15 тур.Перша поразка Помонят у чемпіонаті

"МР" Підвиння - Липівка 2-1
Категорія: 1 ліга | Переглядів: 1032 | Додав: xxx07
Всього коментарів: 53
52 KADA   (31.08.2012 21:51:59) [Материал]
Роналдіньо, Ігор), дякую за розуміння. Просто не розумію таких людей??? Ну тоді поясніть за рахунок чого Помонята на першому місці? Везіння? Судді? І при чому в нас всі СВОЇ!!! Чекаєм пояснень.

53 Роналдіньо   (31.08.2012 23:59:51) [Материал]
та не треба ніяких пояснень. ви на першому після 15 турів - це не випадковість. фарт міг бути в кількох матчах,але ж не у всіх перемогах. Тому все чітко. А після цеї поразки вас просто трохи потрясли й дали зрозуміти що настроюватись треба й далі,що ви - ще не переможці чемпіонату. Тепер настроюйтесь далі,а ця поразка уже в минулому.

51 Роналдіньо   (31.08.2012 21:16:13) [Материал]
Хлопці,що ж ви завели суперечки...програли то програли Помонята, все одно в чемпіонаті вони на даний момент перші! все. зроблять висновки і боротимуться далі. у кожної команди бувають провальні матчі. цим самим й чемпіонат цікавий!)

50 xxx07   (31.08.2012 16:38:05) [Материал]
)))))))))))) (((((((

49 Петричак   (31.08.2012 13:15:49) [Материал]
Када і Олег,не звертайте уваги!хай собі розказують і задоволення від цього отримують.в кінці сезону поговоримо хто є хто!
ДІЙСНО,СЛАВА,ДІЙСНО!

48 KADA   (31.08.2012 10:38:05) [Материал]
xxx07, згадай матч між нами в першому колі - з такою грою вам в Першій лізі нема що робити..! Ще одне: багато гравців із сильніших від вашої команд і судді казали, що наша команда і сама гра заслуговують на Супер-лігу. Так що один, дійсно, провальний матч для нас нічого не доказує. А про місця в Супер-лізі і Першій лізі поговоримо в кінці чемпіонату.

47 Oleg(Pomonjata)   (31.08.2012 09:15:28) [Материал]
xxx07, дуже цікаво як ти можеш за один матч визначити силу команди, а за один тайм силу гравця? Та ти прям другий "Мауріньйо"! І я ніколи неказав шо сильний ігрок!

46 xxx07   (31.08.2012 05:05:20) [Материал]
Олежику,а хто казав що ви слабка команда?Я написав,що в неділю ви дуже слабо зіграли і з такою грою вам не буде що робити в суперлізі.Хто бачив футбол,може це підтвердити.

45 Zaluzzj   (30.08.2012 23:44:50) [Материал]
Залужжя Приозерне 0-6
склад Залужжя: Лісний Л, Головачук І, Головачу П, Головачук В. Динега М, Динега В, Воргуль А, Соківка С, Ярема А, Щербатий П, Дзера В.
2 склад комадни, грав! angry

44 Роналдіньо   (30.08.2012 19:29:36) [Материал]
ФК "МР" (ПІДВИННЯ) - ФК "ЛИПІВКА" 2-1 (1-1)

Голи: Саміх (1-0), Котлярський А.І.(2-1)

Склад "МР"(ПІДВИННЯ):
Котлярський Я -
Домарецький В, Качала В, Котлярський А,Б (Крук М) -
Крупяк І(к), Саміх, Аладін (Яремчук Т), Вовк І (Галуга Р), Гриник Н, Галушка О -
Котлярський А.І

43 Oleg(Pomonjata)   (30.08.2012 13:41:35) [Материал]
xxx07, Андрій! Дійсно чого ти так переймаєшся за нас? За твоїми словами видно шо Ви перемогли слабку команду! Але враховуючи положення в турнірці можеш зробити висновки яка ваша сила!

