Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 933


Головна » 2010 » Червень » 23 » 2-го ліговий конкурс прогнозистів. Анонс 7-го туру
20:02:48
2-го ліговий конкурс прогнозистів. Анонс 7-го туру
До Вашої уваги матчі над якими будемо прогонозувати:
1.Руда - Діброва
2.Підвиння - Заланів
3.Добринів - Пуків 2
4.Конюшки - Залужжя
5.Юнашків - Чесники
6.Липівка - Бабухів

7.Васючин - Колоколин
8.Помонята - Журів
9.Вишнів - Загіря
10.Беньківці - Фрага
11.Григорів - Приозерне
12.Долиняни2 - Козарі
13.Чагрів - Любша
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 364 | Додав: НазарКо
Всього коментарів: 31
-1   Спам
31 Messi   (27.06.2010 16:54:01)
1.Руда-Діброва 2:1 2.Підвиння-Заланів 3:0 3.Добринів-Пуків-2 4:1 4.Конюшки-Залужжя 1:3 5.Юнашків-Чесники 5:0 6.Липівка-Бабухів 2:2 7.Васючин-Колоколин 2:2 8.Помонята-Журів 3:1 9.Вишнів-Загір'я 1:8 10.Беньківці-Фрага 3:0 11.Григорів-Приозерне 1:2 12.Долиняни-2-Козарі 1:4 13.Чагрів-Любша 3:2

-2   Спам
30 otp   (27.06.2010 13:08:00)
Руда - Діброва 2-0
Підвиння - Заланів 3-1
Добринів - Пуків 2 3-0
Конюшки - Залужжя 1-2
Юнашків - Чесники 3-0
Липівка - Бабухів 2-1

Васючин - Колоколин 2-0
Помонята - Журів 3-1
Вишнів - Загіря 1-5
Беньківці - Фрага 3-1
Григорів - Приозерне 2-1
Долиняни2 - Козарі 0-2
Чагрів - Любша 2-1


-2   Спам
29 Leo   (27.06.2010 11:26:34)
1.Руда - Діброва 2-1
2.Підвиння - Заланів 3-0
3.Добринів - Пуків 2 1-0
4.Конюшки - Залужжя 1-3
5.Юнашків - Чесники 3-0
6.Липівка - Бабухів 2-1

7.Васючин - Колоколин 3-0
8.Помонята - Журів 2-0
9.Вишнів - Загіря 0-7
10.Беньківці - Фрага 3-1
11.Григорів - Приозерне 1-0
12.Долиняни2 - Козарі 0-4
13.Чагрів - Любша 3-0


-2   Спам
28 Vasia   (27.06.2010 11:19:40)
Руда - Діброва 3-1
2.Підвиння - Заланів 5-1
3.Добринів - Пуків 2 3-0
4.Конюшки - Залужжя 1-2
5.Юнашків - Чесники 4-0
6.Липівка - Бабухів 1-2

7.Васючин - Колоколин 2-1
8.Помонята - Журів 2-1
9.Вишнів - Загіря 1-7
10.Беньківці - Фрага 3-1
11.Григорів - Приозерне 0-2
12.Долиняни2 - Козарі 1-4
13.Чагрів - Любша 2-1


-2   Спам
27 IVSVOVAN   (27.06.2010 11:01:13)
1.Руда - Діброва 1:2
2.Підвиння - Заланів 3:0
3.Добринів - Пуків 2 4:1
4.Конюшки - Залужжя 1:2
5.Юнашків - Чесники 5:0
6.Липівка - Бабухів 1:2

7.Васючин - Колоколин 2:1
8.Помонята - Журів 3:0
9.Вишнів - Загіря 0:7
10.Беньківці - Фрага 3:0
11.Григорів - Приозерне 1:2
12.Долиняни2 - Козарі 0:3
13.Чагрів - Любша 2:1


