Головна » 2012 » Серпень » 6 » 2 ліга. 10 тур. Боротьба за вихід загострюється
00:11:21
2 ліга. 10 тур. Боротьба за вихід загострюється
Група "Схід"
Чергову перемогу здобув лідер групи - Світанок. Знову ж таки не пропустивши на своєму полі жодного гола. Команди які боряться за вихід з групи - Бабухів і Жовчів в звітному турі очки втратили. Бабухів на виїзді програв аутсайдеру - Сарникам, які у другому матчі поспіль здобувають перемогу. Жовчів на власному полі розділив очки з Дібровою. Ці 2 команди ділять 2-3 місце між собою, з однаковою кількістю балів. Також загострилась боротьба в низу таблиці.

Заланів-Удар Григорів
все було так:Наперших хвилинах команда хазяїн почала агресивно йти в атаку відповідно гості ловили на контраатаках і могли забивати і не один гол,но стародавня приказка незабиваєш ти забивають тобі і так Заланів завдяки 10номеру забили 2 голи в середині першого тайму,згодом той же 10номер заробивши 11метровий не реалізував вдарив мимо.Кінцівка за Григровом це точно скоротивши до мінімум рахунок став 2-1 на користь Заланова
2тайм розпочав Григорів а саме на 10хв зрівнявши рахунок...пізніше через панічну ситуацію Григорів міг забивати 2-3гол но знову ж таки на прикінці пропустили 3гол гості на останіх хвилинах моменти Григорів не реалізував.Вихід сам на сам у Пономарьова Романа з флангу пробив вище воріт.
І так Заланів з трудом бере очки в матчі з аутсайдером Удар Григорів проте команда гостей явно мала брати мінімум нічию но досвід є досвід...ДЯКУЄМ за гру було гарно:-)

8 d1my4   (06.08.2012 12:36:58) [Материал]
Сарники молодці....мої вітання..так тримати)))))

9 Рубаха   (06.08.2012 12:55:51) [Материал]
8 d1my4.... Дуже дякуємо за вітання)))))).....

+1   Спам
5 Зізу   (06.08.2012 12:06:00) [Материал]
Сарники-Бабухів 3:1 (2:0)

Склад команди САРНИКИ: 1) Перегінець Р. 15. Кубарич І. 11.Федик Д. 7.Петрів Р. 8. Рубашний Ю. 14.Різник П(Перчак П. 80) 4. Коцюляк В. 13. Боднар П.. 6.Оробчук В(Різник В. 75). 3.Ромах М. 9. Ілюшик Ю.

Голи: 13. Боднар П, (25), 14.Різник П. (35), 9. Ілюшик Ю. (60)

Гра почалася з невеликою переваги гравців Бабухова. Вони більше володіли мячем і старались одразу заволодіти ініціативою, футболісти Сарнок більше грали на контратаках і загострення йшло з флангів. Так на 25 хв. після проходу по фланзі і хорошої відкитки м*яча на лінію штрафного гравцю сарнок вдалося відкрити рахунок. Гравці Бабухова кинулись відіграватись і мали можливість, але не скориставшись нею пропустили контратаку в якій і був забитий другий гол. В першому таймі по небезпечних моментах рахунок мав бути 4-1.
Початок другого тайму проходив у ріній боротьбі, но 60 хв. прекрасним пасом з центра поля вдалося вивести нашого форварда сам-на-сам і він не схибив 3:0. Після цього голу Сарники повністю віддали перевагу суперникам граючи тільки на контратаках, за що і були покарані на 75 хв. 3:1 і такий рахунок був зафіксований фінальним свистком.
Окремо хочеться виділити прекрасне суддівство з сторони судді з Бабухова, давав грати, був справедливий у прийнятті своїх рішень. Побільше б таких суддів і гра була б цікавіша.

6 НазарКо   (06.08.2012 12:28:59) [Материал]