Захисники:Чепіль В.Патрун Р.Балюк В.Пастернак І.
Півзахист:Осташ І.Мисик М.Джус В.Пастернак В.

12 uragan   (13.07.2011 17:04:46) [Материал]
Склад команди "Ураган": Воротар: Роман Кашнівський
Захисники: Юра Кіржецький, Міша Огерук, Тарас Попик, Андрій Кашуба.
Півзахисники: Андрій Абрамович(Тарас Мельник 60'), Богдан Мельник(Сергій Сеньків 49'), Руслан Вільховий, Міша Терлецький.
Нападники: Роман Барна, Міша Федьків
Через дискваліфікацію стадіону села Діброви, матч проходив в Добринові. Забігаючи наперед хочу сказати, що команда Діброви зібрала в цій грі свій напевно найсильніший склад в цьому колі. Якщоб вони грали кожну гру таким складом , то моглиби займати набагато вище місце в турнірній таблиці. Гра розпочалася спокійно, можна сказати з розвідки, хоча ініціативою володіли більше добринівці. Приблизно всередині тайму після явного порушення правил гравцем Діброви, гравці команди Добринова зупинились, але свисток судді мовчав. Цим і скористались гравці Діброви забивши м'яч у ворота.
Приблизно на 35хв. Роман Барна після подачі забиває головою м'яч у ворота.
В другому таймі знову з подачі півзахисника Міша Терлецький забиває м'яч у ворота суперника(перший гол Міші в команді "Ураган").
Приблизно на 70 хв. після гри рукою захисника Добринова суддя призначає пенальку. Воротар був на висоті взявши цей удар.
Загалом хороша гра у виконання двох команд.

15 Kelvin_Terry   (15.07.2011 21:26:10) [Материал]
Терлецький Міша - вихованець Верхньолипицького футболу. Цікаво, як він ввійшов в команду? Як грає там?

16 uragan   (16.07.2011 21:35:31) [Материал]
В Міші прекрасні стосунки з всією командою. Ввійшов в команду з першої гри. Є беззаперечень гравцем основи. Провів всі матчі першого кола без замін. Чомусь досить часто дістає по ногах, напевне звик трохи до іншого суддівства в супер лізі. Ніби не жаліє, що перейшов до нас.Грає на позиції центрального півзахисника. Через, напевно, нефарт за перше коло забив тільки один м'яч, хоча мав багато чудових нагод. От такий він ваш і наш Міша.

11 Andriy   (12.07.2011 23:19:10) [Материал]
Підвиння - Чесники 0-1 (0-0)
Підвиння: Білоус О. - Білоус І., Деб'як, Круп'як Я. (Котлярський А.Б., 69), Домарецький - Круп'як І., Аладін, Галуга, Яремчук (Струк, 46) - Качала, Котлярський А.І.
Чесники: Сеник - Гривнак, Росоловський, Заборський Є., Марко (Стрілець) - Луцишин, Бойчук (Виглінський), Ступніцький (Панчак), Слободян - Заборський Р, Білас
Гол: 70' (пен.)

Загалом гра пройшла в рівній боротьбі. Результат матчу вирішив удар з пенальті.

+1   Спам
9 Роналдіньо   (11.07.2011 19:11:46) [Материал]
Зізу...чого ти весь час плачеш і звинувачуєш "чужих" арбітрів??? таке враження ніби проти одних Сарник судять всі... А тут виграють чемпіонат тільки ті,які насправді сильні,настільки що чужі арбітри не засудять...

10 Зізу   (12.07.2011 09:22:42) [Материал]
Та це просто емоції після гри, коли ти рвеш на собі жили, а суддя ставить нізащо пенальку або штрафний. Так для перемоги потрібно показувати футбол високої якості, але коли зустрічаються дві практично однакові команди потрібно щоб було прекрасне суддівство. Погодься тільки везіння і ваш воротнік допоміг вам вивезти від нас нічию

8 Oleg(Pomonjata)   (11.07.2011 10:21:45) [Материал]
Воскресінці-Фк "Сокіл"Помонята 2-4 голи/ Лябига О.-2, Лябига В., автогол. Склад: Здобніков В.- Кузів І., Селецький І., Бучинський Л., Чапа,- Петричак І.(Кузик В.) Василюк Н.(Марушій В.), Чопик О., Лябига В.- Кузик Я. Лябига О. По грі: це була напевно найгірша наша гра з початку сезону! Кудись поділась взаємодія центральних півзахисників( одне тішить що знову почав забивати кращий бомбардир команди Лябига Олег! Окреме звернення до вболівальників села Воскресінці! Трішки стриманіши а то ми три рази могли зійти з поля!