42 KADA   (30.08.2012 13:13:02) [Материал]
Kelvin_Terry, так це той самий воротар, що на кубок з вами стояв. Він вже нас так четвертий раз "виручає" і при чому завжди в важливих матчах...

41 KADA   (30.08.2012 12:51:55) [Материал]
xxx07, ти за наш настрій на наступні ігри не переймайся, це вже наші проблеми. Займись краще проблемами своєї команди.

40 xxx07   (30.08.2012 11:36:14) [Материал]
Bже дістали.До чого тут ті розмови.Помонята виглядали дуже слабо і по грі справедливо програли.Мали один-два напівмоменти за всю гру.А рахунок міг бути і 3,4-0.Ви краще настройтеся на наступний матч(

39 dan   (30.08.2012 11:19:01) [Материал]
в 2 голі казав, що сонце очі засліпило...на виходах не найсильніший (взагалі то не високого росту).., а в рамці не найгірший, в 2 таймі стянув досить потужний удар

36 ronaldo   (29.08.2012 21:00:46) [Материал]
чуєш кловун невсі такі адекватні як ти можливо всім рівнятися на вас містер адекватність

37 dan   (29.08.2012 21:12:58) [Материал]
сам вирішуй...давай зав"язуй...по грі краще щось скажи

34 ronaldo   (29.08.2012 20:53:35) [Материал]
турнірні таблиці немає кому обновляти а розказувати клавішами дофіга мудрегеликів хватає

32 ronaldo   (29.08.2012 20:47:59) [Материал]
альо футбольори вам ще ненадоїло фігньою страдати і по перше хтось виписує що посилають літню людину послухай дядя ви ту свою літню людину тримайте бо другим разом можете договоритися і та палка яку він мав може йому пошкодити а подруге втикай за своїм вихованням а можливо ти вирішив когось вчити умнік

35 dan   (29.08.2012 20:57:51) [Материал]
ну бач як просто - в яблучко про який я момент...вчити нікого не збираюсь, я ще на полі зрозумів, що то марна трата часу щось тобі доводити, то твої проблеми...бач, ти навіть тут адекватно не можеш писати

26 Oleg(Pomonjata)   (29.08.2012 18:44:25) [Материал]
Ти написав опис і я написав опис! Нехай люди порівнюють! Перший тайм можливо невийшло добре описати бо я знаходився на полі а от другий провів у вас за воротами і звідти все добре видно!

28 dan   (29.08.2012 19:16:25) [Материал]
і ти мусів бачити, що жодного гідного удару по тих воротах не було

29 Oleg(Pomonjata)   (29.08.2012 19:47:20) [Материал]
перщі пятнадцять хвилин ще були якісь моменти! а от 30 хвилин докінця жодного удару в бік воріт!

31 dan   (29.08.2012 20:36:56) [Материал]
не згоден але крапку поставити таки час

25 Oleg(Pomonjata)   (29.08.2012 18:41:01) [Материал]
dan, ти ж сам казав що матч напружений! Емоції переповнюють! Чи ти грав без емоцій?

27 dan   (29.08.2012 19:15:05) [Материал]
вони були контрольовані... я ж не говорю, що футболісти між собою гаркаються, я про те, що футбольор (який себе поважає) не мав би посилати літню людину, суть тут у вихованні (хоча, звичайно ніхто не ідеальний)

30 Oleg(Pomonjata)   (29.08.2012 19:53:22) [Материал]
і я про то! ми програвали! хотіди відігратись(нічого неполучалось) ви недавали! щей вигуки вболівальників! я сомніваюсь що навіть якщо він щось сказав?! чи він бачив що то літня людина! сам бачив які події на полі творились! а були жовті картки бо через ті емоції навіть забув! і ше одне як тобі суддівство центрального? на мою думку ця бригада трохи патєрана в футболі( вони нам третій матч судять)! в деяких випадках він незна шо робити!)

