Головна » 2010 » Серпень » 3 » 2 ліга результати матчів. Сенсації присутні.
2 ліга результати матчів. Сенсації присутні.

Цієї неділі розпочалося 2 коло у 2 лізі.

Група-А

Хоча календар звів команди так, що 1 шістьорка грала з другою,однак 2 лідери з трьох втратили свої очки.

Юнашків вдруге в сезоні розгромив Руду і збільшив відрив від переслідувачів. Відкривши рахунок на 5 хвилині матчу, майбутні тріумфатори забили ще 3 голи у першому таймі, а в другому таймі випустивши молодих гравців, які мають велике бажання грати довели матч до спокійного завершення - забивше ще один гол. Цей матч єдиний, у якому господарі програли.  Знову розгромно програли гравці с.Добринів, які зустрічалися з середнячком групи Дібровою.  Єдиний матч у якому не було визначено переможця - відбувся у Залужжю, де 3-я команда групи - Підвиння не змогло обіграти господарів, яке знаходилась на 7 місці після 1 кола змагань. Стадіон який до недавна знаходився у воді не дав змогу командам показати досить красиву гру, про що свідчать нереалізовані виходи "1 на 1" гравців с.Підвиння. Після розгромної перемоги, Заланів досить важко взяв 3 очки у матчі  з непростою командою Чесник. Головною сенсацією туру можна вважати матч між командами с.Конюшки і с.Липівка у якому господарі мінімально виграли у одних з лідерів, наважившись на удар з своїй половини поля Назарій Коншин забив єдиний гол у ворота Липівчан він був досить курйозним, однак і красивим. Стукнувшись перед воротарем м’яч перелетів його і зачепивши перекладину залетів в ворота. Всі спроби відігратись зводив на нівець воротар Конюшок Торган Назар, який не дав приводів для хвилювання.

Група-Б
У цій групі перемогу по грі не здобула жодна із команд. Перемоги були тільки технічними.Команди які наближені до лідируючої трійки Фрага і Зігір’я розписали мирову з рахунком 1:1. А от один з лідерів – Колоколин втратив очки у матчі з одним із аутсайдерів – Фрагою.

14 тур 01.08.2010 року
Фрага - Загір'я 1:1
Козара - Приозерне +:-
Беньківці - Григорів -:- (Матч не відбувся, із-за несплати командами внесків за чемпіонат)
Чагрів - Васючин (Матч не завершився із-за бійки команд. Рішення прийме СТК)
Колоколин - Журів 2:2
Категорія: 2 ліга | Переглядів: 719 | Додав: НазарКо
Всього коментарів: 8
8 НазарКо   (05.08.2010 01:04:39) [Материал]
Та ладно Ігор ви так нас підставили, хоча зберегли інтригу.

7 Роналдіньо   (04.08.2010 23:24:01) [Материал]
Залужжя – Підвиння 1-1 (0-1)

Склади команд:

Залужжя: Сікан Роман, Кохман Андрій, Шеремета Василь, Кобильник Ігор, Цимбалістий Олег, Дорошенко Іван, Іваськевич Володимир, Мороз Андрій, Мільовський Іван, Іванців Володимир, Тисячний Андрій
Підвиння: Котлярський Ярослав – Домарецький Володимир, Кулик Роман, Тихоступ Любомир, Деб”як Андрій – Хомут Мирослав, Лотоцький Євген (Галуга Руслан,45), Валовський Марян, Мартишин Тарас, Крупяк Ігор – Котлярський Андрій І.

Голи: Тисячний Андрій,80 - Лотоцький Євген,26

Гра проходила в безкомпромісній боротьбі, зважаючи на дуже незадовільний стан поля господарів,яке зовсім недавно ще знаходилось під водою. Жаль,справжнього красивого футболу глядачі так і не побачили. І так, вже з перших хвилин Підвиння спробувало небезпечними ударами вийти вперед,але двічі,після ударів Котлярського та Крупяка, виручала поперечина. І все ж першими рахунок відкрили гості,де Євген Лотоцький замкнув подачу на куті воротарського майданчика. Відтак перший тайм не запам’ятався нічим особливим. Другий тайм команда Підвиння дещо підсіла,господарі виглядали більш жвавішими, більше тримали м’яч,виграючи боротьбу в гостей. В середині тайму небезпечним виявився удар Валовського,де з під поперечки в прекрасному сейві витянув голкіпер господарів. Особливо небезпечними в складі господарів хочеться відзначити Іванціва та Цимбалістого,які частіше всіх загрожували воротам гостей. Одна з атак призвела до взяття воріт на 80 хвилині матчу,коли подачу з правого флангу замкнув Андрій Тисячний. Останні хвилини домінував відкритий футбол,де в гостей було дві хороші нагоди вирвати перемогу,але спочатку Крупяк,а пізніше Котлярський, не реалізували виходи віч-на-віч з голкіпером,де знову таки блискуче зіграв молодий Сікан. В підсумку,закономірний результат,який поділив команди очками.

5 torpeda   (04.08.2010 16:36:02) [Материал]
щось колоколин перестає грати 2 нічиї підряд. та щей від журіва і вдома.

-2   Спам
4 ADBOKAT   (04.08.2010 10:17:56) [Материал]
А у Васючина все як не в людей. Постійно якісь бійки були. Надіюсь Чагрів показав хто в домі господар!

6 НазарКо   (04.08.2010 16:40:40) [Материал]
з васючина 2 чудаків в лікарні в одного струс мозку. Чутки не чутки ал сьогодні на СТК чув.

-1   Спам
3 ADBOKAT   (04.08.2010 10:14:42) [Материал]
Ура-а-а-а, Конюшки рулять!!! happy Липівка й Підвиння втрачають очки. Юнашків ще на 3 очки виривається вперед!!! tongue

2 НазарКо   (03.08.2010 20:22:00) [Материал]
Шось пишіть про свої матчі, а також коментуйте. А то тільки супер-лігу коментують всі. Невже нікому не цікаво як то тут будуть портити нерви на наступний сезон командам з супер-ліги.

1 НазарКо   (03.08.2010 20:13:01) [Материал]
Кюнюшки - Липівка 1:0 (1:0)
Склад:Торган Назар, Іванців Степан, Римарчук Володимир, Ониськів Володимир, Мазурків Андрій, Скорохода Тарас(55), Магомета Андрій, Коншин Назарій, Шумський Роман,Саврій Василь, Дуда Віталій
На заміну виходили: Слободян Микола(55)
Голи:Коншин Назарій(1:0)
Ответ: В загальному можна сказати що гра була рівна, однак після забитого голу на 10 хв. ми сіли більше в захист і грали на контер атаках. Найбільшу к-сть моментів гравці с.Липівка мали у другому таймі(тому що грали ми його аж цілу годину), за цілий тайм у них було десь 5 штрафних майже з лінії штрафного майданчика і понад 10 кутових,а також 2 вихода "1на 1" однак наш воротар Торган Назар зводив всі їхні старання на нівець(хоча на мою думку вони чомусь не дуже старалися зрівняти рахунок, багато браку а також крику в більшості між самими гравцями.)

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.