Головна » 2012 » Вересень » 10 » 1-а ліга. Результати 17 туру. Помонята і Потік відриваються вперед

Залужжя - Букачівці 2-1
Колоколин - Липівка 1:8
Беньківці - Підвиння 1:0
Путятинці - Потік 1-2

Помонята впевнено крокують до чемпіонства, перемогли на виїзді в Чесниках. Потік хоче наступати їм на п'ятки, виграє важливий матч від Путятинців. Останні, невиразну гру показують в останніх турах, поступово спускаються до центру таблиці. Підвиння, теж не витримує напруги, втрачає очки в Бенківцях. Липівка користується осічкою команди "Молоді регіони", наздоганяє їх, розгромивши аутсайдера. Бенківці, Кліщівна, Залужжя не хочуть вилітати, здобувають очки. Явний аутсайдер тільки Колоколин. Переможців прогнозувати не варто. Команди обіцяють боротися до останнього туру.
Категорія: 1 ліга | Переглядів: 918 | Додав: Kelvin_Terry
Всього коментарів: 23
20 Роналдіньо   (12.09.2012 15:20:17) [Материал]
ФК "БЕНЬКІВЦІ" - ФК "МР"(ПІДВИННЯ) 1-0 (0-0)

Голи: Стахів Т, 70хв.

Склад "МР"(ПІДВИННЯ):
Котлярський Я -
Домарецький В, Качала В, Мартишин Т (Котлярський А.Б,72хв), Крук М (Брудний О,72хв) -
Крупяк І(к), Аладін, Галушка Р (Струк І.Б,72хв), Галуга Р -
Котлярський А.І, Яремчук Т

Коротко по грі. Важко грати у футбол на такому полі. Не виправдовуюсь за поразку саме полем,але на "такому" ще не доводилось грати(((( Обидві команди не показали виразної гри. було щось на зразок бий-біжи. Володіли мячем більше гості,й ударів більше завдали, але на 70 хвилині матчу помилкою останнього захисника скористався Стахів і влучно пробив в самісінький кут воріт. Гості мали кілька хороших шансів зрівняти,але на заваді ставали то воротар,то захисники у воротарській кидались під мяч. В підсумку - така важлива перемога Беньківців,й навпаки - недопустима осічка Підвиння.

21 НазарКо   (12.09.2012 15:38:25) [Материал]
Ох.. Тара... Він походу блін майже в кожному результативному матчі для Беньківець забиває гол)) Молодець)

22 Роналдіньо   (12.09.2012 18:59:18) [Материал]
нам поклав здорово...хоча йому той момент ми самі ж придумали(((

23 Oleg(Pomonjata)   (12.09.2012 20:42:31) [Материал]
на їхньому полі дуже легко придумати супернику момент! він може виникнути після любого падіння мяча на "шикарний газон"))) такшо думаю вини вашого захисника там небагато!

16 dan   (11.09.2012 20:22:17) [Материал]
Kelvin_Terry, не знаю як з ігровою практикою але з мистецтвом пера з"явилися проблеми..., бо як можна оцінювати "виразність" гри не перебуваючи на ній? якщо ти про результат, то це інша справа...наприклад з Букачівцями - повна ду.., а от з Потоком рівна (безкомпромісна і доволі цікава) гра.

17 Kelvin_Terry   (11.09.2012 23:09:15) [Материал]
Я про результат. Що я знаю? Не знаю, але пишу. Повторюсь, що чекаю Путятинці в суперлізі.
Ігрової практики мені бракує.

15 Oleg(Pomonjata)   (11.09.2012 17:13:36) [Материал]
Demsky_V, а шо ми для Віктора принциповий суперник? Шо він іменно на нас тримає забиті мячі?

19 Demsky_V   (12.09.2012 00:20:14) [Материал]
Ну не тільки на Помонята biggrin Звісно було б непогано як би він в кожному турі відзначався, але якщо його гольова феєрія припаде на передостанній тур, то це буде дуже добре cool cool cool

11 xxx07   (11.09.2012 08:21:43) [Материал]
Тарасе Кельбасе,ну якщо ти мене важаєш піжоном,то в мене немає слів...).А чого провальним,обгрунтуй свою думку?Сезон як і всі інші, майже без помилок(є частково провина у 2 голі з Потіком-мяч від руки попав в перекладину і від неї в плечі і гол).Критика це добре,але я з тобою не згідний.)

