Всього відповідей: 874

Головна » 2013 » Червень » 16 » 2 ліга. Вимальовуються лідери
21:58:11
2 ліга. Вимальовуються лідери

У групі Схід, залишилось 3 команди, які йдуть без втрати очок. По додаткових показниках, на перше місце вийшли Конюшки, які в центральному матчі туру, обіграли Руду - 1:3. До речі це єдиний матч, де перемогли гості. Також 9 очок мають і Чесники, які у важкому матчі на власному полі вирвали перемогу у Княгинич - 3:2. Без проблем обіграли свого суперника і гравці Жовчева, які також мають 100% показник у графі очки. Продовжують переслідувати лідерів територіальні сусіди - Сарники з Дібровою, які обіграли інших сусідів Чагрів і Явче з однаковим рахунком 2:1.

Без очок продовжують йти 4 команди - Явче, Чагрів, Загір'я, Княгиничі.

Руда – Чесники

Група Захід повна протилежність. Без втрат тут іде одна команда - Підкамінь, яка в звітному турі в перше лишила без очок Заланів - 3:1. На 2 і 3 сходинці розташувались Яглуш і Журів відповідно, які в 3 турі, не залишили жодних шансів аутсайдерам - Черніву і "Удару" з Григорова. Програвши на власному полі Фразі, Колоколин опустився на 7 позицію. З нулем в графі очки і забиті мяч і надалі йдуть Долиняни2, які програли Воскресінцям - 4:0

23 IGOR_08   (17.06.2013 16:30:28) [Материал]
звідки в чернева 3-очка,вони в неділю програли?

+1   Спам
24 xxx07   (17.06.2013 16:40:34) [Материал]
Їм дали  тех виграш у матчі проти Долинян 2, бо там грали гравці з 1 команди і незаявлені гравці)

25 НазарКо   (17.06.2013 16:42:48) [Материал]
технічна перемога над Долянинами-2

15 Polyoviy(Zhovchiv)   (17.06.2013 12:25:35) [Материал]
НазарКо, для особливо "вибагливих" користувачів, зміни колір мого опису.

Санагурський Олег
Мазурик Василь(Магмет Юрій)--- Тиханевич Андрій--- Гривнак Роман---Мазурик Микола
Польовий Мирослав(К)---Москаль Степан---Кашуба Богдан(Сидор Олег)---Магмет Василь(Бойчук В)
Гулевич Ярослав(Магмет Назар)---Польовий Віталій

-1   Спам
7 IGOR_08   (17.06.2013 01:46:35) [Материал]
ще гіршого кольору щоб писати не міг вибрати?

-1   Спам
8 xxx07   (17.06.2013 01:49:18) [Материал]
Правильно, а то хирньою страдають, пиши чорним)))

+2   Спам
13 Polyoviy(Zhovchiv)   (17.06.2013 10:41:35) [Материал]
Ніби колір має велике значення? Написав як хотів це тебе стосуватись не повинно!

19 xxx07   (17.06.2013 15:48:34) [Материал]
Не умнічай, просто зараз виглядає краще)

+1   Спам
21 xxx07   (17.06.2013 15:56:41) [Материал]
А для якого хрина ти то пишеш, умнік((.От я наприклад завжди читаю склад Жовчева, мені це цікаво.Але той колір вбиває((Того не геройствуй)

+2   Спам
26 Polyoviy(Zhovchiv)   (17.06.2013 17:49:17) [Материал]
та вже всьо Назар змінив, думаю вже всіх задовільняє, на майбутнє буду знати smile

Склад ФК "Конюшки":

Дволятик О - Михайлик Б; Мазурків А (Підхомний Б, 60); Деренюк М; Шведов С - Демура М (Ониськів Ю, 80); Коншин Н (Дволятик Р, 93); Деревянко А; Сьома Т; Меренька І (Деревянко О, 80) - Скорохода Н

За перших 10 хв. звязка Коншин-Скорохода "вистрелила" 2 рази, але якщо перший раз гол зарахували, то у 2 епізоді гол відмінили через піднятий прапорець бокового.
В першому таймі господарі запам'яталися дальними ударами, та великою кількість кутових. Гості декількома небезпечними виходами єдиного нападника, а також пару ударів від гравців півзахисту. Дуже важко було показати обом командам комбінаційну гру, через жару і дуже тверде поле, від якого м'яч дуже відскакував...Перший тайм так і закінчився.
Другий тайм розпочався з атак гостей, а потім матч чуть не перейшов у війну. Дуже велика кількість боротьби, штрафних, нервів, матів і так далі.
Було і видалення. За не цензурну лексику в сторону судді, було видалено гравця Руди, а також!!! бокового суддю, якого господарі повинні були змінити.
В меншості, Руді вдалось забити гол. Після серії ударів, захисник гостей, не вдало підставив ногу, від якої м'яч залетів в ворота. На піднесеному настрої господарі понеслись в перед, але знову пропустили. Класним ударом, з 30-35 метрів в дальню девятку своє прізвище в протокол заніс Сьома Тарас. Гра і далі була дуже напружена і через 5 хвилин, Руда повинна була зрівнювати рахунок, але з 3 метрів гравець господарів пробачив Конюшки, вдаривши повз ворота. На останній хвилині матчі втікнувши з середини поля черговий гол забив Скорохода, встановивши підсумковий рахунок 1:3.
До прогнозованих 3:0(правда в іншу сторону) не стало трішки.  Не стало 5 сантиметрів, саме вони не дали змоги нашому воротарю витягнути удар, і вдруге поспіль відстояти "на сухо", який виявився результативним(((

5 Kelvin_Terry   (17.06.2013 00:45:24) [Материал]
йпт, Назарко асистент. З пєрєкатом напевно  smile

6 НазарКо   (17.06.2013 01:31:57) [Материал]
Та не трави... Мертвий був капець. Але було пару хороших моментів, це якраз ці 2 паси+ ше один "результативний"...
Плюс мав ше в кінці забивати((((( Але блін мяч перед самим ударом підскочив, і я зарядив "вииийшли"((

1 geol25   (16.06.2013 22:45:48) [Материал]