Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

Статистика
Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Наше опитування
Чи подобається вам новий дизайн сайту?
Всього відповідей: 794


Головна » 2018 » Січень » 17 » У футзальному турнірі гратимуть 20 команд
13:03:40
У футзальному турнірі гратимуть 20 команд

Сьогодні, 17 січня, було проведено засідання ФФРР, присвячене початку чемпіонату та першості району з футзалу сезону 2018 р. Заявки на участь в турнірі подали 20 команд, які на основі минулорічних результатів розділені на 2 групи по 10 команд: Суперлігу та Першу лігу. 

Ось деякі моменти проведення турніру:

- заявки можна подати до першої гри,  після чого вони будуть сфотографовані та опубліковані на нашому сайті;

- за підсумками турніру Суперлігу покидають 2 найгірші команди, також 2 найкращі з Першої ліги піднімаються;

 - матчі розпочинатимуться о 10:00. Практикуватиметься, що в один день кожна ліга проводитиме по 2 гри, хіба що роклад спорткомплексу може вносити корективи;

 - якщо гравець матиме 3 попередження, то наступну гру він пропускатиме.

Суперліга. Субота, 20 січня 2018 р.

1-й тур

10:00 Лучинці - "Метал" Пуків

10:40 Залужжя - Підкамінь

11:20 Спецагропроект - Бабухів

12:00 Більшівці - Руда

12:40 "Starlife" - Рогатинський РЕМ

2-й тур

13:20 Лучинці - Залужжя

14:00 Підкамінь - Спецагропроект

14:40 "Метал" Пуків - Рогатинський РЕМ

15:20 Бабухів - Більшівці

16:00 Руда - "Starlife"

Перша ліга. Неділя, 21 січня 2018 р.

1-й тур

10:00  Заланів - Мрія

10:40  Воскресинці - Загір'я

11:20  Яглуш - Добринів

12:00  Княгиничі - Обельниця

12:40  Козарі - Путятинці

2-й тур

13:20 Заланів - Воскресинці

14:00 Загір'я - Яглуш

14:40  Мрія - Путятинці

15:20  Добринів - Княгиничі

16:00 Обельниця - Козарі

Категорія: Інтересне | Переглядів: 1083 | Додав: Andriy
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Суперліга 2018/2019
КомандаІВНПМ'ячіО
1Лучинці11101040-631
2Липівка1172228-1423
3Яглуш1171331-1222
4Руда1171332-2022
5Пуків1163221-1421
6В. Липиця1142521-1914
7Конюшки1141613-2613
8Підвиння1133517-1512
9Черче1130822-439
10Бабухів1115516-258
11Козарі1122710-338
12Юнашків111198-35-6

Перша ліга 2018/2019
КомандаІВНПМ'ячіО
1Путятинці1192028-729
2Світанок1181239-1425
3Загір'я1181236-1425
4Приозерне1172235-1423
5Помонята1152431-2217
6Н. Липиця1151520-2616
7Колоколин1143421-2015
8Підкамінь1141617-2413
9Букачівці1122715-278
10Васючин1121817-317
11Воскресинці1120915-436
12Фрага112097-376
Дискваліфіковані гравці 07.04.2019 р.
ГравецьКоманда
1Галушка РоманВ. Липиця
2Гринчишин ОлегЧерче
3Ільків ТарасЛучинці
4Кушта ТарасПуків
5Остапенко СвятославПриозерне
Першість області 2018/2019
КомандаІВНПМ'ячіО
1Чорнолізці11110046-1433
2Угорники1173127-924
3Коломия1171324-1922
4Рогатин1154217-919
5Заболотів1151512-1716
6Городенка1151512-1716
7Бовшів1150615-1715
8Болехів1143413-1915
9Косів1133517-1812
10Солотвин1122714-258
11Делятин1120910-296
12Тисмениця1110109-233
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09