-2   Спам
26 Iv   (27.06.2010 10:25:44)
1.Руда - Діброва 1:0
2.Підвиння - Заланів 2:0
3.Добринів - Пуків 2 3:1
4.Конюшки - Залужжя 1:2
5.Юнашків - Чесники 4:0
6.Липівка - Бабухів 1:2
7.Васючин - Колоколин 3:1
8.Помонята - Журів 4:0
9.Вишнів - Загіря 1:5
10.Беньківці - Фрага 2:0
11.Григорів - Приозерне 1:1
12.Долиняни2 - Козарі 1:3
14.Чагрів - Любша 2:1

-2   Спам
25 Vovik   (27.06.2010 10:25:08)
1.Руда - Діброва 2-1
2.Підвиння - Заланів 3-1
3.Добринів - Пуків 2 5-1
4.Конюшки - Залужжя 1-3
5.Юнашків - Чесники 4-2
6.Липівка - Бабухів 3-2

7.Васючин - Колоколин 2-1
8.Помонята - Журів 7-0
9.Вишнів - Загіря 0-5
10.Беньківці - Фрага 4-1
11.Григорів - Приозерне 2-2
12.Долиняни2 - Козарі 1-5
13.Чагрів - Любша 3-1


-2   Спам
24 myzik88   (27.06.2010 01:32:56)
Руда - Діброва 2-0
Підвиння - Заланів 3-0
Добринів - Пуків 2 3-1
Конюшки - Залужжя 1-2
Юнашків - Чесники 3-0
Липівка - Бабухів 1-1

Васючин - Колоколин 3-1
Помонята - Журів 3-0
Вишнів - Загіря 0-9
Беньківці - Фрага 3-2
Григорів - Приозерне 1-0
Долиняни2 - Козарі 1-2
Чагрів - Любша1-1

-2   Спам
23 Roman   (26.06.2010 22:38:18)
1.Руда - Діброва 0-0
2.Підвиння - Заланів 1-0
3.Добринів - Пуків 2 2-0
4.Конюшки - Залужжя 0-2
5.Юнашків - Чесники 1-0
6.Липівка - Бабухів 2-0

7.Васючин - Колоколин 1-1
8.Помонята - Журів 3-0
9.Вишнів - Загіря 0-8
10.Беньківці - Фрага 3-0
11.Григорів - Приозерне 1-1
12.Долиняни2 - Козарі 0-3
13.Чагрів - Любша 2-1


-2   Спам
22 Бакс   (26.06.2010 20:23:19)
Руда - Діброва 1:3
Підвиння - Заланів-3:1
Добринів - Пуків 2 -3:1
Конюшки - Залужжя -1:3
Юнашків - Чесники -3:1
Липівка - Бабухів -3:1
Група Б
7 тур 27.06.2010 року
Васючин - Колоколин -3:1
Помонята - Журів -3:1
Вишнів - Загіря 1:3
Беньківці - Фрага 3:1
Григорів - Приозерне 3:1
Долиняни2 - Козарі 3:1
Чагрів - Любша- 3:1

-2   Спам
21 chudo   (26.06.2010 15:26:51)
1)Руда-Діброва 2:1
2)Підвиня-заланів 3:1
3)Добринів-Пуків2 3:0
4)Конюшки-Залужжя 1:2
5)Юнашків-Чесники 4:1
6)Липівка-Бабухів 1:2

7)Васючин-Колоколин 2:0
8)Помонята-Журів 3:1
9)Вишныв-Заланыв 1:4
10)Беньківці-Фрага 3:0
11)Григорів-Приозерне 1:0
12)Долиняни2-Козарі 0:3
14)Чагрів-Любша 2:1
tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue


-2   Спам
20 rema   (25.06.2010 16:21:23)
1.Руда - Діброва 2:1
2.Підвиння - Заланів 2:0
3.Добринів - Пуків 2 3:1
4.Конюшки - Залужжя 1:3
5.Юнашків - Чесники 3:0
6.Липівка - Бабухів 2:2

