Категорія: 2 ліга | Переглядів: 921 | Додав: ★Neymar★
11 Iv   (20.07.2011 17:14:10) [Материал]

12 НазарКо   (20.07.2011 22:06:00) [Материал]
виходить по 2 команди з групи і 2 кращих треті команди.

+3   Спам
8 НазарКо   (18.07.2011 22:57:19) [Материал]
як не як а в 2 лізі за вихід зх групи буде дуже напружена боротьба в кожній групі.... розриви не дуже великі... так що все ще попереду...

Розумію ті команди які нічим не програють по грі, або повністю переграють свого суперника, але кінцевий результат ніяк не можна сказати сприятливим для даної команди. А також обідно за суддівство, скільки суддів виборюють для своєї команди велику кількість очок. sad

-1   Спам
7 FoOtbOL   (18.07.2011 22:53:41) [Материал]
Липівка-Кліщівна 1-1
Голи (Юрків А.)
Склад команди Липівка:
Воротар:Курман Р.
Захист:Пастернак І.Чепіль В.Балюк В.Патрун Р.
Півзахист:Осташ І.Костишин І.(Юрків А).Патрун І.Савка В.Пастернак В.

5 Oleg(Pomonjata)   (18.07.2011 18:28:46) [Материал]
Команді з села Чагрова теж хочеться подякувати за гру особливо за другий тайм в якому ви показали наші слабкі місця! Ви своєю грою затравили нас на подальші перемоги! Повинні ж ми колись програвати! Одне що не сподобалось центральні півзахисники трохи грубовато грали але добре шо все обійшлось без травм!

+1   Спам
4 Goal   (18.07.2011 17:38:17) [Материал]
Чагрів-Помонята 3-1 (0-1) голи/ Федоронько В.(дубль) , Волошин М.. Склад: Ткач В. Лучак С. Чорнописький В. Кобзан І. Британ В. Жидак В. Любінець Я. Волошин М. Сенюк І. Федоронько В. Бойчук А. Туркалевич С. Босович Р.. Щодо самої гри, то вона безперечно була дуже захоплива і цікава аж до 95 хв. зустрічі. Так, слід зазначти, що в першому таймі була досить млява гра, при перевазі команди з Помонят, але не дурно вболівальники витримавши 30 градусну спеку дочекались другого тайму і там почався таки, справді дуже видовищний футбол, при тому що Чагрів лишився в меншості десь в половині другого тайму все ж таки вдалося забити третій гол, який і став переломним в матчі. Слід зазначити, що це мабуть був центральний матч другого кола в групі "Південь", адже після перемоги відстань між цими суперниками скоротилась до двох очок і боротьба за 1 місце лише починає загострюватись. Потрібно сказати велике спасибі судді, з боку Помонят який відсудив неупереджено і абсолютно правильно, гравцям команди Помонята які поводили себе на полі досить коректно і стримано. По більше б таких команд і такої захопливої гри!!!

3 geol25   (18.07.2011 15:15:02) [Материал]
Руда - Підгороддя- 2:0

2 wolf   (18.07.2011 15:09:11) [Материал]
липівка - кліщівна 1:1

+1   Спам
1 Oleg(Pomonjata)   (18.07.2011 14:36:59) [Материал]
Чагрів- Фк"Сокіл"Помонята 3-1(0-1) голи/ Кузик Я. Склад: Здобніков В.- Кузів І. Селецький І. Бучинський Л. Поритко Д.- Кузик В. Василюк Н. Чопик О. Петричак І.- Горін А. Кузик Я. По грі: Враховуючи той фактор що команда грала без двох лідерів(братів Лябиг) зіграли ми непогано! Після першого тайму ми вигравали 1-0 і не використали ще 3 гольові моменти! А вжагалі в Чагрова дуже сильна команда що вони доказали в 2 таймі!