Головна » 2010 » Липень » 20 » 2 ліга - Група Схід. 1 коло завершено.
19:23:06
2 ліга - Група Схід. 1 коло завершено.
Останній тур 1 кола був досить видовищним у ньому був і розгром, і сенсація, і запекла боротьба.

У центральному матчі туру в якому зустрічалися 3 та 4 команди групи перемогу з рахунком 1:0 отримали гравці команди Підвиння які підсилились гравцями супер-ліги. гол був забитий на 3 доданій арбітром хвилині 2 тайму.
Цьою поразкою Бабухова скористались гравці с.Заланів які розгромили команду Конюшки і вийшли на 4 позицію.

Також слід відзначити впевнені перемоги команд Липівка і Залужжя над Добриневом і Рудою відповідно.
Завдяки цим поразкам на 8 місце вискочила команда с.Чесники якці переграли Пуків-2 з рахунком 3:0.

Не менш драматичним і видовищним матчем, який теж можна назвати центральним, виявився поєдинок у якому зустрічались Юнашків і Діброва. Матч завершився з рахунком 1:1. Цей результат не дав змогу жодній з цих команд піднятися у турнірній таблиці, також вони втримали свої позиції, однак ним були не задоволені гравці і вболівальники (яких до речі у Діброву приїхало дуже багато) с.Юнашків , тому що лиш одна перемога відділяла їх від 100% результату у 1 колі.
30 ADBOKAT   (22.07.2010 16:57:55) [Материал]
Одним словов у Східному дивізіоні сформувалось трійка лідерів:Юнашків, Липівка, Підвиння, яких я думаю уже не догонять, а от зайняти першу сходинку шанси є у всіх. Зараз почнуться справжні "страсті" так як будь яка помилка коштує втратою очок. Суперники будуть постійно дихати один одному у спину. А у матчі трійки між собою, будуть мабуть найдраматичнішими і нервовими.

28 VIKTOR   (21.07.2010 22:09:23) [Материал]
Зізу!!!!! ти напевно хочеш ловити за Юнашків, що так критикуєш нашого воротаря......)))))) happy

29 Зізу   (22.07.2010 09:05:55) [Материал]
Ні, я просто дуже хотів щоб ви виграли, так уже склалося, що Сарники з Дібровою хоч і сусіди, но аж ніяк не підтримують одне одного.

20 FK_UNASHKIV1988   (21.07.2010 13:36:53) [Материал]
що зробиш, що було то було.

16 FK_UNASHKIV1988   (21.07.2010 13:28:16) [Материал]
Дякую Зізу. Сам бачив що значить ненаш день був для перемоги. Ви граєте за них?

17 Pato   (21.07.2010 13:30:09) [Материал]
Нєа, Сарники цього року як бачиш не грають, а тоби склали вам гідну конкуренцію!!! smile

14 FK_UNASHKIV1988   (21.07.2010 13:24:02) [Материал]
Зізу! Він нашого рівня, можливо був не його день, або інші причини. Те що він невикористав 200 відсоткові моменти пригнітило команду. Pato звідки ти?

15 Pato   (21.07.2010 13:25:32) [Материал]
З Рогатина!!!
того року разом з Зізу паро ігор зіграли за Сарники!!! smile

18 Зізу   (21.07.2010 13:30:34) [Материал]
Я знаю який в нього рівень. Міжіншим минулого року ви були не такі сильні чого тільки вартий матч Юнашків-Сарники 0:2, я тоді стояв на воротах. А вашому воротярю пити треба було менше на весіллі, ближній кут він повинен завжди прикривати.

