Головна » 2011 » Травень » 9 » 2 ліга. 3-й тур. Тур господарів
19:33:24
2 ліга. 3-й тур. Тур господарів

2 ліга. 3 тур 08.05.2011р. Результати

Перший травневий тур чемпіонату району у 2 лізі, став трімфом господарів. Тільки у одному матчі, господарі програли(команда Жовчів подала протест, значить остаточне рішення буде прийматись на СТК). У всіх інших матчах господарі були не госте приїмні.
Центральним матчем можна було вважати матч у Добриневі, де зустрічались 1 та 2 команда групи Схід. матч завершився над упевненою перемогою господарів.
Тур виявився надрезультативним, лише у двох матчах було забито менше троьох голів.
Слід відзначити матчі за участю явних аутсайдерів тогорішнього розіграшу. Команди Пуків-2 та Вишнів здобули перші пермоги у своїй історії. А Вишнів зробив це над упевнено, розтрощивши дома Григорів.

Заланів – Липівка 2-0

Підкамінь – Руда 3-3 (матч не завершений)

Беньківці – Яглуш 3-3

"Захід"

Приозерне – Журів 4-1

Вишнів – Григорів 8-2

Помонята – Долиняни-2 4-3

Загіря – Колоколин 2-2

Воскресінці - Чагрів 2-2(матч не завершений)

Категорія: 2 ліга | Переглядів: 966 | Додав: НазарКо
Всього коментарів: 19
19 uragan   (11.05.2011 18:26:58) [Материал]
"Ураган" Добринів - Чесники 4:1
Склад команди Добринова:
Воротар: Вова Лалак
Захисники: Юра Кіржецький, Тарас Попик(Толік Хорощак 65'), Міша Федьків, Міша Огерук(Тарас Мельник 46').
Півзахисники: Руслан Вільховий, Міша Терлецький, Адбі Фатах, Богдан Мельник.
Нападники: Роман Барна(Роман Кисіль 82'), Андрій Шуллєр(Діма Мельник 78').
Голи у Добринова забивали: Роман Барна 25' 36' 80'
Юра Кіржецький 64'(реалізував пенальку)
Перш за все команда господарів хотіла реабілітуватися перед своїми вболівальниками за поразку в кубку проти хорошої команди з Черче. Команда Чеснник також в якості володара першого місця на даний момент хотіла довести що це не просто так.
Гра розпочалась з перебігу подій в межах центру поля. Згодом перейшла на половину поля команди Чесник. Роман Барна забиває перший свій м'яч у ворота суперника на 25 хвилині.
На 30 хвилині гравець гостей розводить у різні сторони воріт воротаря і м'яч ударом з одинадцятиметрової позначки. Інтригу в матчі відновлено.
На 35 хвилині черговий кутовий удар головою замикає Роман Барна. З таким рахунком команди пішли трошки відпочити.
У другому таймі команда "Ураган " виглядала впевненіше незважаючи нате, що були зроблені вимушені заміни двох травмованих гравців. Гості здебільшого грали на контратаках.
На 64 хвилині збивють у штрафному майданчику нашого легіонера Фатаха. Юра Кіржецький низом в правий кут реалізовує пенальку.
На 80 хвилині третім м'ячем відзначається Роман Барна і ставить крапку в цьому матчі.

16 andriy11   (10.05.2011 16:43:59) [Материал]
Pato та це ясно)але центральний судя вербилівський і 2 гола з офсайду таке не часто побачиш)))

17 Pato   (10.05.2011 16:47:22) [Материал]
Буває)))
Він просто хотів наромально відсудити!!!!!
а може просто боявся biggrin biggrin

18 Зізу   (10.05.2011 16:54:29) [Материал]
Я стояв на воротах, тому не міг з іншого кінця поля бачити, тож спорити не буду, но в 2 таймі гра вирівнялась

14 andriy11   (10.05.2011 16:31:26) [Материал]
Зізу сарнники 2 гола з офсайду забили)))

