Всього відповідей: 973

Головна » 2012 » Квітень » 22 » 1 ліга. 1-й тур. Липівка громить Букачівці
18:27:19
1 ліга. 1-й тур. Липівка громить Букачівці
Зіграно матчі стартового туру новостореної 1-ї ліги чемпіонату Рогатинського району, в якому господарі здобули лише одну перемогу.

Серед усіх 6-ти поєдинків заслуговує на увагу надупевнена перемога Липівки в гостях над Букачівцями, котрі ще минулого сезону виступали у Суперілізі, - 8:1.

Також з перемоги стартували у нижчій за класом лізі Путятинці, котрі на виїзді не мали проблем із Залужжям - 3:1. А от Потік не зумів підібрати ключів до воріт Кліщівни - 0:0.

З різницею у 2 м'ячі також перемогли на виїзді Чесники (у Колоколина - 3:1) та Помонята, котрі у центральній грі туру не залишили шансів Підвинню - 2:0.

Єдину звитягу у рідних стінах здобула команда села Приозерне, котра у дербі обіграла Беньківці - 3:2.

33 Роналдіньо   (25.04.2012 18:35:52) [Материал]
"Молоді Регіони" (Підвиння) - "Сокіл" (Помонята) 0-2(0-1)

Склад команди "Молоді Регіони"(Підвиння):
Шеремета І - Домарецький В, Крук М, Мохамед Ібрагім, Брудний О - Гобир М (Котлярський А.Б,65хв), Качала В, Аладін, Галуга Р (Крупяк І,85 хв) - Вовк І, Котлярський А.І. (к)

Склад команди "Сокіл"(Помонята):
Здобніков В.- Поритко Д. Селецький І. Бучинський М. Кузів І.(Братина А)- Лябига В. Василюк Н(Марушій В) Чопик О(Гула М) Кузик Я. Кузик В.-Лябига О.(к)

Голи: Чопик О (4хв), Лябига О (88хв)
Ж.К: Аладін(7хв), Галуга Р(11хв) - Лябига В(86хв)

46 dan   (27.04.2012 19:53:38) [Материал]
я про те, чи має та організація щось до партії Регіонів?

+1   Спам
31 Demsky_V   (25.04.2012 10:20:51) [Материал]
Потік – Кліщівна 0-0 (0-0)

Склад ФК «Потік»: Люлька М. – Пащин Б.(75' Пащин В.), Музика Вс., Гнида А., Конопада О. – Стек Р., Гордій Т., Богоніс З., Чолій М.(70' Демський В.) – Білоус Вк, Музика Вк.(80' Окрепкий М.)
В запасі залишились: Демський В., Пащин В., Пащин Вс., Окрепкий М., Когут Д.
Голи: ---
Опис матчу: Як на перший матч сезону 2012 року, то гру яку обидві команди продемонстрували мала досить високий рівень, як в технічному плані так і в фізичному, думаю що, на порядок вищою чим зараз показують гру інші колективи 1 Ліги та навіть деякі команди Супер-Ліги!!!
1 тайм команда Потік грала атакувально та впевнено, мала 3-4 нагоди майже 100%, але нажаль не змогла відкрити рахунок голам в новому сезоні.
Стосовно ж 2 тайму то найбільше нам запамяталось нереалізований пенальні Богоносом З. на 67 хвилині матчу, який для команди був зароблений нашим нападаючим Білоусом Вк., пенальті було пробито красиво та точно , але нажаль воротар команди Кліщівна вгадав напрям удару м'яча і відбив пенальті sad Через декілька хвилин, як кажуть "не забиваєш ти забивають тобі", чуть не спрацювало дане правило, а саме футболіст команди Кліщівна із 2-3 метрів не зумів переправити м'яча в сітку воріт ... більше моментів які б могли призвести до зміни рахунку в матчі за гру не було створено.. була боротьба за м'яч на всіх ділянках поля, і ніяка з команд в той день не хотіла бути переможеною. В результаті сухий рахунок 0-0

32 geol25   (25.04.2012 12:34:26) [Материал]
"Як на перший матч сезону 2012 року, то гру яку обидві команди продемонстрували мала досить високий рівень, як в технічному плані так і в фізичному, думаю що, на порядок вищою чим зараз показують гру інші колективи 1 Ліги та навіть деякі команди Супер-Ліги!!!"

Цікава у тебе думка. А на чому вона базується? Невже ти бачив усі інші 11 матчів Суперліги чи 1-ї ліги, щоб такі висновки робити? smile

35 Demsky_V   (25.04.2012 21:36:39) [Материал]
та ладно що придираєшся до слів, по складах команд випливає... wacko

38 dan   (25.04.2012 21:45:28) [Материал]
ваш склад то питань немає, а в Кліщівної крім Мартиняка, Скородинського, Скарбовського хто?

