Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 933


Головна » 2011 » Квітень » 12 » Конкурс прогнозистів 2-ї ліги. АНОНС. 2 тур (17.04.2011р)
18:16:19
Конкурс прогнозистів 2-ї ліги. АНОНС. 2 тур (17.04.2011р)
Залищайте свої прогнози в цій темі

Група "Схід"
Чесники - Жовчів
Пуків-2 - Підвиння
Діброва - Сарники
Вербилівці - Конюшки
Залужжя - Добринів


Група "Центр"
Фрага - Беньківці
Яглуш - Підкамінь
Руда - Заланів
Липівка - Підгороддя
Любша - Кліщівна


Група "Захід"
Журів - Воскресінці
Чагрів - Загіря
Колоколин - Помонята
Долиняни-2 - Вишнів
Григорів - Приозерне
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 671 | Додав: НазарКо
Всього коментарів: 551 2 »
-1   Спам
55 otp   (17.04.2011 13:08:55)
Група "Захід"
Журів - Воскресінці 0-2
Чагрів - Загіря 2-1
Колоколин - Помонята 2-1
Долиняни-2 - Вишнів 8-0
Григорів - Приозерне 1-2

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1-0
Яглуш - Підкамінь 1-2
Руда - Заланів 1-2
Липівка - Підгороддя 4-0
Любша - Кліщівна 1-3

Група "Схід"
Чесники - Жовчі 3-2
Пуків-2 - Підвиння 1-2
Діброва - Сарники 2-1
Вербилівці - Конюшки 2-1
Залужжя - Добринів 2-3


-1   Спам
54 Vasia   (17.04.2011 12:48:06)
рупа "Схід"
Чесники - Жовчів 2-1
Пуків-2 - Підвиння 0-5
Діброва - Сарники 4-2
Вербилівці - Конюшки 2-1
Залужжя - Добринів 1-3

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1-2
Яглуш - Підкамінь 1-1
Руда - Заланів 1-2
Липівка - Підгороддя 8-0
Любша - Кліщівна1-4

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 0-1
Чагрів - Загіря 2-2
Колоколин - Помон2-1ята
Долиняни-2 - Вишнів 1-2
Григорів - Приозерне -2-1


-2   Спам
53 IVSVOVAN   (17.04.2011 11:31:34)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 3:0
Пуків-2 - Підвиння 0:3
Діброва - Сарники 2:1
Вербилівці - Конюшки 2:1
Залужжя - Добринів 1:2

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1:3
Яглуш - Підкамінь 2:0
Руда - Заланів 1:2
Липівка - Підгороддя 3:1
Любша - Кліщівна 0:2

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1:3
Чагрів - Загіря 1:2
Колоколин - Помонята 3:1
Долиняни-2 - Вишнів 7:0
Григорів - Приозерне 1:2


+2   Спам
52 Best   (17.04.2011 10:23:09)
Чесники - Жовчів 3-2
Пуків-2 - Підвиння 0-3
Діброва - Сарники 2-2
Вербилівці - Конюшки 1-2
Залужжя - Добринів 1-4
Фрага - Беньківці 0-3
Яглуш - Підкамінь 2-3
Руда - Заланів 1-3
Липівка - Підгороддя 5-0
Любша - Кліщівна 0-3
Журів - Воскресінці 0-6
Чагрів - Загіря 1-1
Колоколин - Помонята 2-1
Долиняни-2 - Вишнів 7-2
Григорів - Приозерне 1-4

+2   Спам
51 gvb   (17.04.2011 09:46:12)
Чесники - Жовчів 3-0
Пуків-2 - Підвиння 0-4
Діброва - Сарники 2-1
Вербилівці - Конюшки 1-2
Залужжя - Добринів 1-3

Фрага - Беньківці 1-2
Яглуш - Підкамінь 1-2
Руда - Заланів 3-1
Липівка - Підгороддя 3-0
Любша - Кліщівна 1-1

Журів - Воскресінці 1-2
Чагрів - Загіря 2-1
Колоколин - Помонята 2-0
Долиняни-2 - Вишнів 4-0
Григорів - Приозерне 2-1


-2   Спам
50 Leo   (17.04.2011 09:22:27)
Чесники - Жовчів 4-0
Пуків-2 - Підвиння 1-3
Діброва - Сарники 2-1
Вербилівці - Конюшки 1-0
Залужжя - Добринів 0-3

