Чи подобається вам новий дизайн сайту?
Всього відповідей: 874

Головна » 2012 » Серпень » 31 » ЛВК"Аванград" чемпіон і володар кубку "Шкіряний м'яч"
16:55:58
ЛВК"Аванград" чемпіон і володар кубку "Шкіряний м'яч"
Нагадаєм що у місті Рогатин з 3 липня по 24 серпня на центральному стадіоні відбувався турнір по юніорах "Шкіряний м'яч"

Цього року взяло участь у чемпіонаті 6 команд: "ЛВК Аванград U-15",Рогатин,"Юніор-Юнашків",В.Липиця,Долиняни,Руда.

Після першого туру чемпіонату , вже було виділено явних лідерів чемпіонату це господарів турніру команду "Рогатин" і "збірну району" "ЛВК Аванград U-15".
Ці команди зійшлися між собою в останьому турі, "ЛВК Аванград U-15" з рахунком (2:1) святкував перемогу над суперником і перемогу в чемпіонаті.
Отож так закінчили команди чемпіонат : (1) "ЛВК Аванград U-15" , (2)Рогатин,(3)Руда,(4)"Юніор Юнашків",(5)В.Липиця,(6)Долиняни.

По закінченні чемпіонату одразу ж розпочався кубок.

В кубку приймало участь 4 команди: Рогатин,"Юніор-Юнашків",Руда,"ЛВК Аванград U-15"

Кубок.Пів-фінал:

"ЛВК Аванград U-15" потрапив у фінал кубка,здобувши нелегку перемогу 2:0(0:0) над командою "Юнашків-Юніор".Дубль на свій рахунок записав Богдан Миць.Нагадаєм що одні із лідерів команди пропускали матч Скорохода Назар пропускав за неспортивну поведінку а Кузик Назар за перебір карточок.

А в другому пів-фінальному матчі "Рогатин" познущався з команди із "Руди"(9:1).У цьому матчі варто було відмітити Пипчика Віталія який забив в цьому матчі 5 голів.

У фіналі на День Незалежності України на центральному стадіоні м.Рогатині зустрілись "Рогатин" і "ЛВК Аванград U-15".

Кубок.Фінал
Матч був дуже цікавим.Вже на 10 хвилині капітан команди "ЛВК Аванград U-15" Скорохода Назар отримав пряму червону карточку(за неспортивну поведінку).
Вже через декілька хвилин "рогатинці" забили гол але арбітр матчу гол відмінив.Моменти мала як одна команда так і друга але до завершення так і діло недоходило.
Так пройшов перший тайм,команди пішли на перерив при рахунку (0:0).Початок другого тайму був за "ЛВК Аванград U-15" команда в меншості турбувала небезпечними ударами воротаря,і так назрівав гол,і він і відбувся,в середині другого таймі після красивої подачі від Кузика Назарія,Миць Богдан голової переправив мяч у ворота,таким чинном забив,єдиний,переможний мяч для своєї команди.Після голу "рогатинці" пішли відіграватись і змарнували дуже багато моментів.Так і матч за кубок закінчився.

Після матчу пройшло нагородження команд за чемпіонат,і кубок,також було визнано кращих на цьому турнірі.

Кращим воротарем став заслужено Дволятик Олег який захищав ворота "ЛВК Аванград U-15",і пропустив на турнірі всього лиш 3 голи.

Кращим захисником став гравець команди "ЛВК Аванград U-15" , Пархуць Віталій.

Кращим півзахисником став ще один гравець команди "ЛВК Аванград U-15" , Миць Богдан.

Кращим нападаючим на турнірі визнали Гуглевича Ярослава з команди Рогатин.

І Кращим бомбардиром на турнірі з 10 голами став Пипчик Віталій.

Отож переможцем чемпіонату стала команда "ЛВК Аванград U-15" , володарем кубку "ЛВК Аванград U-15".

Цього року Рогатин залишився ні з чим...)
Переглядів: 509 | Додав: NK97