Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 933


Головна » 2010 » Вересень » 22 » 2-го ліговий конкурс прогнозистів.Анонс 21-го туру.
21:37:26
2-го ліговий конкурс прогнозистів.Анонс 21-го туру.
Журів - Фрага
Григорів - Васючин
Чагрів - Козарі
Долиняни - Колоколин
Помонята - Приозерне
Беньківці - Загір’я

Юнашків - Бабухів
Липівка - Залужжя
Руда - Заланів
Добринів - Чесники
Конюшки - Діброва
Підвиння – Пуків-2

Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 381 | Додав: rema
Всього коментарів: 32
32 Andriy   (26.09.2010 12:26:44)
Прогноз НазарКа:
Журів - Фрага 0-3
Григорів - Васючин 1-6
Чагрів - Козарі 2-2
Долиняни - Колоколин 1-3
Помонята - Приозерне 2-1
Беньківці - Загір’я 3-1
Юнашків - Бабухів 2-0
Липівка - Залужжя 2-0
Руда - Заланів 0-3
Добринів - Чесники 3-1
Конюшки - Діброва 2-1
Підвиння – Пуків-2 4-0

31 Leo   (26.09.2010 10:21:44)
Журів - Фрага 1-3
Григорів - Васючин 0-3
Чагрів - Козарі 0-3
Долиняни - Колоколин 0-3
Помонята - Приозерне 2-1
Беньківці - Загір’я 1-3
Юнашків - Бабухів 2-1
Липівка - Залужжя 3-0
Руда - Заланів 0-3
Добринів - Чесники 0-2
Конюшки - Діброва 1-3
Підвиння – Пуків-2 3-0

30 XXL   (26.09.2010 09:44:24)
Журів - Фрага 2-1
Григорів - Васючин 1-3
Чагрів - Козарі 2-3
Долиняни - Колоколин 1-2
Помонята - Приозерне 3-1
Беньківці - Загір’я 1-2

Юнашків - Бабухів 3-1
Липівка - Залужжя 2-1
Руда - Заланів 1-3
Добринів - Чесники 2-2
Конюшки - Діброва 1-3
Підвиння – Пуків-2 3-1


-1   Спам
29 Роналдіньо   (25.09.2010 21:07:14)
Журів - Фрага 1-1
Григорів - Васючин 0-5
Чагрів - Козарі 1-2
Долиняни - Колоколин 1-1
Помонята - Приозерне 3-1
Беньківці - Загір’я 1-2

Юнашків - Бабухів 2-0
Липівка - Залужжя 3-0
Руда - Заланів 0-3
Добринів - Чесники 2-1
Конюшки - Діброва 1-2 Назарко...чи може настроєтесь???))
Підвиння – Пуків-2 3-1 Руслан,а шо празник??? ми ж мертві в останніх матчах((


-1   Спам
28 DSquareD   (25.09.2010 19:46:16)
Журів - Фрага 0:2
Григорів - Васючин 1:4
Чагрів - Козарі 0:2
Долиняни - Колоколин 1:2
Помонята - Приозерне 3:0
Беньківці - Загір’я 3:1

Юнашків - Бабухів 3:0
Липівка - Залужжя 3:1
Руда - Заланів 1:2
Добринів - Чесники 3:1
Конюшки - Діброва 0:2
Підвиння – Пуків-2 5:0


-1   Спам
27 Vasia   (25.09.2010 19:36:12)
Журів - Фрага 1-4
Григорів - Васючин 0-5
Чагрів - Козарі 1-2
Долиняни - Колоколин 1-3
Помонята - Приозерне 2-0
Беньківці - Загір’я 1-0

Юнашків - Бабухів 2-1
Липівка - Залужжя 4-1
Руда - Заланів 0-3
Добринів - Чесники 2-1
Конюшки - Діброва 1-2
Підвиння – Пуків-2 6-0