33 dan   (29.08.2012 20:48:03) [Материал]
ну сенсу сперечатись якщо ти ставиш під сумнів те що кажу, бо чув сам...Пастин добрий тим, що судить не упереджено, проте сам рівень суддівства в нього на низькому рівні. Наприклад, не розбирається з поштовхами в спину; з фолами нападника на захиснику, коли той грає на випередженн; нашому дав картку "за затримку часу" хоча після кількох хвилинної паузи треба було дати свисток, а він якісь жести робив, я й сам не зрозумів, що вже час гру продовжувати; ну а з не призначений пенальті вже казав, звичайнісінька "коробка"...

22 Oleg(Pomonjata)   (29.08.2012 07:32:40) [Материал]
dan, по-перше нарахунок "закрилися в штрафній" це сказано умовно! Адже напротязі пів тайму ви тільки відбивались! І лишень в поодиноких моментах після виносу мяча захисниками ваш нападник чиплявся за мяч!

24 dan   (29.08.2012 18:32:42) [Материал]
в томуу то й справа, що по твоїх словах (якщо брати грубо) була одна команда ,яка не дуже й то хотіла грати, а потім як захотіла, то якісь сторонні сили заважали забити ... разом з тим другої команди майже не було, голи - випадковість, потім взагалі заховались десь в карному і лише час від часу собі копали по м"яч

21 Oleg(Pomonjata)   (29.08.2012 07:26:06) [Материал]
dan, на футбольному полі вікового цензу нема! Тому ми всі рівні! А вот нашим і вашим вболівальникам потрібно вести себе коректніше по відношенню до футболістів! Адже гра напружена і нерви не стальні в такій грі!

Путятинці-Помонята 2:0 (2:0)
Склад Путятинець: Курань А., Кучмій І., Холява Т (Тучинський С.), Луцишин Т., Куч І., Бойчук В., Шпирка А., Крук В., Цимбалістий І. (Череватий С.), Дмитрів М., Луцишин С.
Голи: Кучмій (25), Шпирка (30).
Про гру можна сказати багато, бо однозначно можна віднести до категорії насичених, безкомпромісних і врешті цікавих. Зважаючи на погодні умови (просто парілка) почали команди доволі мляво і не форсуючи подій. Лідер першості намагався вести гру але господарі чітко діяли в обороні і гостро відповідали (в одному з моментів суддя мав вказувати на 11 метрову позначку але не зважився). В принципі, в гостей нагод забити і не було (кілька неточних ударів здалеку), господарі 2-3 моменти таки змарнували. Перший гол забили при розіграші кутового, другий завдяки більшій розторопності нападника від воротаря. В другому таймі Помонята намагалися відігратися, додали в активності, створили кілька небезпечних моментів, які залишились всього лиш моментами. Путятинці ж, не зважаючи на менший відсоток володіння м"ячем, гольових нагод мали не менше за суперника (я б сказав більш вірних). Кінцівка гри була за лідером першості але Путятинці (на радість своїм вболівальникам) зуміли втримати свої ворота недоторканними.

13 Oleg(Pomonjata)   (28.08.2012 11:13:59) [Материал]
Путятинці-"Сокіл" Помонята 2-0(2-0)

Склад Помонят: Здобніков В.- Селецькиоцупир В), Бучинський М, Кузик Я, Лябига В- Петричак І, Василюк Н, Чопик О(Вербяний Н), Кузик В- Лябига О, Чопик М(Гула М)

Опис матчу: Матч розпочався з обміну атаками, які нідочого небезпечного непризводили від Помонят були банальні подачі в штрафну де нічого немогли зробити форварди команди, Путятинці в свою чергу атакували через фланги але в стартові хвилини ці спроби нівелювали захисники гостей! А десь на 15 хв. чергову травму отримав захисник команди Селецький Іван( йоо замінив Коцупир В.) і тут почалось щось незрозуміле, постійні провали у гостей вкожній лінії! Можливо гол назрівав але забитий він був зовсім нелогічно! Після подачі з кутового і скидки в штрафну футболісти Помонят просто спостерігали за тим як нападник господарів забиває мяч у ворота! А вже через декілька хвилин черговий ляп допустив голкіпер Помонят, що і призвело до другого пропущеного мяча! після цього гості намагались активізуватись але нічого невиходило всі спроби завершувались неточними ударами, натомість господарі ще доперерви мали стопроцентний момент!
Другий тайм розпочався з заміни у гостей, замість інертного Чопика Олега на поле вийшов Вербяний Назар, тим самим Помонята перейшли фактично на гру в три захисник оскільки Кузик Я., перейшов грати у центр поля і дуже додав в активності напротязі пів години Путятинці закрились в штрафній! І вже або везіння або голкіпер команди рятували команду від пропущеного голу! В цей день мяч вперто нехотів побувати у воротах господарі! Отже статистика змінилась, а історія ні! Помонята ще ніразу невигравали на полі в селі Путятинці! Дякуєм футболістам Путятинців за гру!

