Чи подобається вам новий дизайн сайту?
Всього відповідей: 874

Головна » 2011 » Вересень » 26 » 2-га ліга. Визначилися усі півфіналісти фінальної пульки
00:27:12
2-га ліга. Визначилися усі півфіналісти фінальної пульки
   В неділю 25 вересня на стадіоні села Вербилівці відбулися 2 чвертьфінальні матчі друголігової пульки.

Помонята - Беньківці 4-1(3-0).
Помонята:
Здобніков В.-Лябига В., Бучинський М., Селецький І. (Ватаманюк А.), Поритко Д. - Петричак І. (Гула М), Бучинський А., Чопик О., Кузик В. (Горін А.) - Кузик Я., Лябига О.
Беньківці: 1.Грицай В. - 2. Чорнопиский Я. 3. Чорнопиский С. 13 Грицай М. 9. Місько Т. - 8. Романишин І. 17 Француз Ю. 10 Стахів Т. 5. Фінович С. - 7. Романів В. 11. Романів Т.

15 Печук Р ( вийшов на 46)
4. Кравець Тарас (вийшов на 46)
6.Дума Тарас (вийшов на 75)

Голи:  Бучинський А.(пен. 6хв.), 37, Лябига О.-22 хв., Горін А.-48 хв. - Чорнопиский Ярослав(пен.75 хв)

Враховуючи результати команд в своїх групах фаворитом вважалася команда Помонят. Гра підтвердила, що не безпідставно ця команда стала найсильнішою в своїй групі. Помонята впевнено контролювали хід звітного матчу і здобули переконливу перемогу над Беньківцями.

Липівка - Чесники 4-1(1-1).
Липівка:
Курман Р., Чепіль В., Балюк В., Ковальчук О., Савка В., Осташ І., Костишин І.(Кривень В.),
Мисик М., Патрун І., Кічула І., Сапіга Б.
Чесники: Панчак О., Росоловський М., Слободян Б., Марко Т. (Юган О.), Заборський Р., Ступніцький Б., Луцишин І., Панчак М., Стрілець С. (Бойчук В.), Білас П., Панчак Р.
Голи: Сапіга Б.-3., Осташ І. - Луцишин І.

Матч розпочався досить цікаво та багатообіцяюче, оскільки вже до десятої хвилини суперники встигли обмінятися забими м'ячами. Але до кінця першого тайму осолобливо цікавих подій більше не було. Тайм проходив з великою кількістю помилок та втрат м'яча. В другій половині матчу за рахунок активності, в першу чергу, атакувальної ланки Липівки та непорозумінь у обороні гравців Чесник липівчани змогли тричі забити суперникам і здобути переконливу перемогу 4-1.

У півфінальних матчах зустрінуться:
   Заланів - Добринів
   Помонята - Липівка

Час та місце проведення матчів буде визначено на засіданні СТК.

P.S. Завтра постараємся доповнити новину складами команд та авторами забитих м'ячів. Але якщо маєте таку інформацію, то напишіть її в коментарях до статті і ми швидше зможемо отримати цю інформацію
Категорія: 2 ліга | Переглядів: 827 | Додав: Andriy
Всього коментарів: 2
2 FoOtbOL   (26.09.2011 18:15:53) [Материал]
Склад команди с.Липівка Курман Р. Чепіль В. Балюк В. Ковальчук О. Савка В. Осташ І.Костишин І.(Кривень В.)
Мисик М. Патрун І. Кічула І. Сапіга Б.

Голи.Сапіга Б.-3. Осташ І.

1 Oleg(Pomonjata)   (26.09.2011 09:49:07) [Материал]
Фк"СОКІЛ"Помонята- Фк Беньківці 4-1(3-0) голи: Бучинський А.(пен.6хв.), 37, Лябига О.-22хв. Горін А.-48хв. Склад на гру: Здобніков В.-Лябига В, Бучинський М, Селецький І,(Ватаманюк А), Поритко Д- Петричак І(Гула М), Бучинський А(С), Чопик О, Кузик В(Горін А)- Кузик Я, Лябига О. По грі: Сокіл з перших хвилин почав грати першим номером, але відчувався мандраж перед командою суперника. Він пройшов вже на 6 хв. матчу після того як Лябига О заробив пенальті яке реалізував Бучинський А. Ще в першому таймі дві комбінації Сокола завершились ефектними голами кращого бомбардира Лябиги і капітана Бучинського. А вже в другому таймі крапку в матчі поставив Горін який вийшов на заміну. Гол вийшов на стільки ефектний що навіть судді зразу нерозібрались! Напевно одну з кращих ігор сезону провів капітан Сокола Бучинський А. якому на цій неділі виповнюється 37 років. І в наступному матчі команда буде грати ще більш заряджено щоб подарувати перемогу нашому капітану!