-1   Спам
26 Stepashka   (25.09.2010 12:52:16)
Журів - Фрага 2:1
Григорів - Васючин 8:0
Чагрів - Козарі 1:2
Долиняни - Колоколин 2:2
Помонята - Приозерне 3:3
Беньківці - Загір’я 1:1

Юнашків - Бабухів 3:2
Липівка - Залужжя 2:1
Руда - Заланів 3:2
Добринів - Чесники 4:1
Конюшки - Діброва 1:5
Підвиння – Пуків-2 7:0


-1   Спам
25 VIKTOR   (25.09.2010 01:55:43)
Журів - Фрага 1:3
Григорів - Васючин 0:3
Чагрів - Козарі 1:1
Долиняни - Колоколин 1:2
Помонята - Приозерне 2:0
Беньківці - Загір’я 1:2

Юнашків - Бабухів 3:0
Липівка - Залужжя 3:0
Руда - Заланів 1:3
Добринів - Чесники 3:1
Конюшки - Діброва 1:2
Підвиння – Пуків-2 4:0


-1   Спам
24 Messi   (24.09.2010 22:55:19)
Журів-Фрага 2:2 Григорів- Васючин 1:5 Чагрів-Козарі 0:3 Долиняни-2-Колоколин 1:1 Помонята-Приозерне 3:2 Беньківці-Загір'я 3:3 Юнашків-Бабухів 3:1 Липівка-Залужжя 2:0 Руда-Заланів 1:2 Добринів-Чесники 3:2 Конюшки-Діброва 1:3 Підвиння-Пуків-2 5:1

23 Льова   (24.09.2010 20:48:09)
Журів - Фрага 1-3
Григорів - Васючин 1-4
Чагрів - Козарі 1-3
Долиняни - Колоколин 1-4
Помонята - Приозерне 3-1
Беньківці - Загір’я 2-1
Юнашків - Бабухів 3-2
Липівка - Залужжя 1-2
Руда - Заланів 1-4
Добринів - Чесники 3-1
Конюшки - Діброва 3-1
Підвиння – Пуків-2 8-1

+3   Спам
22 Снайпер   (24.09.2010 10:31:40)
Журів-Фрага 0:3
Григорів-Васючин 0:4
Чагрів-Козарі 1:1
Долиняни2-Колоколин 2:2
Помонята-Приозерне 2:1
Беньківці-Загір'я 2:1

Юнашків-Бабухів 1:2
Липівка-Залужжя 2:1
Руда-Заланів 1:3
Добринів-Чесники 2:2
Конюшки-Діброва 2:1
Підвиння-Пуків2 6:1


+3   Спам
21 FK_UNASHKIV1988   (24.09.2010 10:08:59)
Журів - Фрага 1:3
Григорів - Васючин 0:5
Чагрів - Козарі 1:2
Долиняни - Колоколин 2:3
Помонята - Приозерне 2:0
Беньківці - Загір’я 1:2
Юнашків - Бабухів 2:0
Липівка - Залужжя 3:0
Руда - Заланів 1:3
Добринів - Чесники 2:1
Конюшки - Діброва 1:1
Підвиння – Пуків-2 4:0

-3   Спам
20 Slavik   (23.09.2010 19:49:09)
Журів - Фрага -3:1
Григорів - Васючин -3:1
Чагрів - Козарі -1:3
Долиняни - Колоколин-3:1
Помонята - Приозерне -3:1
Беньківці - Загір’я -1:3
Юнашків - Бабухів -3:1
Липівка - Залужжя -3:1
Руда - Заланів -1:3
Добринів - Чесники-3:1
Конюшки - Діброва -1:3
Підвиння – Пуків-2-3:1

-3   Спам
19 rema   (23.09.2010 19:34:53)
Журів - Фрага 1:4
Григорів - Васючин 0:6
Чагрів - Козарі 2:4
Долиняни - Колоколин 1:3
Помонята - Приозерне 2:1
Беньківці - Загір’я 2:3

