Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 820


Головна » 2018 » Лютий » 15 » Футзал. Розклад матчів завершальних турів
09:51:27
Футзал. Розклад матчів завершальних турів

8-й тур. 18 лютого 2018 р

Суперліга

1

10:00

Пуків - Підкамінь

 

2

10:35

Лучинці - Бабухів

 

3

11:10

САП - РЕМ

 

4

11:45

Більшівці - Старлайф

 

5

12:20

Руда - Залужжя

 

 

 

 

 

 

 

 Перша ліга

6

13:00

Мрія - Загіря

 

7

13:35

Заланів - Добринів

 

8

14:20

Воскресінці - Обельниця

 

9

14:55

Княгиничі - Козарі

 

10

15:30

Яглуш - Путятинці

 

 

25 лютого 2018 р

Перша ліга

1

10:00

Добринів - Вескресінці

 

2

10:35

Обельниця - Яглуш

 

3

11:10

Загір'я - Заланів

 

4

11:45

Козарі - Мрія

 

5

12:20

Путятинці-Княгиничі

 

 

 

 

Суперліга

6

13:00

Бабухів - Залужжя

 

7

13:35

РЕМ - Більшівці

 

8

14:20

Старлайф - Пуків

 

9

14:55

Підкамінь - Лучинці

 

10

15:30

Руда - САП

 

 

Переглядів: 849 | Додав: Andriy
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ФУТЗАЛ
Чемпіонат району-2018.
Суперліга
КомандаІВНПМ'ячіО
1Лучинці 862031-820
2"Старлайф"860220-1518
3"Спецагропроект" 852120-917
4Рогатинський РЕМ842223-1914
5Бабухів841327-1813
6Залужжя840423-2512
7Руда830537-349
8Підкамінь821516-307
9"Метал" Пуків820624-376
10Більшівці80089-350

Бомбардири:
МГравецьКомандаГоли
1Р. ДемківРуда16
2П. СороновичБабухів13
3Б. БордунРуда9
4О. Галушка"Спецагропроект"9
5В. ПархуцьЛучинці8
6Р. ГалугаРогатинський РЕМ7
7Т. ГрицівЛучинці7
8В. Купчев"Старлайф"7
9В. ПипчакПуків7
10Я. СоломкаЗалужжя7
Першість району-2018.
Перша ліга
КомандаІВНПМ'ячіО
1Княгиничі861124-919
2Загір'я860240-1618
3Козарі851220-1916
4Добринів850315-1415
5Обельниця841331-2613
6Путятинці831420-2310
7Яглуш830521-269
8"Мрія"823322-289
9Заланів820612-266
10Воскресинці801716-341

Бомбардири:
МГравецьКомандаГоли
1В. КрохмалюкЗагір'я16
2М. Кривун"Мрія"11
3О. АндрухівКозарі10
4Т. БаландаЗагіря10
5Р. ГнипВоскресинці10
6В. ВеренькаОбельниця9
7О. ДволятикОбельниця9
8А. ЛябигаЯглуш8
9В. ЛавренюкКнягиничі7
10І. МаховськийЯглуш7
11О. ОниськівКнягиничі7
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09