Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 836


Головна » 2017 » Листопад » 7 » Кубок пам'яті Володимира Комарянського: переможці відомі
11:13:40
Кубок пам'яті Володимира Комарянського: переможці відомі

Команда Верхньої Липиці стала переможцем шостого Кубка пам'яті Володимира Комарянського.

Фінальні матчі турніру пройшли в неділю, 5 листопада. В матчі за третє місце Чесники та Куряни показали хорошу гру, а сильнішими були Чесники.

Чесники - Куряни - 5:3 (3:1)
Голи: 1:0 Виглінський Богдан, 12хв
1:1 Легета Назар,28хв
2:1 Матусяк Роман, 39хв
3:1 Кучмій Тарас, 43хв
3:2 Легета Тарас, 61хв
3:3 Легета Назар, 77хв
4:3 Слободанюк Сергій, 82
5:3 Кучмій Тарас, 88хв

В фінальному поєдинку зустрічались Верхня Липиця і Верхня Липиця U-25. У першому таймі молодші виглядали краще, більше володіли м'ячем, створювали небезпечні атаки й в одній з атак забили м'яч.
Друга половина пройшла за повної переваги старших, котрі відзначились тричі.

Отже, команда села Верхня Липиця  стала володарем VI-го Кубка пам'яті Володимира Комарянського 2017 року.

Верхня Липиця - Верхня Липиця U-25 - 3:1 (0:1)
Голи: 0:1, Андрусишин Віктор, 12хв
1:1 Галушка Петро, 51хв
2:1 Кельбас Тарас, 74хв
3:1 Токар Володимир, 83хв



Після ігор відбулась заключна урочиста частина, де були нагородженні команди і кращі гравці:
найкращий воротар: Мручок Марко (Куряни)
найкращий захисник: Шеремета Богдан (Чесники)
найкращий півзахисник: Галушка Андрій (В. Липиця U-25)
найкращий нападаючий: Галушка Петро (В. Липиця)
Найкращим бомбардиром турніру став Андрусишин Віктор (В. Липиця U-25) - 4 голи

Велика подяка всім тим людям, які доклали зусиль для організації турніру - Андрусишин Віктор, Галушка Петро, Галушка Андрій, Комарянський Марян. Також подяка Лесіцькій Марії за допомогу в церемонії нагородження команд, а Комарянському Маряну та Ступніцькому Олегу - за арбітраж турніру.

Вічна пам'ять Володі...

Категорія: Інтересне | Переглядів: 637 | Додав: aviem94
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Чемпіонат району-2018
Суперліга.Група "А"
КомандаІВНПМ'ячіО
1Руда22008-26
2Черче22005-16
3Лучинці22003-06
4В. Липиця20022-40
5Пуків20021-60
6Воскресинці20020-60
Група "Б"
КомандаІВНПМ'ячіО
1Козарі21105-24
2Конюшки21101-04
3Долиняни20202-22
4Яглуш20200-02
5Липівка20113-41
6Юнашків20113-61
Дискваліфіковані гравці на 29 квітня:
ГравецьКоманда
1Роман ГнипВоскресинці
Першість району-2018
Перша ліга
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підвиння220010-36
2Залужжя22008-16
3Колоколин22005-16
4Потік21105-34
5Бабухів21103-14
6Васючин11002-03
7Загір'я21018-73
8Жовчів21012-33
9Приозерне10010-20
10Підкамінь20023-60
11Путятинці20022-70
12Фрага20023-100
13Чесники20021-80
Дискваліфіковані гравці на 29 квітня:
ГравецьКоманда
1
2
3
Володимир Іванців
Роман Собків
Володимир Чебанов
Залужжя
Залужжя
Приозерне
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09