Юнашків - Бабухів 3:1
Липівка - Залужжя 2:0
Руда - Заланів 1:2
Добринів - Чесники 3:1
Конюшки - Діброва 1:3
Підвиння – Пуків-2 5:1


-3   Спам
18 Villa   (23.09.2010 19:11:12)
Журів - Фрага 1:3
Григорів - Васючин 1:2
Чагрів - Козарі 2:2
Долиняни - Колоколин 1:3
Помонята - Приозерне 1:0
Беньківці - Загір’я 2:1

Юнашків - Бабухів 2:0
Липівка - Залужжя 3:1
Руда - Заланів 1:2
Добринів - Чесники 2:2
Конюшки - Діброва 1:2
Підвиння – Пуків-2 3:0


-3   Спам
17 Бакс   (23.09.2010 17:50:45)
Журів - Фрага -3:1
Григорів - Васючин -3:1
Чагрів - Козарі -1:3
Долиняни - Колоколин-3:1
Помонята - Приозерне -3:1
Беньківці - Загір’я -1:3

Юнашків - Бабухів -3:1
Липівка - Залужжя -3:1
Руда - Заланів -1:3
Добринів - Чесники-3:1
Конюшки - Діброва -1:3
Підвиння – Пуків-2-3:1


-2   Спам
16 Goal   (23.09.2010 17:37:45)
Журів - Фрага 1:2
Григорів - Васючин 0:6
Чагрів - Козарі 0:3
Долиняни - Колоколин 2:3
Помонята - Приозерне 2:1
Беньківці - Загір’я 2:2
Юнашків - Бабухів 3:0
Липівка - Залужжя 2:0
Руда - Заланів 0:4
Добринів - Чесники 4:1
Конюшки - Діброва 0:3
Підвиння – Пуків-2 4:0

-3   Спам
14 SILVA   (23.09.2010 16:01:30)
Журів - Фрага 1:2
Григорів - Васючин 0:5
Чагрів - Козарі 1:2
Долиняни - Колоколин 1:3
Помонята - Приозерне 2:1
Беньківці - Загір’я 3:3
Юнашків - Бабухів 2:0
Липівка - Залужжя 3:0
Руда - Заланів 0:4
Добринів - Чесники 4:1
Конюшки - Діброва 2:3
Підвиння – Пуків-2 4:0

-3   Спам
10 ПОКІРМЕН   (23.09.2010 14:20:29)
Журів - Фрага 1:3
Григорів - Васючин 0:3
Чагрів - Козарі 1:2
Долиняни - Колоколин 3:1
Помонята - Приозерне 1:0
Беньківці - Загір’я 1:4
Юнашків - Бабухів 3:1
Липівка - Залужжя 3:0
Руда - Заланів 1:4
Добринів - Чесники 2:1
Конюшки - Діброва 1:3
Підвиння – Пуків-2 3:0

+1   Спам
15 romka1986   (23.09.2010 16:49:42)
Колоколин - не програє, 100%!!!!!!!! smile smile smile

-3   Спам
9 upiter05   (23.09.2010 13:58:55)
Журів - Фрага 0:2
Григорів - Васючин 0:5
Чагрів - Козарі 0:3
Долиняни - Колоколин 1:3
Помонята - Приозерне 2:1
Беньківці - Загір’я 1:2

Юнашків - Бабухів 3:1
Липівка - Залужжя 3:0
Руда - Заланів 0:3
Добринів - Чесники 4:1
Конюшки - Діброва 1:2
Підвиння – Пуків-2 3:1

-3   Спам
8 Степан   (23.09.2010 12:27:02)
Журів - Фрага 0-2
Григорів - Васючин 1-3
Чагрів - Козарі 2-1
Долиняни - Колоколин 1-1
Помонята - Приозерне 2-0
Беньківці - Загір’я 2-1