12 Kelvin_Terry   (11.09.2012 08:34:38) [Материал]
ти грач, якраз хороший воротар, який заслуговуєш грати в команді, яка здобуває грамоти. Але цього року так не виходить. Тут камінь в город Путятинців. Але там свої пацани, обіжатися не будуть. Просто думав їх бачити в суперлізі на другий рік

+2   Спам
10 Demsky_V   (11.09.2012 00:21:21) [Материал]
Путятинці – Потік 1-2 (0-1)
Склад ФК «Потік»: Маєвський Р. – Музика Вс., Конопада О., Пащин Вс., Гордій Т. – Побуцький Вт., Гнида А., Богоніс З., Чолій М. – Білоус Вк., Музика Вк.
Голи: (1-1) 60" (авт). --- (0-1) 32" Гнида Андрій, (1-2) 90+4" Музика Віктор.
Опис матчу: У першому таймі гості більше володіли м'ячем, було 3-4 моменти, але ми ними не скористались. Голом на 32 хв. відзначився Гнада А., який вміло скористався пасом Музики Віктора. Крім забитого м'яча не використали також вихід один в один. Даний момент трапився уже в додатковий час, не реалізував дану ситуацію Білоус Віктор, удар якого парирував Курань А., крім цього було ще два напів моменти, і куча неточних передач. Господарі у першому таймі запам'ятались двома моментами : прострілом правого півзахисника не скористався нападник гостей, і потім він таки ж не використав вихід практично один в один, перекинувши м'яч не тільки вище голкіпера але і значно вище воріт.
Другий там дуже жваво почали футболісти Путятинець, за перших 15 хвилин господарі поля взяли гру під свій контроль і створили декілька небезпечних моментів, та попри атаки господарів нападник Білоус Віктор не використав дві нагоди, двічі штанга спасала Путятинці. На 60 хв. під час одного з стандартів (кутовий удар), м'яч влучив захисникові в плече і залетів у ворота, 1-1. Далі гра прийняла спокійне русло. Хіба що слід відзначити ще один не реалізований вихід один на один Віктора Білоуса, який напевне тримає своє забиття голів на матч з Помонятами :), та момент Богоноса Зеновія, який пробивав головою з близької відстані вище воріт. Команда гостей у другому таймі запам'яталась симуляціями в атаці , та великою кількістю потраплянь у положення поза грою . На 91-й хвилині Гнида Андрій, пройшовши трьох захисників, та був зупинений недозволеним прийомом, яким скористався захисник. Суддя призначив небезпечний штрафний удар за 1,5 метра до лінії штрафної. Пробивати його взявся Музика Віктор, який фантастичним ударом обвівши стінку вколотив м'яч у дев'ятку воріт господарів. Це була перемога. Команда показала характер і своє бажання перемагати. Часу відігратись у господарів практично не було. Рахунок 1-2! як на мене по грі !!!

14 Bilous   (11.09.2012 15:30:40) [Материал]
аааахххх)))) ти мені вже стільки моментів написав шо я аж сам в шоці))) то в цілої команди разом взятої стільки напевне не було) biggrin biggrin biggrin

18 Demsky_V   (12.09.2012 00:17:43) [Материал]
Як мені сказали, так я і написав))) cool cool cool

6 Kelvin_Terry   (10.09.2012 17:25:56) [Материал]
Якщо Путятинці не ввійдуть в суперлігу, то для такого воротаря, як Курань, чемпіонат провальний. Одни з кращих голкіперів району має здобувати грамоти. Багато грачів, гравців, піжонів, а порахувати толкових воротарів району пальців одної руки стане.

7 НазарКо   (10.09.2012 17:26:43) [Материал]
"грачів, гравців, піжонів" то як так?

