Категорія: 2 ліга | Переглядів: 706 | Додав: Льова
11 Kelvin_Terry   (25.09.2012 15:51:20) [Материал]
Ого, нічого собі. Назарко знов забив. Ліберо

12 НазарКо   (25.09.2012 16:27:06) [Материал]
Хоча на 2 тайм став грати в центр... Тому і забив...

6 Льова   (25.09.2012 09:45:16) [Материал]
Та впринципі так Тарасе..ми можем і програти,бо ми по особистим зустрічам випереджаєм))і тому лишимся 3..незалежно від результатів)

7 Kelvin_Terry   (25.09.2012 10:00:58) [Материал]
як по особистих? виграли 1:0 і програли 1:2. Очки набрані однакові, різниця однакова, забиті однакові. Лишилося різниця у всіх матчах. У вас +1 по відношенні до Жовчова. Ви горите від Світанка з любим рахунком, а Жовчів виграє від Явче теж з любим і Конюшки в прольоті. Розслаблятися не треба

8 НазарКо   (25.09.2012 14:00:35) [Материал]
ну тут все залежить, чи рахуються голи на виїзді... адже ми на виїзді забили їм гол..

9 Kelvin_Terry   (25.09.2012 15:24:14) [Материал]
це не Ліга Чемпіонів плейй-офф. Є регламент, там по пунктах все у вас однаково. Лишається загальна різниця, звісно, якщо ви програєте, а вони виграють

10 НазарКо   (25.09.2012 15:32:35) [Материал]
ну да...

2 Рубаха   (24.09.2012 15:06:40) [Материал]
Сарники-Явче2:0(1:0)
Склад ФК Сарники:
Воротар: 1.Перегінець Р.
Захист: 11.Федик Д. 8.Рубашний Р.(к). 7.Петрів Р. 14.Кубарич.В.
Півзахист:5. . 13.Боднар П. 4Куцуляк В. 6.Оробчук В.(Перчак П.) Гінсіровський А.
Напад: 9. Різник В.(Різник П). 10.Майданський А

Голи: Гінсіровський А.(Кубарич І.) 35хв.
Різник П.55хв.

Гра пройшла з повною перевагою гравців команди села Сарники.... Команда с. Явче за цілий матч зробила один небезпечний момент....

4 FuRaX   (24.09.2012 19:07:11) [Материал]
А Сарники 100500 моментів мати, і через то шо лиш я разів 10 позащіті стріляв забили лиш 2 :)))))

?????, 86 (1:3)

Конюшки: 1.Дволятик О - 2.Шведов С; 5.Бойко А; 32.Мазурків А; 8.Коншин Н - 16.Мироняк Т (43.Деревянко О, 35) (13.Демура М, 55); 10.Сьома Т; 76.Гасій Р; 4.Цимбалістий Р; 9.Чубатюк Т - 16.Скорохода Н

По грі...
Перший тайм проходив в більш менш рівній грі, з невеликою кількістю гольових моментів біля обидвох воріт. Одного разу вихід віч на віч не реалізував нападник гостей, також було пару небезпечних ударів з далекої та середньої відстані. Гості мали декілька небезпечних контра атак, які гольовими моментами не завершувались.Перший тайм закінчився по нулях
У 2 таймі гості реалізували свої моменти. Під кінець гості мали декілька гострих моментів, але зуміли забити тільки гол престижу, після розіграшу кутового удару.

3 Рубаха   (24.09.2012 15:08:41) [Материал]
Назар Вітаю з перемогою))))Удачі вам в пульці))))))

5 Kelvin_Terry   (25.09.2012 09:25:06) [Материал]
Конюшки вже в пульці?

13 igorik   (29.09.2012 12:21:59) [Материал]
ні конюшки не в пульці і ніколи там не будуть тому що вони лузери а Жовчів чемпіони biggrin biggrin biggrin biggrin tongue tongue tongue tongue biggrin biggrin biggrin biggrin tongue tongue tongue tongue tongue biggrin biggrin biggrin biggrin

14 НазарКо   (29.09.2012 16:05:50) [Материал]