4 uragan   (19.08.2011 17:43:11) [Материал]

Воротар: Міша Зварич
Захисники: Руслан Вільховий, Міша Огерук, Тарас Попик, Андрій Кашуба
Півзахисники: Богдан Мельник(Толік Хорощак 60'), Андрій Абрамович, Міша Терлецький, Сергій Сеньків(Тарас Мельник 40')
Нападники: Роман Барна(Роман Кисіль 80'), Міша Федьків(Діма Мельник 84')

Гра розпочалася з масованих атак на ворота команди гостей. Перш за все відчулося, що до команди господарів повернулися всі хто тиждень-другий відпочивав на дальніх, чи ближніх узбережжях. Мимоволі проскакує думка, що перерва в міжсезоння таки потрібна. Повертаючись до матчу слід сказати, що вже на перших хвилинах було створено велику кількість небезпечних моментів біля воріт команди з Сарник. В більшості моментів, або не вистарчало майстерності, або везіння. Перший м'яч забив Міша Федьків вже на 4 хвилині.
В другому таймі команда господарів дещо розслабилась і час від часу пропускала атаки в сторону своїх воріт. Та слід зазначити, що наш молодий воротар Міша Зварич провів на мою думку найкращий матч в першості. Він був першим біля м'яча на виходах і прекрасно брав удари в рамці. В другій частині другого тайму ми дали можливість пограти молоді, як наслідок Роман Кисіль забиває четвертий-переможний м'яч, який думаю буде хорошою мотивацією для його подальшої гри .

Хочу також подякувати за гру частині наших хлопців котрі виграли в Чесниках гру, тоді, як інша частина гріла свою з...ю на пляжах. Молодці!!!
Вибачайте за відсутність звітів по матчах впродовж декількох тижнів. Один раз в рік потрібно відпочивати.

3 Kolya   (15.08.2011 22:18:08) [Материал]
Hryhoriv-Zagirja (rahunok nevirnyu)
Hryhoriv i Vyshniv znjaly!!!

+1   Спам
2 xxx07   (15.08.2011 18:31:18) [Материал]
Вербилівці-Жовчів 1-0(0-0).Склад Вербилівців:Курань А-Саврій В(82,Белегай Б),Ліщак В,Цап І,Воробець І-Кулик Л,Іваськевич І,Скотник Р,Сікан Р-Щербатий П(57,Курань В),Воробець А.Гол:80',Іваськевич І.(зі штрафного).По грі.Жовчів додав у грі дуже сильно.У першому таймі була рівна гра,в якій обидві команди мали хороші моменти забити.У 2 таймі чим менше лишалося часу,тим більше господарі насідали на ворота гостей.які дуже небезпечно контраатакували.На 80 Іваськевич Іван класним ударом зі штрафного забив фантастичний гол.Жовчів міг зрівняти як і Вербилівці забити другий.Була досить напружена гра.

1 Oleg(Pomonjata)   (15.08.2011 18:21:29) [Материал]
Фк Приозерне-Фк"Сокіл" Помонята 0-4 голи: Кузик В., Лябига О, Петричак І, Василюк Н. Склад на гру: Здобніков В.-Кузів І(Братина А), Бучинський Л, Ватаманюк А, Поритко Д- Петричак І(Гула М), Василюк Н, Чопик О, Лябига В- Кузик В(Марушій В), Лябига О. По грі: Незважаючи на рахунок матч виявився цікавим і напруженим!