Фрага - Беньківці 1-3
Яглуш - Підкамінь 0-2
Руда - Заланів 3-1
Липівка - Підгороддя 3-1
Любша - Кліщівна 1-3

Журів - Воскресінці 1-3
Чагрів - Загіря 3-1
Колоколин - Помонята 3-0
Долиняни-2 - Вишнів 4-0
Григорів - Приозерне 3-1


-2   Спам
49 fizuk   (16.04.2011 23:05:11)
Чесники - Жовчів 2-0
Пуків-2 - Підвиння 1-2
Діброва - Сарники 3-1
Вербилівці - Конюшки 1-1
Залужжя - Добринів 1-5

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 0-2
Яглуш - Підкамінь 1-2
Руда - Заланів 0-1
Липівка - Підгороддя 4-0
Любша - Кліщівна 1-3

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1-1
Чагрів - Загіря 1-1
Колоколин - Помонята 3-1
Долиняни-2 - Вишнів 2-0
Григорів - Приозерне 2-1


-2   Спам
48 xxx07   (16.04.2011 22:51:06)
Чесники - Жовчів 5-0
Пуків-2 - Підвиння 1-3
Діброва - Сарники 2-2
Вербилівці - Конюшки 2-1
Залужжя - Добринів 0-5

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1-3
Яглуш - Підкамінь 0-0
Руда - Заланів 2-2
Липівка - Підгороддя 7-0
Любша - Кліщівна 0-4

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1-2
Чагрів - Загіря 3-1
Колоколин - Помонята 3-3
Долиняни-2 - Вишнів 3-0
Григорів - Приозерне 1-1


+2   Спам
47 vilhovyyrus   (16.04.2011 22:03:19)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 4-0
Пуків-2 - Підвиння 1-3
Діброва - Сарники 3-1
Вербилівці - Конюшки 1-2
Залужжя - Добринів 1-3

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1-3
Яглуш - Підкамінь 2-1
Руда - Заланів 2-3
Липівка - Підгороддя 4-0
Любша - Кліщівна 1-2

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 3-2
Чагрів - Загіря 3-1
Колоколин - Помонята 3-1
Долиняни-2 - Вишнів 3-1
Григорів - Приозерне 3-1


+1   Спам
46 orest4   (16.04.2011 21:45:34)
Колоколин-Помонята 5-2 biggrin

-1   Спам
45 НазарКо   (16.04.2011 21:21:24)
Прогноз Marianochku
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 2-1
Пуків-2 - Підвиння 1-4
Діброва - Сарники 3-1
Вербилівці - Конюшки 2-1
Залужжя - Добринів 0-2

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1-1
Яглуш - Підкамінь 1-1
Руда - Заланів 1-3
Липівка - Підгороддя 3-1
Любша - Кліщівна 1-2

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1-2
Чагрів - Загіря 1-3
Колоколин - Помонята 3-2
Долиняни-2 - Вишнів 1-1
Григорів - Приозерне 1-1


-3   Спам
44 Andriy   (16.04.2011 20:31:37)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 3-1
Пуків-2 - Підвиння 0-2
Діброва - Сарники 1-1
Вербилівці - Конюшки 0-0
Залужжя - Добринів 0-4

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 2-1
Яглуш - Підкамінь 1-2
Руда - Заланів 0-3
Липівка - Підгороддя 4-0
Любша - Кліщівна 1-2

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 0-4
Чагрів - Загіря 1-0
Колоколин - Помонята 1-1
Долиняни-2 - Вишнів 7-0
Григорів - Приозерне 1-2


-4   Спам
43 Stop   (15.04.2011 18:43:47)
Чесники - Жовчів 3-0
Пуків2 - Підвиння 1-1
Діброва- Сарники 2-1
Вербилівці - Конюшки 1-1
Залужжя - Добринів 1-3

Фрага - Беньківці 1-1
Яглуш - Підкамінь 0-2
Руда - Зеланів 3-0
Липівка - Підгороддя 4-1
Любша - Кліщівня 2-3

Журів - Воскресінці 0-3
Чагрів - Загіря 1-3
Колоколин - Помонята 2-1
Доленяни 2 - Вишнів 6-0
Григорів - Приозерне 2-4


-2   Спам
42 f1stawka   (15.04.2011 14:40:26)
Чесники - Жовчів 4-0
Пуків2 - Підвиння 5-1
Діброва- Сарники 2-0
Вербилівці - Конюшки 1-1
Залужжя - Добринів 1-3

