Категорія: 2 ліга | Переглядів: 891 | Додав: НазарКо
Всього коментарів: 13
13 koljan   (11.08.2011 07:12:24) [Материал]
Як зіграли Загіря-Долиняни2 ?

6 Reef20   (09.08.2011 18:29:02) [Материал]
так, перемога ФК Вербилівці була дійсно заслужена! Бо мали більше небезпечніших моментів, но нереалізованих! За суддів ми дякуємо,бо воно було чітким. Рахунок мав бути більшим,но ми все одно доказали найкраще!:)

5 НазарКо   (08.08.2011 14:58:43) [Материал]
ФК"Конюшки" - ФК"Ураган"(Добринів) 1:2(0:1)
Склад ФК"Конюшки":
Воротар: Торган Назар
Захисники: Коншин Назарій, Деренюк Микола, Мазурків Андрій, Скорохода Тарас (Деревянко О., 60')
Півзахисники: Журавінський Богдан, Печений Володимир (Демура М, 65'), Олексів Роман (Сьома Т, 75'), Гелемей Володимир
Нападники: Скорохода Назар, Магомета Андрій
Голи: Олексів Роман(55')-1:1

По матчі. Перед початком матчу фаворит був очевидний - Добринів. Однак, ця гра їв далась дуже важко (принаймні на мою думку) у першому таймі у господарів не було жлдного гострого моменту, однак хоча ініціативою володіли гості в них було також не дуже їх багато... Декілька раз, після провалу цекнтру оборони гра загострювалась, однак серйозно вступати у гру шкутильгаючому воротарю (якого уже на 10 хвилині дуже "жорстко" збив нападающий гостей). І натвіь гол, був забитий після помилох крайніх хавів. Один втратив мяч і не догравав момент зі своїм гравецм, а другий просто не помішав подати опонетну в штрафний майданчик. Отже 3 гол у ворота села Конюшки забили в одаковому стилі... Подача на дальню штангу і гол.
Другий тайм почався рівною грою, але забити вдалось господарям. Після подачі з кутового, Олексів Роман розстріляв ворота з 5 метрів - 1:1. Після цього голу краще почали виглядати гравці с.Конюшки, які перемістились на половину поля суперника, але це тривало не довго після такої 15-ти хвилинки, гра знову вирівнялась. Добринів виглядав гірше ніж у першому таймі мабьуть просто втратили багато сили. При такій рівній грі, здавалося, що гра і звершиться з нічийним рахунокм, але одинокий випад Терлецького Міші в штрафний майданчик закінчилась ой як не обовязковим пенальті... Знаходячиьс одним серед великої кількості захисників і спиною до воріт, досвідчений захисник господарів хапає його за шию і валить на землю...((( як наслідок пенальті і рахунок 1:2. Після цього гра у господарів геть розклеялась, однак рахунок таким і залишився...

Загалом гра була прикольна. Хотів би подякувати гравцям Урагану, за цю гру.)

Але я два але:
в першому таймі ваша команда повинна була грати в 10.
І чуть вам повезло що в нас не було нашого нападника Яськіва, тому що 14 літній маленький нападающий не міг нічого зробити вашим набагато швидшим і кримезнішим захисникам... Хоча в 2 таймі йому деколи вдавалось зачепитись за мяч.)

А тепер хочу почути вашу думку, я вважаю що опис я написав по суті, чи я зауваження?

7 uragan   (09.08.2011 22:57:52) [Материал]
Назарко, я так розумію ти хочеш почути думку від мене.Але оскільки мене не було на 3 останніх іграх, включаючи цю, то своєї думки в мене нема))))Починаючи з цієї неділі звіти про матчі "Урагану" відновляться!

8 НазарКо   (09.08.2011 23:35:01) [Материал]
о блін а я то думаю, шо ти завжди писав і писав.... а тут немає нічого(((( sad

10 uragan   (10.08.2011 07:45:29) [Материал]
Гравці переважно пасивні читачі сайту, тільки зрідка пишуть коментарі. Хоча фотки додавали. В мене була маленька відпустка,весілля, яке плавно перейшло в медовий місяць.

4 Роналдіньо   (08.08.2011 12:47:51) [Материал]
ххх07...щось напевно ти трохи недобре бачив))) але ладно...не хочеться спорити)

3 Stinkor   (08.08.2011 10:56:39) [Материал]
Заланів 1 - 0 Любша

2 xxx07   (07.08.2011 21:38:12) [Материал]
Підвиння-Вербилівці 0-1(0-1).Склад Вербилівців:Курань А-Саврій В,Ліщак В,Цап І,Воробець І-Кулик Л,Іваськевич І,Скотник Р,Сікан Р(75,Белегай В)-Щербатий П,Воробець А.По грі.В перші 15 хвилин матчу Вербилівці притисли господарів до воріт,До середини тайму гра вирівнялася і гості забили.Скотник віддав пас на Кулика,який розстріляв ворота Підвиння.За кілька хвилин мав подвоювати рахунок Воробець А,але виручив Орест.За 1 тайм господарі не створили жодного небезпечного моменту.У 2 таймі Вербилівці діяли від оборони,того територіальна перевага була у господарів,які створили кілька небезпечних моментів.Натомість Вербилівці мали 3 супермоменти(3 виходи сам на сам),але на жаль не забили.Отже заслужена перемога Вербилівців.Була дуже цікава гра

1 ★Neymar★   (07.08.2011 21:11:34) [Материал]
ПІДКАМІНЬ - ЛИПІВКА 1-3