7.Васючин - Колоколин 1:2
8.Помонята - Журів 3:1
9.Вишнів - Загіря 1:9
10.Беньківці - Фрага 3:0
11.Григорів - Приозерне 2:3
12.Долиняни2 - Козарі1:4
14.Чагрів - Любша 3:1


-4   Спам
19 DSquareD   (25.06.2010 13:11:31)
1.Руда - Діброва 1:3
2.Підвиння - Заланів 2:0
3.Добринів - Пуків 2 3:1
4.Конюшки - Залужжя 0:2
5.Юнашків - Чесники 4:0
6.Липівка - Бабухів 2:1

7.Васючин - Колоколин 2:0
8.Помонята - Журів 2:1
9.Вишнів - Загіря 0:5
10.Беньківці - Фрага 3:0
11.Григорів - Приозерне 2:1
12.Долиняни2 - Козарі 0:2
13.Чагрів - Любша 2:1


-5   Спам
18 Andriy   (25.06.2010 11:19:42)
Руда - Діброва 1-1
Підвиння - Заланів 2-1
Добринів - Пуків 2 4-0
Конюшки - Залужжя 1-2
Юнашків - Чесники 3-0
Липівка - Бабухів 2-1
Васючин - Колоколин 1-1
Помонята - Журів 2-1
Вишнів - Загіря 0-7
Беньківці - Фрага 3-1
Григорів - Приозерне 1-1
Долиняни2 - Козарі 1-2
Чагрів - Любша 2-0

+2   Спам
17 rea2009   (24.06.2010 22:31:25)
1.Руда - Діброва 2-1
2.Підвиння - Заланів 2-1
3.Добринів - Пуків 2 2-0
4.Конюшки - Залужжя 2-0
5.Юнашків - Чесники 3-1
6.Липівка - Бабухів 1-2

7.Васючин - Колоколин 2-0
8.Помонята - Журів 2-0
9.Вишнів - Загіря 0-4
10.Беньківці - Фрага 2-0
11.Григорів - Приозерне 0-0
12.Долиняни2 - Козарі 0-1
13.Чагрів - Любша1-1


-3   Спам
16 VIKTOR   (24.06.2010 20:43:32)
1.Руда - Діброва 2:1
2.Підвиння - Заланів 2:1
3.Добринів - Пуків 2 4:1
4.Конюшки - Залужжя 1:2
5.Юнашків - Чесники 4:0
6.Липівка - Бабухів 1:1

7.Васючин - Колоколин 2:1
8.Помонята - Журів 3:1
9.Вишнів - Загіря 1:6
10.Беньківці - Фрага 3:1
11.Григорів - Приозерне 1:3
12.Долиняни2 - Козарі 1:3
13.Чагрів - Любша 3:1


-3   Спам
15 torpeda   (24.06.2010 19:31:09)
1.Руда - Діброва 2:2
2.Підвиння - Заланів 3:1
3.Добринів - Пуків 2 3:0
4.Конюшки - Залужжя 1:2
5.Юнашків - Чесники 4:1
6.Липівка - Бабухів 2:2

7.Васючин - Колоколин 1:3
8.Помонята - Журів 3:1
9.Вишнів - Загіря 0:3
10.Беньківці - Фрага 2:0
11.Григорів - Приозерне 3:1
12.Долиняни2 - Козарі 1:3
14.Чагрів - Любша 2:2


-4   Спам
14 Goal   (24.06.2010 17:41:40)
1.Руда - Діброва 1:1
2.Підвиння - Заланів 2:0
3.Добринів - Пуків 2 3:1
4.Конюшки - Залужжя 1:2
5.Юнашків - Чесники 3:0
6.Липівка - Бабухів 1:2
7.Васючин - Колоколин 1:1
8.Помонята - Журів 3:1
9.Вишнів - Загіря 0:5
10.Беньківці - Фрага 3:1
11.Григорів - Приозерне 3:1
12.Долиняни2 - Козарі 1:6
14.Чагрів - Любша 2:1

