Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 809


Головна » 2017 » Жовтень » 30 » Кубок пам'яті Володимира Комарянського. Результати півфіналів
10:49:13
Кубок пам'яті Володимира Комарянського. Результати півфіналів

В неділю, 29 жовтня, в с. Верхня Липиця відбулись півфінальні матчі шостого Кубка пам'яті Володимира Комарянського.

Верхня Липиця U-25 - Чесники - 7:3 (1:2)
Голи: 1:0 Іваніщак Любомир, 10 хв
1:1 Заборський Руслан (пен.), 20хв
1:2 Крижевський Андрій (автогол) 38хв
2:2 Підбережний Віталій, 48хв
3:2 Андрусишин Віктор, 55хв
3:3 Лялька Олег, 60хв
4:3 Підбережний Віталій, 66хв
5:3 Андрусишин Віктор, 75хв
6:3 Іваніщак Євгеній, 82хв
7:3 Андрусишин Віктор, 88хв.

Верхня Липиця - Куряни - 5:3 (3:0)
Голи: 1:0 Гергелевич Роман, 20хв
2:0 Гергелевич Роман, 31хв
3:0 Яремко Віталій, 42хв
3:1 Легета Михайло Ігорович (пен.), 53хв
4:1 Гергелевич Роман, 69хв
5:1 Кельбас Тарас, 75хв
5:2 Дорик Микола, 79хв
5:3 Тарас Легета, 85хв

Анонс фінальних матчів:

5 листопада, неділя

12:00. Матч за 3-є місце: Чесники - Куряни

14:00. Фінал: Верхня Липиця - Верхня Липиця U-25

Категорія: Інтересне | Переглядів: 417 | Додав: aviem94
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Чемпіонат району-2017.
Суперліга
КомандаІВНПМ'ячіО
1Конюшки 22181373-2255
2Лучинці22172386-2653
3В. Липиця 22164272-3452
4Липівка22150766-3645
5Руда22103938-4433
6Добринів22931052-4130
7Яглуш22901441-4327
8Черче22731236-5624
9Козарі22421631-8014
10Воскресинці22411736-7513
11Загір'я221011155-5511 (-20)
12Бабухів22301918-959

Перша ліга-2017
Група "А" (1-8 місця)
КомандаІВНПМ'ячіО
1Юнашків1492335-1829
2Пуків1484231-1528
3Долиняни1483340-2327
4Потік1482431-21
26
5Залужжя1451821-3116
6Путятинці1442825-3414
7Беньківці (знято)1442819-3714
8Жовчів (знято)1412119-325

Перша ліга-2017
Група "Б" (9-14 місця)
КомандаІВНПМ'ячіО
9Колоколин1080239-1724
10Вербилівці1070330-1821
11Приозерне1052334-2617
12Підкамінь1032518-2811
13Чесники1030720-339
14Фрага (знято)1012710-295

Дискваліфіковані гравці на 2018 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
Іванців Володимир
Фінович Олег
Чебанов Володимир
Залужжя
Беньківці
Приозерне
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09