Фрага - Беньківці 0-2
Яглуш - Підкамінь 2-2
Руда - Зеланів 3-2
Липівка - Підгороддя 6-1
Любша - Кліщівня 1-3

Журів - Воскресінці 0-5
Чагрів - Загіря 1-4
Колоколин - Помонята 5-1
Доленяни 2 - Вишнів 4-2
Григорів - Приозерне 2-6


-1   Спам
41 ПОКІРМЕН   (15.04.2011 14:07:53)
Чесники - Жовчів 3-0
Пуків-2 - Підвиння 1-4
Діброва - Сарники 2-0
Вербилівці - Конюшки 2-1
Залужжя - Добринів 1-3
Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1-3
Яглуш - Підкамінь 1-1
Руда - Заланів 1-4
Липівка - Підгороддя 3-0
Любша - Кліщівна 1-3
Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1-2
Чагрів - Загіря 1-3
Колоколин - Помонята 3-1
Долиняни-2 - Вишнів 2-1
Григорів - Приозерне 1-2

-1   Спам
40 Кузя   (15.04.2011 13:09:14)
Чесники - Жовчів 3:1
Пуків-2 - Підвиння 1:2
Діброва - Сарники 2:0
Вербилівці - Конюшки 2:1
Залужжя - Добринів1:3

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1:2
Яглуш - Підкамінь 1:2
Руда - Заланів 1:2
Липівка - Підгороддя 2:1
Любша - Кліщівна1:2

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 2:6
Чагрів - Загіря 3:1
Колоколин - Помонята2:1
Долиняни-2 - Вишнів 5:2
Григорів - Приозерне2:1


-2   Спам
39 TARIK   (15.04.2011 10:02:57)
Чесники - Жовчів 4-1
Пуків-2 - Підвиння 1-4
Діброва - Сарники 3-1
Вербилівці - Конюшки 2-1
Залужжя - Добринів 1-4

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1-3
Яглуш - Підкамінь 2-1
Руда - Заланів 1-2
Липівка - Підгороддя 4-1
Любша - Кліщівна1-2

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1-5
Чагрів - Загіря 2-1
Колоколин - Помонята 3-1
Долиняни-2 - Вишнів 5-1
Григорів - Приозерне 1-2


-3   Спам
38 Boduk   (14.04.2011 22:59:45)
Чесники - Жовчів 3-1
Пуків-2 - Підвиння 1-3
Діброва - Сарники 2-0
Вербилівці - Конюшки 2-1
Залужжя - Добринів 1-2

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1-1
Яглуш - Підкамінь 1-3
Руда - Заланів 4-0
Липівка - Підгороддя 3-1
Любша - Кліщівна1-4

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1-3
Чагрів - Загіря 1-1
Колоколин - Помонята 3-3
Долиняни-2 - Вишнів 2-1
Григорів - Приозерне 2-0


-2   Спам
37 torpeda   (14.04.2011 20:12:46)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 1-0
Пуків-2 - Підвиння 0-4
Діброва - Сарники 2-1
Вербилівці - Конюшки 3-0
Залужжя - Добринів 1-3

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 3-2
Яглуш - Підкамінь 4-2
Руда - Заланів 1-3
Липівка - Підгороддя 3-1
Любша - Кліщівна 2-2

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1-4
Чагрів - Загіря 1-2
Колоколин - Помонята 8-1
Долиняни-2 - Вишнів 5-1
Григорів - Приозерне 3-1


36 yosipgusak   (14.04.2011 18:34:50)
Чесники - Жовчів 3-0
Пуків-2 - Підвиння 1-3
Діброва - Сарники 2-0
Вербилівці - Конюшки 2-0
Залужжя - Добринів 1-2

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 0-2
Яглуш - Підкамінь 1-3
Руда - Заланів 1-2
Липівка - Підгороддя 2-0
Любша - Кліщівна 1-3

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1-1
Чагрів - Загіря 0-2
Колоколин - Помонята 3-1
Долиняни-2 - Вишнів 2-0
Григорів - Приозерне 0-3


+4   Спам
35 FK_UNASHKIV1988   (14.04.2011 13:55:49)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 3:0
Пуків-2 - Підвиння 0:3
Діброва - Сарники 2:0
Вербилівці - Конюшки 1:2
Залужжя - Добринів 0:2