40 Demsky_V   (25.04.2012 22:36:50) [Материал]
нехай хтось з Кліщівни напише , я не вкурсі...

30 SILVA   (25.04.2012 10:15:57) [Материал]
Колоколин-Чесники
Варто відзначити дуже поганий стан поля ,яке не дозволило реалізувати кілька моментів і використати все задумане.
Розпочався матч за рівної бородьбі,через 10-15 хвилин після початку колоколинці заволоділи ініціативою і можна сказати, нав’язали супернику свою гру здавалося от-от Колоколин заб'є ,но м'яч вперто не хотів залітати у ворота попадаючи то в штангу,то в перекладину,у тім і команда Чесників не відсиджувалася в обороні ,створили кількість небезпечних стандартів біля воріт господарів.1тайм так і завершився 0-0.
У другій половині зустрічі окремо виділити якусь команду важко.На полі точилася рівна боротьба з мінімум небезпечних моментів і перший свій момент на 70 хвилині реалізавала команда Колоколин вийшовши один-на-один Мархоцький Степан пробив повз воротяря.На 75 хвилині після кутового у воріт Колоколина мяч таки залітає у ворота.Здавалося, що матч так і закінчиться бойовою нічиєю,однак після чергової подачі зі стандарту на 87 хвилині Чесники вийшли вперед.В доданий арбітром час Колоколин хотів зрівняти рахунок і нарвався на контратаку суперники рахунок став 1-3!!!!

29 dan   (24.04.2012 17:28:05) [Материал]
то вже скажи кілька слів про Колоколин, Чесники - сильні чи слабкі, не фарт чи суддівські помилки???

27 SILVA   (24.04.2012 15:19:41) [Материал]
Колоколин - Чесники 1 - 3(0-0)
Голи:Мархоцький С,70хв.
Колоколин:Гнип І.Вітер Р.Шперун Р.Калина А.

23 geol25   (23.04.2012 22:11:28) [Материал]
Велике прохання до представників усіх команд 1-ї ліги!!!
Будьте ласкаві, пишіть сюди, у коментарі, склади команд й ОБОВ'ЯЗКОВО авторів голів. Також для оперативності подачі усіх результатів прошу вас залишити свої телефони, щоб можна було дзвонити (можна мені скинути у приват або на мейл geol25@ukr.net ).

+1   Спам
17 dan   (23.04.2012 18:14:31) [Материал]
Хотів би (можливо і випереджаючи ситуацію) просити суддів не те, що поблажливіше, просто стриманіше чи легше реагувати на порушення правили і не так щедро видавати картки. Є добрий приклад з футзалу, коли після дуже вже жовтого початку продовження стало більш адекватним...і турнір зовсім не став більш брудним чи жорсткішим. А починаю тому, що переглянувши всього перших 5 хв. гри Потік-Кліщівна вже на хвилині 2-й жовта кортка... ніхто нікому ногу не відривав, просто треба зважити, що то тільки початок сезону, весна, фіз. стан ще далекий від оптимального і т.д.

24 myzik88   (23.04.2012 22:27:59) [Материал]
ти був на футболі? ти бачив чи була "лева" пеналька?

25 Pato   (24.04.2012 09:09:59) [Материал]
я ікраз й був на футболі, там ігрок кліщівної зіграв в мяч,а тоді вже гравець потіка впав!!!

26 Bilous   (24.04.2012 09:47:15) [Материал]
шо ти розказуєш,втому і прикол шо гравець не зіграв в мяч,нападник проштовхнув далі собі,коли той у підкаті збив його,причому заді.....

8 Zaluzzj   (23.04.2012 14:33:09) [Материал]
Oleg_Geciv, може помилково суддя відав вам 2 Залузьких карточки, Філештина і Лісного????

9 geol25   (23.04.2012 14:42:40) [Материал]
привіт, зараз виясню.
P.S. Хто у вас забив?

10 Zaluzzj   (23.04.2012 15:07:23) [Материал]
Максимців І.

12 geol25   (23.04.2012 15:22:43) [Материал]
картки ваших двох гравців є у нас. Завтра хлопці передадуть.

13 Zaluzzj   (23.04.2012 15:41:44) [Материал]
окей...

14 dan   (23.04.2012 17:52:01) [Материал]
Фалештин, до слова, має Путятинський корінь, трохи за нас грав, тому раджу ставити його в захист (ціпкий, бореться...)

7 Oleg(Pomonjata)   (23.04.2012 12:35:01) [Материал]
Фк Підвиння- Фк "Сокіл" Помонята 0-2(0-1)

Голи: 8хв.-Чопик О., 80хв. Лябига О.

Склад на гру Помонят: Здобніков В.- Поритко Д. Селецький І. Бучинський М. Кузів І.(Братина А)- Лябига В. Василюк Н(Марушій В) Чопик О(Гула М) Кузик Я. Кузик В.-Лябига О.

15 dan   (23.04.2012 17:53:36) [Материал]
так на вскидку бачу у вас багато нових прізвищ, серйозно підсилились чи то підростаюче покоління?

34 Oleg(Pomonjata)   (25.04.2012 19:20:27) [Материал]
я незнаю де ти побачив тут нові фамілії? можеш порівняти з минулорічними звітами по матчах!

36 dan   (25.04.2012 21:38:53) [Материал]