Всього відповідей: 874

Головна » 2010 » Червень » 23 » 2 ліга результати матчів.Анонс наступного туру.
20:30:21
2 ліга результати матчів.Анонс наступного туру.
 В неділю відбулися матчі чемпіонату району в 2 лізі. Якщо коротко аналізувати результати то можна сказати, що несподіванок не сталося - потенційні лідери кожної з груп здобули по 3 очки.
Група А:
Діброва - Заланів 4-2 У цьому матчі зустрічалися команди які знаходилися поруч у турнірній таблиці до цього матчу. Сильнішими виявились гравці команди Діброва
Підвиння - Добринів тв-тп Команда с.Добринів яка демонструвала досить не погану гру у чемпіонаті, не приїхала у гості до Підвиння.
Залужжя - Руда (рішення висуне СТК)
Пуків 2 - Юнашків 1-5
У цьому матчі зустрічались лідер і аутсайдер групи А, уже на 20 хвилині гравці команди Юнашків відкрили рахунок у матчі. Все на що спромоглися господарі це забити гол престижу на 85 хв. матчу реалізувавши вихід "1 на 1"
Бабухів - Конюшки 4-0  Цей матч відбувався у с.Конюшки. В звязку з тим що поле у с.Бабухів було затоплене із-за проливних дощів. У першому таймі команди показували більш-менш рівний футбол, хоча перевага була у "номінальних господарів", ця перевага перетворилася у гол. На початку 2 тайму під рясний дощ команда с.Конюшки показувала кращу гру. Однак після подачі кутового, гравець команди Конюшки зрізав мяч у свої ворота - 2:0. Після цього гра була в одні ворота і як результат 4-0
Чесники - Липівка 1-3 У цьому матчі липівка доказала що вони можуть вигравати не тільки за допомогою федерації. І здобули 4 перемогу підряд.
Група Б:
Журів - Васючин 0-3 Цей матч також можна віднести до тих де аутсайдер протистоїть лідеру. Сенсації не відбулось впевнена перемога команди вищої за рангом.
Чагрів - Вишнів 9-1 Результат цього матчу можна було спрогнозувати. Надупевнена перемога середняка групи.
Фрага - Колоколин 0-2 Перед початком матчу було зрозуміло що команда переможець цього матчу продовжувала наздоганяти групу відриву.
Помонята - Григорів 2-0 Цей матч став фіаско дуже не стабільної команди.
Козарі - Загіря 2-0
У цьому матчі зустрічалися 2 досить сильних команди. Перемогу отримали господарі
Беньківці - Долиняни 2 3-1
У цьоу матчі команда з села Долиняни змогла навязати яку не яку, але боротьбу лідеру. Буньківці продовжують мати 100% результат.
Любша - Приозерне 4-5
Досить інтересний матч з великою кількістю голів і моментів. Перемогу отримали гості і здогнали з Любшою за очками.