Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 809


Головна » 2017 » Серпень » 28 » Верхня Липиця гратиме в Кубку чемпіонів області
10:24:54
Верхня Липиця гратиме в Кубку чемпіонів області

Представник Рогатинського району ФК "Верхня Липиця" гратиме у Кубку чемпіонів міст та районів Івано-Франківської області сезону 2017/18 рр.

Цьогоріч у турнірі підтвердили свою участь 17 команд. Наш представник, бронзовий призер чемпіонату району сезону 2016 р., виступатиме в групі "В". Суперники Верхньої Липиці такі: "Євробуд" (Вигівка, Галицький р-н), ФК "Крихівці" (м. Івано-Франківськ) і "Авангард" (Загвіздя, Тисменицький р-н).

Кубок проводитиметься у два етап: осінню команди зіграють матчі групового етапу (проходитимуть по середах та четвергах), а вже весною будуть проведені поєдинки плей-офф (виходять по 2 команди із кожної групи). У стартовій грі турніру 30 серпня наша команда зіграє на виїзді проти Крихівців.

Подаємо календар групи "В":

1-й тур. 30 серпня 2017 р. 

"Євробуд" - "Авангард"

ФК "Крихівці" - ФК "Верхня Липиця"

2-й тур. 13 вересня 2017 р.

"Авангард" - ФК "Крихівці"

ФК "Верхня Липиця" - "Євробуд"

3-й тур. 21 вересня 2017 р.

ФК "Верхня Липиця" - "Авангард"

ФК "Крихівці" - "Євробуд"

4-й тур. 4 жовтня 2017 р.

"Євробуд" - ФК "Крихівці"

"Авангард" - "Верхня Липиця"

5-й тур. 11 жовтня 2017 р.

ФК "Крихівці" - "Авангард"

"Євробуд" - ФК "Верхня Липиця"

6-й тур. 25 жовтня 2017 р.

"Авангард" - "Євробуд"

ФК "Верхня Липиця" - ФК "Крихівці"

Категорія: Інтересне | Переглядів: 801 | Додав: geol25
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Чемпіонат району-2017.
Суперліга
КомандаІВНПМ'ячіО
1Конюшки 22181373-2255
2Лучинці22172386-2653
3В. Липиця 22164272-3452
4Липівка22150766-3645
5Руда22103938-4433
6Добринів22931052-4130
7Яглуш22901441-4327
8Черче22731236-5624
9Козарі22421631-8014
10Воскресинці22411736-7513
11Загір'я221011155-5511 (-20)
12Бабухів22301918-959

Перша ліга-2017
Група "А" (1-8 місця)
КомандаІВНПМ'ячіО
1Юнашків1492335-1829
2Пуків1484231-1528
3Долиняни1483340-2327
4Потік1482431-21
26
5Залужжя1451821-3116
6Путятинці1442825-3414
7Беньківці (знято)1442819-3714
8Жовчів (знято)1412119-325

Перша ліга-2017
Група "Б" (9-14 місця)
КомандаІВНПМ'ячіО
9Колоколин1080239-1724
10Вербилівці1070330-1821
11Приозерне1052334-2617
12Підкамінь1032518-2811
13Чесники1030720-339
14Фрага (знято)1012710-295

Дискваліфіковані гравці на 2018 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
Іванців Володимир
Фінович Олег
Чебанов Володимир
Залужжя
Беньківці
Приозерне
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09