Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 933


Головна » 2011 » Грудень » 23 » Підсумковий номер - З 29 грудня 2011
15:59:09
Підсумковий номер - З 29 грудня 2011
Шановні вболівальники Прикарпатського футболу!
З 29 грудня у кіоски та на поштові відділення надійде у продаж підсумковий випуск газети "МАТЧ" за 2011 рік.
До вашої уваги зміст видання:
Зміст......................................................................................6
Редакція................................................................................7
Кубок Підгір’я........................................................................8
Кубок Федерації ім.М.Думанського.........................................10
Кубок  Краснецького............................................................12
Кубок Чемпіонів 2010-2012....................................................14
Старт чемпіонату області..................................................17
«Бескид» Надвірна ....................................................... .......18
«Газовик» Богородчани ................................................... ....19
«Гал-Вапно» Галич................................................................20
«Карпати» Коломия...............................................................21
«Кроно-Карпати» Брошнів-Осада...........................................22
«Нафтовик» Долина...............................................................23
«Ніка-Динамо»&«Прикарпаття-2» Івано-Франківськ................24
«Придністров’я» Тлумач.........................................................25
«Пробій» Городенка...............................................................26
«Прут» Делятин ....................................................................27
«Сокіл» Угринів ...................................................................28
«Тепловик» Івано-Франківськ...............................................29
ФК «Гвіздець» .....................................................................30
ФК «Снятин-Євромодуль».....................................................31
«Яспіль» Ясенів Пільний........................................................32
Підсумки сезону................................................................33
Офіційно. Василь Сікора...................................................35
Старт першості області......................................................37
«Гуцульщина» Косів.............................................................38
«Дністер-Рітас» Побережжя...................................................39
«Карпати» Болехів................................................................40
«Карпати» Кути.....................................................................41
«Колос» П’ядики...................................................................42
НСК Микитинці.....................................................................43
ФК «Калуш».........................................................................44
«Хутровик» Тисмениця.........................................................45
ФК Сваричів........................................................................46
ФК «Славія»........................................................................47
ФК  «Обертин».....................................................................48
Підсумки сезону...............................................................49
Чемпіонат міста Івано-Франківськ.........................................50
Кубок міста Івано-Франківськ..............................................51
Кубок області......................................................................52
Чемпіонати районів. Вступ....................................................54
Богородчанський
Федерація...........................................................................55
Чемпіон...............................................................................56
Володар кубка....................................................................57
Верховинський
Чемпіон, Володар Кубка......................................................58
Галицький
Федерація...........................................................................59
Чемпіон...............................................................................60
Володар кубка....................................................................61
Городенківський
Чемпіонат............................................................................62
Володар кубка....................................................................63
Долинський
Чемпіон, Володар кубка......................................................64
Калуський
Чемпіон, Володар кубка......................................................66
Коломийський
Чемпіонат...........................................................................68
Кубок.................................................................................69
Косівський
Чемпіон, Володар кубка.....................................................70
Надвірнянський
Федерація.........................................................................71
Чемпіон.............................................................................72
Володар кубка..................................................................73
Рогатинський
Федерація.........................................................................74
Чемпіон.............................................................................75
Володар кубка..................................................................76
Рожнятівський
Федерація.........................................................................77
Чемпіон.............................................................................78
Володар кубка..................................................................79
Снятинський
Чемпіон, Володар кубка....................................................80
Тисменицький
Чемпіон,  Володар кубка...................................................81
Тлумацький
Чемпіонат..........................................................................83
«Нафтохімік» Прикарпаття..................................................84
ДЮФЛУ. Літні ігри...............................................................85
Шкіряний м’яч....................................................................86
ДЮФЛО.............................................................................87
ДЮФЛУ.Чемпіонат..............................................................89
ЧУ.Перша Ліга...................................................................90
ЧУ.Друга Ліга....................................................................91
Прем’єр Ліга .....................................................................92
Кубок України ..................................................................93
Єврокубки........................................................................94
ФУТЗАЛ. НФК «Ураган»......................................................95
Лауреати футбольного сезону 2011 року ...........................96
Вихідні дані .....................................................................98
Категорія: Інтересне | Переглядів: 282 | Додав: НазарКо
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09