1 Polyoviy(Zhovchiv)   (11.07.2011 09:04:07) [Материал]
ЖОВЧІВ-САРНИКИ 0:1 (0:1)
Склад команди ФК ЖОВЧІВ
Воротар: Санагурський О.
Захисники: Пастирнак М. Мандич М. (68' Бідненко А.) Мазурик М. Лотоцький В.
Півзахист: Зіняк Р. Мазурик А.(45' Польовий В.) Магмет В. Бойчук В.
Нападники: Польовий М. Ярема Р.

Що до самої гри з самого початку ініціативу матчу мала команда с. Жовчів. Але після одної з контратак мяч влучив в руку одному з гравців команди с. Жовчів і 11 метрів. І гравець с. Сарники забиває 1 гол в цій ігрі. Далі Жовчів обертів не збавив і вже в середині 1 тайму гравець ФК Жовчів Польовий М. ввірвавший в штрафний майданчик гравець команди збиває його заді по ногах і це 11 метровий. Але гравець команди с. Жовчів ( Санагурський О.) не попадає по воротах. В 2 таймі ігра де що заспокоялась але знову по воротах пробиває Польовий М. і м'яч влітає точно в руку гравцю команди ФК САРНИКИ і це пенальті. І знову це пенальті до позначки підійшов Мазурик М. але воротар гостей був на висоті і врятував свою команду. Після цього ще був один момент коли воротар заліз в ворота з м'ячем після подання кутового але суддя голу не зарахував а гол то був 100%. На цьому матч і закінчився. Що до команди ФК САРНИКИ не такі ж вони і сильні як їх описують просто треба грати в свій футбол цього разу команда ЖОВЧІВ показала достойний футбол навіть гравці САрник сказали " ЗА 2-3 В РАЙОНІ БУДЕ НОВИЙ ЧЕМПІОН ЦЕ КОМАНДА ФК ЖОВЧІВ. Дякую гравцям с. Сарники за чудово проведену гру. biggrin sad

2 Зізу   (11.07.2011 09:37:06) [Материал]
Ініціативою володів ваш суддя протягом двох таймів angry Стосовно пенальок, то другої не було 100%. Краще не привозьте до нас свого суддю, бо я його лічно приталую. Стосовно того, що нібито воротар Сарнок був з м'ячем в воротах, то очі протри, я на воротах стояв і уж точно в воротах не опинився і щастя, шо я не побачив хто мені ззаді по нирках прошовся, коли я м'яч після подачі ловив. Ваш гравець виніс м'яч руками з порожніх воріт за що мала бути червона.
А так гра була напружена і досить цікава, якби не суддя я б не мав ніяких претензій. Команда у вас хороша і показує хорошу гру, так що продовжуйте грати.

3 Polyoviy(Zhovchiv)   (11.07.2011 09:49:44) [Материал]
якраз гравець з твої команди хотів вибити м'яч і він заштовхнув тебе з мячем в ворота я з за поля бачив=))
та нічого удачі вам в чемпіонаті=))

4 Зізу   (11.07.2011 09:51:20) [Материал]
Знаєш при такому суддівстві тільки і удача допомає виграти

5 Polyoviy(Zhovchiv)   (11.07.2011 09:54:55) [Материал]
Та нормально судив суддя давав грати свистків мало було! запитай Конюшок, Залужжя як він судив прекрасно =)) Ну удача була на вашій стороні наші 2 пенальті не реалізували це просто=( а штрафний який ти в 1 таймі витягнув biggrin

6 Зізу   (11.07.2011 10:09:34) [Материал]
Ну хотів він вам подарувати очки, а нормальним суддівством це важко назвати. А стосовно штрафного, то мабіть ще так мені не пробивали, щоб перекинути стійку і влучити в ближній кут, одним словом хороший удар

7 Polyoviy(Zhovchiv)   (11.07.2011 10:12:07) [Материал]