоколин - Приозерне

16:00 Бабухів - Чесники

16:00 Підвиння - Фрага

Переглядів: 947 | Додав: Andriy
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Чемпіонат району-2018
Суперліга.Група "А"
КомандаІВНПМ'ячіО
1Лучинці660022-218
2В. Липиця631213-7
10
3Руда631211-710
4Черче630314-99
5Пуків62047-146
6Воскресинці60063-310
Група "Б"
КомандаІВНПМ'ячіО
1Яглуш632111-911
2Юнашків631218-1210
3Липівка631212-910
4Конюшки62138-87
5Козарі621310-117
6Долиняни61238-185
Бомбардири:
ГравецьКомандаГоли
1
2
3
4
5
6
В. Білоус
Т. Гриців
Р. Демків
Т. Ільків
П. Синишин
В. Крохмалюк
Юнашків
Лучинці
Руда
Лучинці
Яглуш
Липівка
6
5
5
4
4
4
Дискваліфіковані гравці на 27 травня:
ГравецьКоманда



Першість району-2018
Перша ліга
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підвиння761024-719
2Бабухів651014-416
3Загір'я750226-1515
4Потік742118-1214
5Залужжя640216-10
12
6Путятинці731315-1110
7Колоколин631211-910
8Жовчів730413-109
9Приозерне621312-137
10Підкамінь620416-136
11Васючин61054-233
12Чесники60157-201
13Фрага70077-360
Бомбардири:
ГравецьКомандаГоли
1
2
3
4
5
Т. Ватаманюк
А. Бойко
А. І. Котлярський
О. Лябига
П. Соронович
Загір'я
Путятинці
Підвиння
Потік
Бабухів
14
10
8
8
6
Дискваліфіковані гравці на 27 травня:
ГравецьКоманда
1
2
3
Білоус Дмитро
Братах Назарій
Шеремета Богдан
Путятинці
Фрага
Чесники
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09