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1:3
Яглуш - Підкамінь 2:0
Руда - Заланів 2:1
Липівка - Підгороддя 3:1
Любша - Кліщівна 0:2

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1:3
Чагрів - Загіря 1:2
Колоколин - Помонята 4:1
Долиняни-2 - Вишнів 4:0
Григорів - Приозерне 0:2


-2   Спам
34 vaspa   (14.04.2011 13:55:01)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 1-0
Пуків-2 - Підвиння 0-3
Діброва - Сарники 1-0
Вербилівці - Конюшки 3-2
Залужжя - Добринів 1-1
Група "Центр"
Фрага - Беньківці 0-1
Яглуш - Підкамінь 2-3
Руда - Заланів 1-3
Липівка - Підгороддя 3-0
Любша - Кліщівна 0-2

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1-3
Чагрів - Загіря 1-1
Колоколин - Помонята 3-0
Долиняни-2 - Вишнів 2-0
Григорів - Приозерне 3-3


+2   Спам
33 SyTeNeR   (13.04.2011 22:51:42)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 3:1
Пуків-2 - Підвиння 1:5
Діброва - Сарники 3:1
Вербилівці - Конюшки 1:2
Залужжя - Добринів 0:1

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1:2
Яглуш - Підкамінь 2:1
Руда - Заланів 2:2
Липівка - Підгороддя 5:1
Любша - Кліщівна 0:1

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 2:2
Чагрів - Загіря 2:2
Колоколин - Помонята 2:2
Долиняни-2 - Вишнів 5:0
Григорів - Приозерне 1:1


-2   Спам
32 The_Rok   (13.04.2011 20:47:40)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 5:1
Пуків-2 - Підвиння 1:2
Діброва - Сарники 2:1
Вербилівці - Конюшки 2:1
Залужжя - Добринів 0:2

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1:3
Яглуш - Підкамінь 2:1
Руда - Заланів 2:2
Липівка - Підгороддя 4:0
Любша - Кліщівна 0:2

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1:4
Чагрів - Загіря 2:1
Колоколин - Помонята 3:1
Долиняни-2 - Вишнів 3:0
Григорів - Приозерне 1:1


+4   Спам
31 Goal   (13.04.2011 19:07:57)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 3-0
Пуків-2 - Підвиння 0-4
Діброва - Сарники 1-0
Вербилівці - Конюшки 0-2
Залужжя - Добринів 1-4

Група "Центр"

Фрага - Беньківці 0-2
Яглуш - Підкамінь 2-1
Руда - Заланів 1-3
Липівка - Підгороддя 2-0
Любша - Кліщівна 0-2

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 0-3
Чагрів - Загіря 1-2
Колоколин - Помонята 4-2
Долиняни-2 - Вишнів 5-0
Григорів - Приозерне 2-1


-2   Спам
30 Romk@   (13.04.2011 18:47:13)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 3-1
Пуків-2 - Підвиння 0-3
Діброва - Сарники 2-1
Вербилівці - Конюшки 1-1
Залужжя - Добринів 1-1

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1-2
Яглуш - Підкамінь 1-3
Руда - Заланів 2-2
Липівка - Підгороддя 3-0
Любша - Кліщівна 1-2

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1-2
Чагрів - Загіря 1-2
Колоколин - Помонята 4-1
Долиняни-2 - Вишнів 4-0
Григорів - Приозерне 1-1


-2   Спам
29 Ukraine   (13.04.2011 15:26:50)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 3-0
Пуків-2 - Підвиння 1-3
Діброва - Сарники 2-0
Вербилівці - Конюшки 2-1
Залужжя - Добринів 3-0

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 0-2
Яглуш - Підкамінь 1-3
Руда - Заланів 1-1
Липівка - Підгороддя 2-0
Любша - Кліщівна 1-2

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1-1
Чагрів - Загіря 0-2
Колоколин - Помонята 3-1
Долиняни-2 - Вишнів 5-0
Григорів - Приозерне 0-3


+1   Спам
28 Slavik   (13.04.2011 14:55:47)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 3:1
Пуків-2 - Підвиння 1:3
Діброва - Сарники 1:3
Вербилівці - Конюшки 3:1
Залужжя - Добринів 1:3

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1:3
Яглуш - Підкамінь 1:3
Руда - Заланів 3:1
Липівка - Підгороддя 3:1
Любша - Кліщівна 1:3