8 Kelvin_Terry   (10.09.2012 17:58:22) [Материал]
Грачі - це поігравші за сильні команди району, на область, можуть показувати хорошу гру, їх цінять. Гравці - це всі: грачі + не грачі. А піжони - це колишні грачі, або гравці, які не є грачами через піжонство. В рідких випадках піжон є одночасно грачем. Одне з другим майже несумісне. Вони люблять себе в футболі, а не сам футбол

9 НазарКо   (10.09.2012 18:43:31) [Материал]
хах...спс)))

5 Zaluzzj   (10.09.2012 16:41:34) [Материал]
Залужжя - Букачівці - 2-1 (1-1)

Голи: 5, ???? 35 Іванців В, 91, Когут В.
Залужжя: Андріївський О, Головачук І, Лісний Л, Кобильник І, Драган Б, Головачук П, Іванців В, Головльов В,(Микитин М 85) Цимбалістий О, Партика Р.Сікан Р

2 KADA   (10.09.2012 14:30:31) [Материал]
Чесники - "Сокіл" Помонята 1:3 (1:0)

Голи: ???, 20хв - Бучинський А.(59хв), Лябига О.(64, 73хв).

Склад ФК "Сокіл" Помонята:

Здобніков В. - Кузик В., Кузик Я., Бучинський М., Селецький І. - Лябига В.(Верб'яний Н.), Василюк Н., Бучинський А.(к), Чопик О., Петричак І. - Лябига О.

Опис матчу:

В першу чергу хочеться сказати, що футбольне поле у Чесниках дуже важке: маленькі розміри, ями по цілому полі, ну і самі ворота варто б було вирівняти)).Мабуть погана якість поля і стала головною причиною невиразної гри гостей в першому таймі. Але правда були й інші фактори - паніка, розгубленість, командною грою навіть і близько не пахло. Це і призвело до пропущеного голу: приблизно на 20-ій хв. матчу, скориставшись помилкою центральних захисників, красивим ударом відзначився нападник Чесник. Помонята могли вести в рахунку ще в першому таймі, але 100%-ми моментами не змогли скористатись нападник Лябига О. і центрбек Кузик Я., які після виконання стандартів, на добиванні не змогли влучити по воротах з метра. Більше серйозних моментів в першому таймі гості не змогли створити, але і у діях гоподарів справа доходила лише до потенційно небезпечних контрвипадів; хіба що варто відзначити хороший удар з-за меж штрафного, після якого м'яч влучив у поперечку воріт гостей, пробивав все той же автор першого голу.

В другому таймі "Сокіл" все ж таки показав своі лідерські якості. З перших хвилин "соколята" заволоділи ініціативою на полі, створюючи момент за моментом. Майже кожна атака гостей закінчувалась ударом або небезпечним прострілом чи навісом на заваді яким ставали або голкіпер, або захисники. І приблизно на 59-ій хв. матчу після прострілу з лівого флангу від Лябиги В. першим на м'ячі опинився капітан "Сокола" Бучинський А.(більше відомий як "Білий"), який п'ятою красиво переправив "круглого" в ближній кут воріт. І буквально через 5хв. після цього гості виходять вперед у рахунку: після передачі з центру поля від Чопика О. відзначився нападник "Сокола" Лябига О. Помонята не зупинялись і знову продовжували свій натиск на ворота суперника і дубль на свій рахунок записав Лябига О., який після помилки центральних захисників реалізував вихід віч-на-віч з воротарем Чесник. Господарі поля нічого не змогли протиставити своїм опонентам у другому таймі. "Сокіл" заслужено здобув свою чергову перемогу.

1 geol25   (10.09.2012 14:11:30) [Материал]
Путятинці - Потік - 1:2 (0:1)
с. Путятинці, стадіон "Блєх Арена". 325 глядачів

Голи: 60, автогол - 32, 90+4

Путятинці: Курань - Т. Луцишин, Кучмій, Тучинський, В. Крук - Ковба (Дмитрів, 46), Бойко (Яніцький, 68), Бойчук, С. Луцишин (Цимбалістий, 57) - Шпирка, Гиців (кап.)

Коротко про матч. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, однак гості скористалися із помилки захисту суперника, а от господарі два свої 100% моменти не використали.
Початок другого тайму пройшов в одні ворота - Путятинці насіли й на 60-й хвилині використали свій момент. Далі обидві команди мали по кілька моментів, однак пощастило Потоку, котрі прекрасно використали штрафний на 4-й доданій хвилині.
Результат, ІМХО, несправедливий, але ... це футбол.

3 НазарКо   (10.09.2012 14:43:55) [Материал]