23 Зізу   (21.07.2010 13:42:58) [Материал]
Ти краще свій напряг покажи, коли мені по воротах пробиваш, а то я ненапрягаючи ловлю. smile smile smile happy

24 Pato   (21.07.2010 14:10:11) [Материал]
я бачу шо ти ся хоч договорити!!!))) в суботу подиимся чи напрягаєся чи нє!)))) і бис не нив, шо тебе трохи руки болять після того як я бю!!!
smile

25 Зізу   (21.07.2010 14:27:32) [Материал]
Давй домовимося так: я ловлю без рукавичок - значить б'єш ти босою ногою, або спонсору мені рукавички. smile

26 Pato   (21.07.2010 14:49:44) [Материал]
а рукавички це вже твої проблеми, а не мої - це ти ж воротар!))))

27 Зізу   (21.07.2010 14:53:18) [Материал]
Ти хочеш чесних змагань, тоді розувайся! smile

11 Andriy   (21.07.2010 13:16:52) [Материал]
та Залужжя з добриновом не грало, гості не приїхали smile

10 FK_UNASHKIV1988   (21.07.2010 13:15:59) [Материал]
ну все проїхали. Я з тобою повністю згідний. Перший тайм ми конкретно провалили. Та й ви теж втримали тиск у другому таймі і непропустили. Молодці!

12 Pato   (21.07.2010 13:17:08) [Материал]
а ти шо думаєш, що я з Діброви???????????
якщо так,то ти ся глибоко помиляєш!!!!!!!!!!!! smile

13 Зізу   (21.07.2010 13:19:12) [Материал]
Ми з Раtо не з Діброви і якщо чесно я вболівав за Юнашківю. Ви показуєте хорошу комбінаційну гру в пас, хоч на такому полі важко це зробити.

7 FK_UNASHKIV1988   (21.07.2010 13:08:49) [Материал]
Ти на вболівальників нез'іжай. Ти мову почав не про них, і вони до футболістів невідносяться.

+1   Спам
8 Pato   (21.07.2010 13:11:17) [Материал]
як скажеш!!!
як на мою думку вам того 15 номера треба було міняти ше післі першого тайму!!! ви шо не бачили,що він вже наївся був!!!!! і 1 тайм ви провалили, а от в другому вже показали ту ігру, що все!!!!!
і тут ніхто нікого не обсирає, а робить просто замічання!!!!

9 Зізу   (21.07.2010 13:14:32) [Материал]
Вибач, якщо ваша команда показує хорошу ігру, а один іграк в 200% моментах незабиває вирішальні голи, то це говорить, що він або не доріс до рівня вашої, або перепив на весіллі smile

5 FK_UNASHKIV1988   (21.07.2010 12:54:55) [Материал]
Єдине скільки бачу тут весь час хтось когось обсирає, той незабив, ті ніякі. Коли ви вже почнете поважати перш за все суперників і всіх хто відвідує цей сайт.

6 Pato   (21.07.2010 13:03:11) [Материал]
та я бачив як ваші вболівальники поважають суперників, це просто ппц!!!

3 FK_UNASHKIV1988   (21.07.2010 12:45:57) [Материал]
Pato ти багато нерозказуй хто, куда і скільки раз мав бити. Те що ми невиграли ми самі вині, це неозначає що Діброва сильна!!!

4 Pato   (21.07.2010 12:48:48) [Материал]
та я ше і не починав розказувати! smile

2 Pato   (21.07.2010 11:59:56) [Материал]
Юнашків сам винен, що не виграв від Діброви! Треба в пусті ворота забивати а не бити хто зна куді і то не один раз,а аж 3 рази!!!!!!!)))

1 НазарКо   (20.07.2010 18:49:52) [Материал]
Заланів - Кюнюшки 6:0 (2:0)
Склад:Торган Назар, Іванців Степан, Римарчук Володимир, Ониськів Володимир, Мазурків Андрій, Скорохода Тарас, Магомета Андрій, Коншин Назарій, Шумський Роман(45),Слободян Коля(45)
На заміну виходили: Підхомний Богдан(45), Дуда Андрій(45), Зубач Андрій(45)
Голи:---------------------------------------------------
Перший тайм ми грали в 10 і зіграли як виявилось не погано поступались з рахунком 2:0. У другому таймі зробивши заміни, не змогли витримати натиску суперника і хапнули ше 4. sad

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.