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1:3
Чагрів - Загіря 1:3
Колоколин - Помонята 3:1
Долиняни-2 - Вишнів 3:1
Григорів - Приозерне 3-1


+1   Спам
27 Бакс   (13.04.2011 14:46:28)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 3:1
Пуків-2 - Підвиння 1:3
Діброва - Сарники 1:3
Вербилівці - Конюшки 3:1
Залужжя - Добринів 1:3

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1:3
Яглуш - Підкамінь 1:3
Руда - Заланів 3:1
Липівка - Підгороддя 3:1
Любша - Кліщівна 1:3

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1:3
Чагрів - Загіря 1:3
Колоколин - Помонята 3:1
Долиняни-2 - Вишнів 3:1
Григорів - Приозерне 3-1


+1   Спам
26 Зізу   (13.04.2011 14:43:18)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 3:1
Пуків-2 - Підвиння 0:4
Діброва - Сарники 1:3
Вербилівці - Конюшки 2:1
Залужжя - Добринів 1:3

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 0:3
Яглуш - Підкамінь 1:3
Руда - Заланів 2:1
Липівка - Підгороддя 3:0
Любша - Кліщівна 0:4

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1:3
Чагрів - Загіря 3:2
Колоколин - Помонята 2:1
Долиняни-2 - Вишнів 7:1
Григорів - Приозерне 1-0


-3   Спам
25 Zizu   (13.04.2011 13:11:55)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 4:0
Пуків-2 - Підвиння 1:1
Діброва - Сарники 2:0
Вербилівці - Конюшки 2:0
Залужжя - Добринів 2:2

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1:3
Яглуш - Підкамінь 0:2
Руда - Заланів 1:3
Липівка - Підгороддя 2:1
Любша - Кліщівна 1:2

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 0:2
Чагрів - Загіря 2:2
Колоколин - Помонята 4:3
Долиняни-2 - Вишнів 2:0
smile smile smile smile smile smile smile


+1   Спам
24 rema   (13.04.2011 11:39:03)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 3-0
Пуків-2 - Підвиння 1-4
Діброва - Сарники 2-0
Вербилівці - Конюшки 2-1
Залужжя - Добринів 0-2

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1-2
Яглуш - Підкамінь 1-2
Руда - Заланів 1-3
Липівка - Підгороддя 3-0
Любша - Кліщівна 0-2

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1-3
Чагрів - Загіря 2-4
Колоколин - Помонята 4-1
Долиняни-2 - Вишнів 7-2
Григорів - Приозерне 2-1


+1   Спам
23 SILVA   (13.04.2011 11:23:44)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 3:0
Пуків-2 - Підвиння 1:4
Діброва - Сарники 2:0
Вербилівці - Конюшки 2:1
Залужжя - Добринів1:3

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1:3
Яглуш - Підкамінь 2:2
Руда - Заланів 1:3
Липівка - Підгороддя 4:1
Любша - Кліщівна1:3

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1:4
Чагрів - Загіря 1:2
Колоколин - Помонята 4:2
Долиняни-2 - Вишнів 6:1
Григорів - Приозерне2:1


+3   Спам
22 Степан   (13.04.2011 08:52:40)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 4:1
Пуків-2 - Підвиння 1:3
Діброва - Сарники 2:1
Вербилівці - Конюшки 1:3
Залужжя - Добринів 0:2

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 2:3
Яглуш - Підкамінь 2:2
Руда - Заланів 2:1
Липівка - Підгороддя 2:0
Любша - Кліщівна 1:3

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1:2
Чагрів - Загіря 2:4
Колоколин - Помоняташ 1:3
Григорів - Приозерне 4:1


+1   Спам
21 Ruslan   (13.04.2011 07:58:03)
Чесники - Жовчів 1-1
Пуків-2 - Підвиння 0-7(негер....два..)
Діброва - Сарники 0-1
Вербилівці - Конюшки 2-3
Залужжя - Добринів 1-3

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1-3
Яглуш - Підкамінь 0-2
Руда - Заланів 2-3
Липівка - Підгороддя 4-0
Любша - Кліщівна 0-1

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1-5
Чагрів - Загіря 2-1
Колоколин - Помонята 2-3
Долиняни-2 - Вишнів 4-1
Григорів - Приозерне 1-2
surprised surprised surprised


-7   Спам
20 Gena   (12.04.2011 23:46:21)
Чесники4 -1 Жовчів
Пуків-2 1 -3 Підвиння
Діброва2 -1 Сарники
Вербилівці 3-1 Конюшки
Залужжя 1-3 Добринів