15 Pato   (10.05.2011 16:38:15) [Материал]
А це тепер немає різниці як вони забили biggrin biggrin biggrin

12 Зізу   (10.05.2011 09:58:48) [Материал]
Сарники - Вербилівці 3-2
Команда села Сарники виступала напіврезервним складом, одразу 5 футболістів основи не смогли приїхати на матч. Тому Сарники з перших хвилин виставили гравців більш захисного характеру. Гості з перших хвилин заволоділи ініціативою і мали декілька моментів для взяття воріт, але захисники і воротар господарів довший час не дозволяли гостям вийти вперед. Однак в середині 1 тайму, після чудової передачі з центру поля гравець Вербилівців вийшов сам-на-сам з воротарем господарів і випередивши його проштовхнув м'яч у сітку воріт 0-1. Господарі побігли відіграватися, як наслідок пропустили атаку гостей і після удару за меж штрафного майданчику воротар господарів відбивши складний удар, но на добиванні краще зіграв футболіст гостей 0-2. Здавалося доля матчу вирішина, но після подачі з кутового воротар гостей припустився помилки і випустив м'яч з рук у ворота 1-2.
Після перерви господарі провели дві заміни випустивши гравців атакувального плану, що і дало свій результат, спочатку зрівнявши рахунок, а через декілька хвилин і вийшли вперед 3-2. Підкінець матчу гості мали декілька 100% моментів, но воротар господарів не дозволив змінити рахунок.
Хочу відмітити прекрасне суддівство вербилівського судді і попросити пробачення за дещо грубувати гру з нашої сторони у деяких епізодах.

11 Oleg(Pomonjata)   (10.05.2011 09:17:19) [Материал]
Помонята-Долиняни2 4-3 голи( Горін А.-2, Бучинський А, Лябига О.) Склад на гру: Здобніков В.- Бучинський Л., Селецький І., Ватаманюк А., Лябига В..- Бучинський А., Горін А., Поврозник В., Василюк Н., Чопик О.(Петричак І.)- Лябига О.

10 Andriy   (09.05.2011 23:56:08) [Материал]
Матч 3-го туру

ПІДВИННЯ - ДІБРОВА 3:1 (1-1)

Склад команди Підвиння:
Білоус О - Домарецький В (Котлярський А.Б,80) , Барієв Р, Брудний О, Дебяк А (Крупяк Я,46) - Яремчук Т ,Крупяк І, Гобир М (Галуга Р.,46) , Алаа Ельдін (Мартишин Т.,75) - Котлярский А.І (к)

Гол: Котлярський А.І.-25хв,60хв.,Брудний Олег,72

Щодо ходу матчу то Підвиння показало досить змістовний і високий рівень гри. Господарі значно переважали своїх опонентів у всіх компонентах гри.

13 Ruslan   (10.05.2011 16:22:10) [Материал]
Галуга Руслан заміна замість Коля Гобир на 46 хв....а Мартишин Тарас заміна замість Аладін Мустафа 75 хв angry

8 НазарКо   (09.05.2011 20:58:44) [Материал]
Конюшки - Залужжя 3:1(3:0)
Голи: Дуда І. (1-0), Щепанський А.(2-0),Яськів Володимир (3-0)
Склад команди "ФК Конюшки":
Воротар: Торган Назар
Захисники: Римарчук Володимир,Дуда Андрій,Деренюк Микола, Мазурків Андрій(Іванців С., '85)
Півзахисники: Коншин Назарій, Дуда Ігор(Скорохода Т.,'85), Олексів Роман(Демура М.,'80), Ониськів Володимир.
Нападники: Яськів Володимир, Щипанський Андрій (??? С. '46)