-4   Спам
13 www   (24.06.2010 16:07:51)
1.Руда - Діброва 1:3
2.Підвиння - Заланів 1:2
3.Добринів - Пуків 2 1:2
4.Конюшки - Залужжя 1:2
5.Юнашків - Чесники 5:1
6.Липівка - Бабухів 3:1

7.Васючин - Колоколин 2:1
8.Помонята - Журів 3:1
9.Вишнів - Загіря 6:1
10.Беньківці - Фрага 2:1
11.Григорів - Приозерне 1:2
12.Долиняни2 - Козарі 1:3
13.Чагрів - Любша 2:1


-3   Спам
12 XXL   (24.06.2010 15:39:37)
1.Руда - Діброва 2-2
2.Підвиння - Заланів 2-1
3.Добринів - Пуків2 3-1
4.Конюшки - Залужжя 1-2
5.Юнашків - Чесники 3-1
6.Липівка - Бабухів 2-1

7.Васючин - Колоколин 2-1
8.Помонята - Журів 3-1
9.Вишнів - Загіря 1-2
10.Беньківці - Фрага 2-1
11.Григорів - Приозерне 2-1
12.Долиняни2 - Козарі 1-3
13.Чагрів - Любша 2-1


-2   Спам
11 TARIK   (24.06.2010 15:09:02)
Руда-Діброва 3-1
Підвиння-Заланів 3-1
Добринів-Пуків-2 4-1
Конюшки-Залужжя 1-4
Юнашків-Чесники 3-0
Липівка-Бабухів 1-3
Васючин-Колоколин 2-1
Помонята-Журів 4-1
Вишнів-Загіря 0-6
Беньківці-Фрага 4-0
Григорів-Приозерне 1-3
Долиняни-2-Козарі 0-4
Чагрів-Любша 3-1

-2   Спам
10 Stop   (24.06.2010 13:13:13)
Руда-Діброва 1:2
Підвиння-Заланів 2:1
Добринів-Пуків2 3:0
Конюшки-Залужжя 2:3
Юнашків-Чесники 3:0
Липівка-Бабухів 1:4
Васючин-Колоколин 3:0
Помонята-Журів 3:0
Вишнів-Загір'я 0:4
Беньківці-Фрага 2:0
Григорів-Приозерне 1:4
Долиняни2-Козарі 2:1
Чагрів-Любша 3:0

-2   Спам
9 upiter05   (24.06.2010 11:33:30)
1.Руда - Діброва 1:2
2.Підвиння - Заланів 3:0
3.Добринів - Пуків 2 3:0
4.Конюшки - Залужжя 1:3
5.Юнашків - Чесники 7:0
6.Липівка - Бабухів 1:2

7.Васючин - Колоколин 2:1
8.Помонята - Журів 3:0
9.Вишнів - Загіря 0:10
10.Беньківці - Фрага 3:0
11.Григорів - Приозерне 1:2
12.Долиняни2 - Козарі 0:3
13.Чагрів - Любша 1:1


8 vaspa   (24.06.2010 11:09:30)
1.Руда - Діброва 1-3
2.Підвиння - Заланів 2-1
3.Добринів - Пуків 2 2-0
4.Конюшки - Залужжя 1-1
5.Юнашків - Чесники 5-0
6.Липівка - Бабухів 3-0

7.Васючин - Колоколин 1-3
8.Помонята - Журів 1-2
9.Вишнів - Загіря 1-4
10.Беньківці - Фрага 2-0
11.Григорів - Приозерне 1-4
12.Долиняни2 - Козарі 1-3
13.Беньківці - Фрага 4-1
14.Чагрів - Любша 1-3


+1   Спам
7 FK_UNASHKIV1988   (24.06.2010 11:03:30)
1. Руда-Діброва 1-2
2. Підвиння-Заланів 2-1
3. Добринів-Пуків2 4-0
4. Конюшки-Залужжя 1-0
5. Юнашків-Чесники 3-1
6. Липівка-Бабухів 1-2
7. Васючин-Колоколин 2-2
8. Помонята-Журів 3-1
9. Вишнів-Загір'я 0-4
10. Беньківці-Фрага 2-0
11. Григорів-Приозерне 2-2
12. Долиняни2-Козари 1-2
13. Чагрів-Любша 2-0