Юнашків - Бабухів 3-1
Липівка - Залужжя2-1
Руда - Заланів0-3
Добринів - Чесники 3-1
Конюшки - Діброва 1-2
Підвиння – Пуків-2 4-1


-3   Спам
6 antonio   (23.09.2010 11:05:25)
Журів - Фрага 0:2
Григорів - Васючин 1:2
Чагрів - Козарі 1:1
Долиняни - Колоколин 2:2
Помонята - Приозерне 2:0
Беньківці - Загір’я 1:0
Юнашків - Бабухів 3:0
Липівка - Залужжя 0:1
Руда - Заланів 0:4
Добринів - Чесники 0:1
Конюшки - Діброва 0:2
Підвиння – Пуків-2 2:0

-3   Спам
5 Зізу   (23.09.2010 09:17:14)
Журів - Фрага 0:3
Григорів - Васючин 0:8
Чагрів - Козарі 1:2
Долиняни - Колоколин 2:2
Помонята - Приозерне 1:0
Беньківці - Загір’я 2:1

Юнашків - Бабухів 2:0
Липівка - Залужжя 3:1
Руда - Заланів 0:2
Добринів - Чесники 3:1
Конюшки - Діброва 1:3
Підвиння – Пуків-2 1:4


+1   Спам
7 Pato   (23.09.2010 11:50:14)
Зізу ти шо трохи того????? ти на кого поклав?????? ти шо прыкалуэся там такого рахунку ныколи не буде, бо пыдвиння виграэ!!!!!!!

-2   Спам
4 romka1986   (23.09.2010 08:01:53)
Журів - Фрага 1:2
Григорів - Васючин 0:5
Чагрів - Козарі 1:3
Долиняни - Колоколин 0:3
Помонята - Приозерне 2:1
Беньківці - Загір’я 2:1

Юнашків - Бабухів 2:0
Липівка - Залужжя 4:0
Руда - Заланів 0:4
Добринів - Чесники 4:1
Конюшки - Діброва 0:4
Підвиння – Пуків-2 4:0

+1   Спам
3 Ruslan   (22.09.2010 23:12:23)
Журів - Фрага 1:4
Григорів - Васючин 0:6
Чагрів - Козарі 0:1
Долиняни - Колоколин 0:2
Помонята - Приозерне 2:1
Беньківці - Загір’я 4:2

Юнашків - Бабухів 1:2
Липівка - Залужжя 0:1
Руда - Заланів 1:0
Добринів - Чесники 1:2
Конюшки - Діброва 1:0
Підвиння – Пуків-2 10:0 ( в Підвиню ПРАЗНИК!!!!!!.....Ура =))


12 НазарКо   (23.09.2010 14:32:43)
О ще один.СПС

13 НазарКо   (23.09.2010 14:32:58)
то в Підвинню шо в натурі празник????

+1   Спам
2 Pato   (22.09.2010 22:43:43)
Журів - Фрага 1:2
Григорів - Васючин 1:4
Чагрів - Козарі 0:1
Долиняни - Колоколин 1:2
Помонята - Приозерне 1:0
Беньківці - Загір’я 2:2

Юнашків - Бабухів 1:0
Липівка - Залужжя 2:0
Руда - Заланів 1:3
Добринів - Чесники 2:0
Конюшки - Діброва 1:0
Підвиння – Пуків-2 4:0


11 НазарКо   (23.09.2010 14:31:51)
о хоч хтось в нас вірить

-1   Спам
1 TARIK   (22.09.2010 22:15:08)
Журів - Фрага 1-3
Григорів - Васючин 0-3
Чагрів - Козарі 2-1
Долиняни - Колоколин 2-1
Помонята - Приозерне 3-1
Беньківці - Загір’я 2-1
Юнашків - Бабухів 3-1
Липівка - Залужжя 2-0
Руда - Заланів 0-2
Добринів - Чесники 3-1
Конюшки - Діброва 1-1
Підвиння – Пуків-2 5-0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09