14 StVol   (28.08.2012 20:08:28) [Материал]
До речі путятинське поле невезуче і для лідера супер-ліги Юнашкова (1 нічия і 2 програші за останні 3 роки) sad

15 dan   (28.08.2012 20:22:59) [Материал]
по перше, ви лідери тільки цього року, а по друге, може команда-суперник ще якусь там не останню роль відіграє...може воно занадто нормальне, бо привикли грати на всяких танкодромах?

16 Oleg(Pomonjata)   (28.08.2012 21:01:15) [Материал]
ти знов за своє! доречі я неказав шо ми там у вас неможем виграти! ми там взагалі неможем виграти! такшо кидай склад і опис матчу подивимось шо ти думаєш на рахунок матчу!

17 dan   (28.08.2012 22:38:17) [Материал]
1. як зрозуміти "знову за своє"? 2. уважно подивись кому я адресував комент.

-1   Спам
19 dan   (28.08.2012 23:47:56) [Материал]
не розумію як може гол при кутовому бути не логічним, там ж не було 8 рекошетів...те, що в 2 таймі закрились в штрафній, то ти вже загнув (може у воротарській?)

10 Ruslan   (28.08.2012 00:30:21) [Материал]
Путятинці ким там підсилились з Воскресінців ?)

11 dan   (28.08.2012 07:01:08) [Материал]
тим, хто грав за нас минулого сезону.., а Влотко тобі ніц не розповідає???

+1   Спам
2 Demsky_V   (27.08.2012 15:39:53) [Материал]
Беньківці – Потік 0-1 (0-0)
Склад ФК «Потік»: Пащин Вс. – Музика Вс., Конопада О., Гордій Т., Пащин Б. – Чорнописький В., Гнида А., Богоніс З., Чолій М.(65' Стек І.) – Білоус Вк, Музика Вк.(65' Окрепкий М.)
Голи: --- (0-1) 72" Гордій Тарас
Опис матчу: Матч проходив повністю за перевагою Потока, просто не йшло в ствір воріт, стріляли всі хто може: десь на 15 хв. Гордій Тарас влучив у штангу, через 5 хв. комбінація в один дотик: м'яч пролетів над девяткою воріт команди господарів.........і так практично до кінця першого тайму. Другий почався із запари, почали сваритись між собою гравці Потока, але в нас є надіний воротар, який виручав не один раз. Потім були заміни, після чого і був забитий такий необхідний гол!!! Десь на 72 хв. Окрепкий Михайло відав пас на Білоуса Вітора, який далі спрямував м'яча пяткою точно на Гордія Тараса, цього разу реалізація його не підвела, і він відначився дебютним гол за ФК "Потік". УРА!!! Потік домігся свого. Всі намагання Беньківців зрівняти рахунок були безрезультатні.

3 Andriy   (27.08.2012 16:42:26) [Материал]
шо Гордій до того ніколи не забивав за Потік?

4 myzik88   (27.08.2012 16:44:19) [Материал]
В цьому сезоні

5 Demsky_V   (27.08.2012 17:08:36) [Материал]
Минулого року в Супер лізі він забив 3 голи (Долинянам, Н.Липиці, та Путятинцям).

9 Andriy   (27.08.2012 23:32:40) [Материал]