До цього матчу Конюшки підійшли майже в найсильнішому складі. Відсутні були лишень 3 гравці, які стабільно грали - Торган А, Гасій К, Дуда В
Перший тайм пройшов за тотальною перевагою господарів, які уже в першому таймі забезпечили собі солідний рахунок.
1 гол залетів у ворота гостей після розіграшу кутового, після подачі на лінію воротарського майданчика Дуда І., вколотив мяч в ворота.
На 2 гол чисельній кількості вболівальників довго чекати не довелось. Тут уже Щипанський А., вийшов один на один і обігравши воротаря забив у пусті ворота.
За декілька хвилин до завершення 1 тайму, Яськів В. також вийшовши один на один, не залишив воротарю гостей жодного шансу - 3:0.
У другому таймі ініціативу захопили гості, однак суттєвих моментів щоб скоротити відставання не було. Лише після пенальті яке були призначено Конюшківським суддею в ворота господарів рахунок бів змінений(пенальті пробивалось 2 раза, і в 2 моментах голкіперу Конюшок не хватало декількох сантиметрів щоб відбити удар.)
Попри те що ініціативою володіли гості,велику кількість моментів, щоб збільшити рахунок не використали господарі.
Також слід зазначити що за матч було показано близько 10 жовтих та 1 червона карточка. Видалення в середині 2 тайму було в команді гостей.
І так в першому домашньому матчі за 8 місяців гравці с. Конюшки зуміли порадувати своїх вболівальників.

9 Polyoviy(Zhovchiv)   (09.05.2011 21:55:05) [Материал]
Жовчів-Пуків-2[b] 2:4 ( в середу на СТК буде остаточний результат матчу )
Склад ФК ЖОВЧІВ
Воротар: Польовий Віталій
Захисники: Петрів Петро, Мандич Михайло, Тиханевич Андрій, Мазурик Микола.
Півзахисники: Польовий Мирослав, Магмет Василь, Зіняк Роман, Бойчук Володимир.
Нападники: Мазурик Василь, Сидор Олег.

Черговий матч між командами Жовчів і Пуків в попередніх матчах ФК Жовчів був сильніший за Пуків-2 і в результатах виграв на виїзді товариську 1:0. З початку гри сильно домінувала команда ФК Жовчів і це вдалось в знаки вже на 4 хв. Нападник ФК Жовчів Мазурик В. зробив рахунок 1:0 на користь господарів. Далі створивши декілька моменті ФК Жовчів забили і 2 гол на 15 хв. після навісу Польового М. сильним ударом за меж штрафного майданчика забив гол Бойчук В. Після цього Жовчів не зупинився і провів ще декілька атак. Але після цього гравець Жовчова Магмет В. получив червону картку за грубу гру проти голкіпера Пуків-2. А потім Пуків-2 під кінець тайму зумів відквитати 1 гол. В другому таймі Припустився грубої помилки захисник ФК Жовчів і він допоміг забити Пуківським футболістам 2 гол. Потім був такий момент після штрафного воротар Жовчова фіксує мяч в руки а збоку підбігає гравець Пукова і вибиває мяч з рук воротаря ДЕ В ТОЙ ЧАС СУДДЯ БУВ НЕПОНЯТНО І ВІН ПОКАЗАВ НА ЦЕНТР!!! Під кінець гри відзначились забитим голом знову гості. БУВ ЩЕ ТАКИЙ МОМЕНТ КОЛИ ЇХНІЙ ГРАВЕЦЬ Є В ЗАЯВЦІ КОМАНДИ АЛЕ НЕМАЄ КАРТОЧКИ ( ВІН СПЕРШУ ВІН ВИСТУПАВ ЗА ПУКІВ-1) Я ТАК РОЗУМІЮ ВІН МАВ ВІДЗАЯВИТИСЬ ВІД ПУКОВА-1 І ЗРОБИТИ КАРТОЧКУ ЩО ВІН ГРАЄ ЗА ПУКІВ-2 А ВІН НАМ ПАСПОРТ ПОКАЗУЄ!!!! МИ ЗА ТАКЕ В СЕРЕДУ НА ФЕДЕРАЦІЇ БУДЕМО ГОВОРИТИ!!!! ТАК ЩО ЗА ЦЕЙ МАТЧ ЩЕ НІЧОГО НЕЯСНО.І СУДДЯ ТАКЕ СУДИВ