Фрага4 -2 Беньківці
Яглуш 1-3 Підкамінь
Руда1 -3 Заланів
Липівка 5-1 Підгороддя
Любша 1-2 Кліщівна

Журів1 -3 Воскресінці
Чагрів 2- 2Загіря
Колоколин1 -4 Помонята
Долиняни-2 5- 1Вишнів
Григорів1 -3 Приозерне


+5   Спам
19 GrAnT   (12.04.2011 23:37:48)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 4-1
Пуків-2 - Підвиння 0-3
Діброва - Сарники 3-1
Вербилівці - Конюшки 1-2
Залужжя - Добринів 1-3

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1-1
Яглуш - Підкамінь 1-2
Руда - Заланів 1-3
Липівка - Підгороддя 3-0
Любша - Кліщівна 1-3

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1-3
Чагрів - Загіря 2-2
Колоколин - Помонята 4-2
Долиняни-2 - Вишнів 3-0
Григорів - Приозерне 2-1


-2   Спам
18 koyot   (12.04.2011 22:36:07)
Чесники - Жовчів 3-1
Пуків-2 - Підвиння 1-2
Діброва - Сарники 2-0
Вербилівці - Конюшки 3-1
Залужжя - Добринів 1-1

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1-3
Яглуш - Підкамінь 0-2
Руда - Заланів 1-3
Липівка - Підгороддя 4-0
Любша - Кліщівна 2-2

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1-5
Чагрів - Загіря 2-1
Колоколин - Помонята 2-1
Долиняни-2 - Вишнів 6-1
Григорів - Приозерне 1-2


-4   Спам
17 Петричак   (12.04.2011 21:39:51)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 3-0
Пуків-2 - Підвиння 0-4
Діброва - Сарники 2-0
Вербилівці - Конюшки 1-1
Залужжя - Добринів 1-3

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1-3
Яглуш - Підкамінь 1-0
Руда - Заланів 2-2
Липівка - Підгороддя 5-0
Любша - Кліщівна 2-1

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 0-1
Чагрів - Загіря 3-0
Колоколин - Помонята 1-2
Долиняни-2 - Вишнів 5-1
Григорів - Приозерне 2-2


16 Zaluzzj   (12.04.2011 21:31:53)
Чесники - Жовчів 1:2
Пуків-2 - Підвиння 0:5
Діброва - Сарники 2:0
Вербилівці - Конюшки 2:0
Залужжя - Добринів 3-1 surprised

-7   Спам
15 romka   (12.04.2011 21:23:09)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 3:0
Пуків-2 - Підвиння 1:3
Діброва - Сарники 2:0
Вербилівці - Конюшки 3:1
Залужжя - Добринів1:3

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1:1
Яглуш - Підкамінь 2:2
Руда - Заланів 1:3
Липівка - Підгороддя 1:1
Любша - Кліщівна1:3

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1:3
Чагрів - Загіря 1:2
Колоколин - Помонята1:1
Долиняни-2 - Вишнів 2:2
Григорів - Приозерне1:1


-3   Спам
14 Романіто   (12.04.2011 21:00:25)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 4:1
Пуків-2 - Підвиння 1:3
Діброва - Сарники 2:0
Вербилівці - Конюшки 2:2
Залужжя - Добринів 1:4

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1:2
Яглуш - Підкамінь 2:0
Руда - Заланів 1:1
Липівка - Підгороддя 6:1
Любша - Кліщівна 2:1

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 2:2
Чагрів - Загіря 4:1
Колоколин - Помонята 3:3
Долиняни-2 - Вишнів 4:1
Григорів - Приозерне 4:2


-3   Спам
13 upiter05   (12.04.2011 20:39:17)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 4:0
Пуків-2 - Підвиння 1:3
Діброва - Сарники 0:2
Вербилівці - Конюшки 4:1
Залужжя - Добринів 0:3

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1:3
Яглуш - Підкамінь 1:1
Руда - Заланів 1:2
Липівка - Підгороддя 6:0
Любша - Кліщівна 1:2

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 0:5
Чагрів - Загіря 1:2
Колоколин - Помонята 1:1
Долиняни-2 - Вишнів 8:0
Григорів - Приозерне 0:2


