Головна » 2012 » Серпень » 20 » 2 ліга. Лідери перемагають
11:47:53
2 ліга. Лідери перемагають
Група "Схід"
У звітному турі, календар склався так, що 4лідери, грали проти 4-ьох аутсайдерів,  команда яка затиснена між цими групами, тур пропускала. Лідери групи Світанок, Бабухів, Жовчів та Конюшки свої матчі виграли у команд з нижньої частини таблиці без проблем. У 3-ьох з 4-ьох матчів був зафіксований розгромний рахунок. Значить ніяких змін у таблиці не відбулось.
Конюшки - Явче 5:1
Пуків2 - Бабухів 0:5
Сарники - Жовчів 0:2
Світанок - Діброва 6:2
Юнашків2-вихідний

Група "Захід"
У групі змінився лідер. Після багатьох турів домінування команди з с.Руда, на першу сходинку вийшла Фрага, яка без шансів знищила команду "Удар"(Григорів). Лідер групи який зазнав 2-ої поспіль поразки опустився на 2 місце випереджаючи Княгиничі які на третій сходинці всього лиш на одне очко.
1. Другий гол на його совісті
2. Своїх гравців тоже вилучати треба, Польовий (якщо я непомиляюсь) неправий був....

6 Pato   (21.08.2012 18:56:54) [Материал]
Рубаха, ну ти й розсмішив ппц!!!
biggrin biggrin

3 Рубаха   (21.08.2012 16:12:51) [Материал]
Сарники-Жовчів 0:2 (0:0)

Склад команди САРНИКИ: 1) Перегінець Р. 15. Кубарич І. 11.Федик Д. 7.Петрів Р. 8. Рубашний Ю. 14.Майданський(Федик В.) 4. Коцюляк В. 13. Боднар П (Перчак П.). 6.Оробчук В. 3.Тодорів В.. 9. Царук Я.

Сьома Т (Яськів В), 85 (5:1)

Конюшки: 1.Дволятик О; 8.Коншин Н; 2.Шведов С; 32.Мазурків А; 43.Деревянко А (Деревянко О, 70); 9.Чубатюк Т (11.Гавриловський О, 46); 13.Сьома Т; 10. Олексів Р; 76.Гасій Р; 7.Яськів В; 16.Скорохода Н

Перший тайм був дуже важким, конюшки більше атакували, але як це часто буває в нашої команди, втілити гольові моменти в гол, не зуміли. Аж на наприкінці тайму після подачі Сьоми Т з середини поля, Скорохода Н з лінії штрафної без боротьби пробив у дальній кут воріт с.Явче 1:0. Гості запам'ятались одним небезпечним виходом сам на сам, який потягнув воротар, а також декількома ударами з гострих кутів. Дуже багато разів, нападники гостей попадали у положення поза грою.
Другий тайм почався з помилки крайніх захисників і нападник гостей розстріляв воротаря Конюшок. Напружена гра йшла до 2-го забитого голу. Після подачі з лівого флангу, воротар вибив м'яч на протилежний фланг, круглий попав прямо до Гавриловського О,який поки воротар не піднявся пробив і вивів свою команду в перед. Після того гра пішла набагато легше, і моменти біля воріт Явче створювались один за другим одного разу гостей рятував каркас воріт, декілька раз рятував воротар, деколи гравцям Конюшок не вистачало точності в завершальній стадії. Але після 2-ох чудових пасів Сьоми Т, виходи один на один реалізував нападник господарів Яськів Володимир, у першому моменті він пробив попри воротаря, а у другому моменті вдало на добиванні зіграв Скорохода Назар. Перший(кращий бомбардир останніх років) відкрив лік своїм голам в офіційних матчах цього сезону в 3-тьому для себе матчі, а його молодший опонент оформив четвертий дубль в сезоні, завдяки якому вийшов в лідери бомбардирських перегонів в команді. Наприкінці поєдинку ще й свій гол забив Сьома Т, який забив третій гол у 2-ох матчах, до яких ще й доклав 2 голові передачі

1 Льова   (20.08.2012 12:06:53) [Материал]