Головна » 2018 » Червень » 11 » Суперліга. 9-й тур. 8 претендентів на вихід в плей-офф
21:16:31
Суперліга. 9-й тур. 8 претендентів на вихід в плей-офф

За тур до завершення групового етапу Суперліги лише команда Лучинців гарантувала собі участь у плей-офф. На три інші вакантні місця претендують аж 8 команд.

У групі "А" до кінця був дограний тільки один матч. Лучинці вдома з рахунком 2:1 обіграли Руду й достроково вибороли перше місце. У першому таймі господарі ще і 11-метровий не реалізували, а гості забили гол престижу на 87-й хвилині.

Матч Пуків - Воскресинці тривав 78 хвилин. У цей час рахунок був 1:0 на користь гостей і арбітр зустрічі призначив у їхні ворота 11-метровий штрафний. Гості не були згідні з цим рішенням й просто зійшли з поля.

Черче поїхало в гості до Верхньої Липиці удев'ятьох й отримало у першому таймі у свої ворота 5 голів. На другу 45-хвилинку гості вийшли вже всімох, а вже за 2 хвилини їхній воротар отримав травму. Оскільки на полі у складі черчан залишилось менше 7-ми гравців, суддя дав свисток про закінчення гри. Після цієї поразки Черче вже остаточно не підніметься вище 5-го місця, тому на них тепер очікують стикові протистояння за виживання з Долинянами. А от у Верхньої Липиці з'явився шанс поборотись за місце у плей-офф.

Суперліга. 9-й тур. 10 червня 2018 р.

Група "А"

17:00 Верхня Липиця - Черче - 5:0 (тв:тп)

17:00 Пуків - Воскресинці - 3:0 (тв:тп)

17:00 Лучинці - Руда - 2:1

У групі "Б" відбулись дві гри. Долиняни завчасно повідомили, що не зможуть виїхати до Липівкм, тому їм зарахована технічна поразка. Принциповий поєдинок між Юнашковом і Конюшками переможця не визначив - 2:2. Найбільше м'ячів глядачі побачили в Козарах, де місцева дружина була розгромлена Яглушом - 1:6 (дублем відзначились Василь Горінь і Петро Синишин).