+2   Спам
12 StVol   (12.04.2011 20:25:46)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 2-0
Пуків-2 - Підвиння 1-5
Діброва - Сарники 2-4
Вербилівці - Конюшки 2-1
Залужжя - Добринів 0-4

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1-3
Яглуш - Підкамінь 3-1
Руда - Заланів 2-3
Липівка - Підгороддя 3-0
Любша - Кліщівна 0-2

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 0-3
Чагрів - Загіря 1-4
Колоколин - Помонята 2-0
Долиняни-2 - Вишнів 5-0
Григорів - Приозерне 0-3


+2   Спам
11 Тарас   (12.04.2011 19:43:28)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 3:0
Пуків-2 - Підвиння 0:5
Діброва - Сарники 3:1
Вербилівці - Конюшки 3:0
Залужжя - Добринів 0:3

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1:3
Яглуш - Підкамінь 2:0
Руда - Заланів 3:2
Липівка - Підгороддя 4:0
Любша - Кліщівна 3:1

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 2:3
Чагрів - Загіря 3:1
Колоколин - Помонята 4:1
Долиняни-2 - Вишнів 2:1
Григорів - Приозерне 1:2


+5   Спам
10 НазарКо   (12.04.2011 19:25:48)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 3-0
Пуків-2 - Підвиння 0-4
Діброва - Сарники 1-0
Вербилівці - Конюшки 0-2
Залужжя - Добринів 1-4

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 0-2
Яглуш - Підкамінь 2-0
Руда - Заланів 1-3
Липівка - Підгороддя 2-0
Любша - Кліщівна 0-2

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 0-3
Чагрів - Загіря 1-2
Колоколин - Помонята 3-1
Долиняни-2 - Вишнів 5-0
Григорів - Приозерне 2-0


-3   Спам
9 SKOFILD   (12.04.2011 19:17:59)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 2:0
Пуків-2 - Підвиння 0:5
Діброва - Сарники 0:3
Вербилівці - Конюшки 1:1
Залужжя - Добринів 1:3

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 0:2
Яглуш - Підкамінь 1:2
Руда - Заланів 2:1
Липівка - Підгороддя 2:0
Любша - Кліщівна 0:2

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1:2
Чагрів - Загіря 2:2
Колоколин - Помонята 1:1
Долиняни-2 - Вишнів 5:1
Григорів - Приозерне 3:2


-5   Спам
8 antonio   (12.04.2011 19:08:56)
"
Чесники - Жовчів 5-0
Пуків-2 - Підвиння 0-2
Діброва - Сарники 3-1
Вербилівці - Конюшки 1-1
Залужжя - Добринів 1-2
"Центр"
Фрага - Беньківці0-2
Яглуш - Підкамінь 2-0
Руда - Заланів 1-3
Липівка - Підгороддя 6-0
Любша - Кліщівна 1-2
"Захід"
Журів - Воскресінці 0-3
Чагрів - Загіря 2-1
Колоколин - Помонят 2-2
Долиняни-2 - Вишнів 9-1
Григорів - Приозерне 1-4

-2   Спам
7 Villa   (12.04.2011 19:03:13)
Група "Схід"
Чесники - Жовчів 3-1
Пуків-2 - Підвиння 1-3
Діброва - Сарники 2-0
Вербилівці - Конюшки 2-1
Залужжя - Добринів 0-2

Група "Центр"
Фрага - Беньківці 1-2
Яглуш - Підкамінь 0-2
Руда - Заланів 1-3
Липівка - Підгороддя 3-0
Любша - Кліщівна 0-2

Група "Захід"
Журів - Воскресінці 1-3
Чагрів - Загіря 2-1
Колоколин - Помонята 3-1
Долиняни-2 - Вишнів 5-1
Григорів - Приозерне 2-2


+5   Спам
6 Stinkor   (12.04.2011 18:45:34)
"Схід"
Чесники - Жовчів 2:2
Пуків-2 - Підвиння 1:5
Діброва - Сарники 2:0
Вербилівці - Конюшки 2:2
Залужжя - Добринів 0:3
"Центр"
Фрага - Беньківці 1:3
Яглуш - Підкамінь 2:1
Руда - Заланів 2:2
Липівка - Підгороддя 4:0
Любша - Кліщівна 2:1
"Захід"
Журів - Воскресінці 1:3
Чагрів - Загіря 3:2
Колоколин - Помонята 3:1
Долиняни-2 - Вишнів 5:0
Григорів - Приозерне 3:1

1-50 51-55
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09