Всього відповідей: 973

Головна » 2014 » Червень » 1 » Перша ліга. 4-й тур. У лідерах - Кліщівна й Букачівці
21:11:56
Перша ліга. 4-й тур. У лідерах - Кліщівна й Букачівці

Команди Кліщівної й Букачівців вийшли вперед у турнірній таблиці Першої ліги після зіграних матчів 4-го туру.

До цього вік-енду лідерами залишались новачки першості Підкамінь і Чесники. Однак цього разу обидва колективи зазнали розгромних поразок. Перші невдало з'їздили в гості до Букачівців (1:4), а чесниківська дружина вдома пропустила 4 "сухі" м'ячі від Нижньої Липиці.

Цим одразу ж скористалась Кліщівна, котра на полі в Липівці не залишила жодних шансів Жовчеву. Також 9 очок мають і Букачівці, у котрих до того ж залишається одна гра в запасі.

Перші звитяги в сезоні здобули Козарі й Пуків, котрі вдома з одинаковим рахунком 2:0 обіграли Підвиння й Потік.

Мав можливість після звітного туру покинути останню сходинку Світанок, однак на останніх хвилинах втратив перемогу над Путятинцями (господарі за рахунку 2:1 ще й не реалізували два пенальті напротязі однієї хвилини).

Чемпіонат Рогатинського району. Перша ліга.

Про матч Козари-Підвиння 2-0(1-0)
Дуже є багато претензій про матч Козари.Підвиння приїхало вчасно щей чекаючи,що гравці готували поле в 14:00 год))Судді дійсно запізнились на матч,вони нічого не казали про стан поля на якому було неможливо грати футбол.Я неочікував такого суддівства від бригади Сидорака,явно там щось неясно було коли він тупо роздавав картки жовті Підвинським хлопцям і не призначив 100% пенальті.В матчі було багато затримки з мячем Козарскі пацани його тянуло тупо весь матч,а додані хвилин було лише 3хв.

2 geol25   (02.06.2014 15:58:13) [Материал]
Світанок - Путятинці - 2:2 (1:1)
Суддя:
Трач В. І.

Голи: ?, 7, ?, 62 - Гиців, 11, Бойко, 89
Не забиті пенальті: ?, 76, ?, 77

Путятинці: Курань - Білоус, Т. Луцишин, Івашкевич, М. Крук - Дмитрів, Цимбалістий, Гиців (кап.), В. Крук, Ковба - Бойко

Перший тайм пройшов за рівної боротьби, команди забити по одному м'ячу. За господарями залишився проміжок між 61 та 77 хвилинами. Спочатку вони забили гол, а згодом не реалізували 2 пенальті за 1 хвилину (перший "потягнув" Курань, другий пройшов вище воріт). Апогей матчу - точний удар Анатолія Бойка після виходу віч-на-віч на 89-й хвилині.
Відзначу, що на гру звичайно вплинула холодна погода, вітер і дощ. По-друге - Світанок перші хвилин 6 грав удесятьох. Третій момент - уже після гри отримав червну картку воротар Світанка, якому тепер світить кілька матчів дискваліфікації.

3 dan   (02.06.2014 20:54:06) [Материал]
а взагалі футболу було мало, в основному боротьба з полем, тобто, з болотом ... 2-гу пеналь не забив Лучейка