-2   Спам
6 Снайпер   (24.06.2010 10:56:44)
1.Руда - Діброва 2:2
2.Підвиння - Заланів 3:1
3.Добринів - Пуків2 4:1
4.Конюшки - Залужжя 0:2
5.Юнашків - Чесники 3:1
6.Липівка - Бабухів 1:2

7.Васючин - Колоколин 3:1
8.Помонята - Журів 3:1
9.Вишнів - Загіря 0:7
10.Беньківці - Фрага 4:1
11.Григорів - Приозерне 2:1
12.Долиняни2 - Козарі 1:3
13.Чагрів - Любша 2:2


-4   Спам
5 romka1986   (24.06.2010 08:00:32)
Руда - Діброва 1:2
Підвиння - Заланів 2:1
Добринів - Пуків 2 2:1
Конюшки - Залужжя 0:3
Юнашків - Чесники 3:1
Липівка - Бабухів 2:1
Васючин - Колоколин 1:1
Помонята - Журів 2:0
Вишнів - Загіря 0:4
Беньківці - Фрага 2:0
Григорів - Приозерне 1:2
Долиняни2 - Козарі 1:3
Беньківці - Фрага 3:1
Чагрів - Любша 1:1

-3   Спам
4 Роналдіньо   (23.06.2010 23:52:38)
1.Руда - Діброва 1-2
2.Підвиння - Заланів 2-1
3.Добринів - Пуків 2 3-0
4.Конюшки - Залужжя 1-2
5.Юнашків - Чесники 3-0
6.Липівка - Бабухів 2-2

7.Васючин - Колоколин 2-1
8.Помонята - Журів 3-2
9.Вишнів - Загіря 0-4
10.Беньківці - Фрага 2-0
11.Григорів - Приозерне 1-2
12.Долиняни2 - Козарі 0-1
13.Чагрів - Любша 3-1


+1   Спам
3 НазарКо   (23.06.2010 23:23:20)
1.Руда - Діброва 2:1
2.Підвиння - Заланів 2:0
3.Добринів - Пуків 2 3:1
4.Конюшки - Залужжя 2:1
5.Юнашків - Чесники 3:0
6.Липівка - Бабухів 2:1

7.Васючин - Колоколин 2:0
8.Помонята - Журів 4:1
9.Вишнів - Загіря 0:5
10.Беньківці - Фрага 2:0
11.Григорів - Приозерне 2:4
12.Долиняни2 - Козарі 1:3
13.Чагрів - Любша 1:3


+2   Спам
2 Льова   (23.06.2010 21:27:30)
1.Руда - Діброва 1-2
2.Підвиння - Заланів 2-1
3.Добринів - Пуків 2 4-2
4.Конюшки - Залужжя 2-1
5.Юнашків - Чесники 4-1
6.Липівка - Бабухів 1-2

7.Васючин - Колоколин 2-1
8.Помонята - Журів 3-1
9.Вишнів - Загіря 0-7
10.Беньківці - Фрага 4-0
11.Григорів - Приозерне 1-1
12.Долиняни2 - Козарі 1-4
13.Чагрів - Любша 2-1


-6   Спам
1 Pato   (23.06.2010 20:22:24)
1.Руда - Діброва 1:1
2.Підвиння - Заланів 2:0
3.Добринів - Пуків 2 3:1
4.Конюшки - Залужжя 1:2
5.Юнашків - Чесники 3:0
6.Липівка - Бабухів 1:1

7.Васючин - Колоколин 2:0
8.Помонята - Журів 3:1
9.Вишнів - Загіря 0:5
10.Беньківці - Фрага 3:1
11.Григорів - Приозерне 1:0
12.Долиняни2 - Козарі 0:2
14.Чагрів - Любша 2:1


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09