Головна » 2011 » Вересень » 19 » Чемпіонат України U-15.Нища ліга.Група-4
16:34:57
Чемпіонат України U-15.Нища ліга.Група-4
11 вересня стартував Чемпіонат України до 15-ти років.Нища ліга.Група-4

У цьому чемпіонаті беруть 4 команди з Івано-Франківської області це : "Дюсша-3"(І-Ф),Фк"Енергетик"(Бурштин),ДЮФК"Ніка-05"(ІФ),ПФК"Прикарпаття"(І-Ф).Всі виступатимуть у групі 4.

У першому турі ФК "Енергетик" програв у домашньому матчі з рахунком (1-2) від львівського Сдюшора-4.

ПФК"Прикарпаття" познущалося над командою із Камянця-Подільського (8-0)

ДЮФК"Ніка-05" немала проблем з командою з Жовквою (5-0)

"Дюсша-3" у виїздому матчі незмогли обіграти Фк "Рома" із Мукачева(1-1)

У другому турі 4 команди із нашої області непрограли

"Сдюшор-4" незміг втримати виїздну перемогу над "Дюсша-3" (1-1)

ДЮФК"Ніка-05" розписала нульову нічію із ФК"Покровою" (0-0)

ФК"Енергетик" здобув легку виїздну перемогу (3-0) у ФК"Жовкви"

І у домашньому матчі ФК"Прикарпаття" повністю розібралося з футбольною командою "Галичина"(2-0)

4 ★Neymar★   (19.09.2011 21:12:00) [Материал]
ФК"Покрова"(Львів) - ДЮФК"Ніка-05"(І.-Ф.) 0-0 (0-0)

У другому турі ФК"Покрова" Львів у с.Верхня Білка приймала команду із І-Ф ДЮФК"Ніка-05"

Ці команди 21 серпня зустрічалися на турнірі Ім.Б.Маркевича у Винниках.Вони розписали мирову нічію (2-2)

Нагадаєм що у першому турі як "Покрова" так і "Ніка-05" перемогли своїх суперників,тому хтось з них (а може й дві) мали втратити очки.

Вже на 1 хвилині чудову нагадо мав нападаючий у Покрови вийшовши сам на сам , бив вдальний кут але воротар витягнув мяч і перевів на кутовий.Потім ще за хвилину той самий нападаючий міг ше раз вийти сам на сам але захисник івано-франківців недав з фолившина ньому перед штрафною і заробив таким чином для себе жовту карточку.Штрафний пробили львівяни вище стінки і воріт.

Покрова багато фолила у центрі поля,таким чином зупиняли практично всі атаки гостей,але які проходили були для господарів дуже небезпечними.
Чудову нагоду втратив нападаючий гостей коли партнери вивели його сам на сам але ,але нападаючому нехватило точності.Через декілька хвилин ще одну нагоду забити втратили гості.після подачі кутового воротар на виході помилився і перед захисником були пусті ворота але він примудрився непопасти.
Господарі мали відкривати рахунок в середині першого тайму коли півзахисник дав чудову передачу на нападаючого але захисник який вже мав жовту притримав за футболку гравця , і таким чинном зірвав контр-атаку.Всі глядачі вже зрозуміли що буде друга жовта цьому гравцю,але суддя зробив усне попередження.ПІсля цього моменту до кінця матчу інціативу мали Ніка, за їхньої участі було багато передач від крайніх півзахисників.Покрова почала грати жорсткіше і три центральні півзахисники за 4 хв. получили по жовті.Господарі почали грати трохи акуратніше і івано-франківці просто сиділи в них на воротах додаткові хвилини.Але забити так і незмогли.

Команди пішли на перерив без забитих голів.

Після перериву команди почали грати акуратніше,щоб непропустити гол бо всі розуміли хто забє той виграє.
Господарі намагалися зробити загрозу біля воріт івано-франківців, але немогли , тим часом гості атакували львівян ловивши їх на контр-атаках.

Покрова почалала робити передачі на ворота гостів пару таких передач виявилися небезпечними для гравців Ніки.Захисник господарів обрізав своїм пасом пів команди суперників вивівши свого партнера сам на сам але той обігравши воротаря незміг попасти по мячу.Перед гравцем були пусті ворота.
Ніка всеж таки забила але з офсайду.
Потім як у господарів так і в гостей пішли заміни.Матч проходив у боротьбі яка точилася в центрі поля.Так і матч підходдив до кінця.І вже на останній додані хвилині заробили 100% момент гості
,захисник помилково віддав пас на суперника,а той вийшов сам на сам обіграв воротаря і примудрився з 5 метрів попасти в штангу.

Інтрересний матч закінчився з рахунком (0-0).

Наступний тур ФК Покрова проведе проти Бурштинського Енергетика а ДЮФК"Ніка-05"проти І.-Ф. Прикарпаття

Склад команди:
Головчак І,Скорохода Н,Богуцький Б,Пархуць В,Довган О(Кантор Н)45 хв,Парцей В,Демура М,Саків Т(к),Боднар С(Воробчак Н)50 хв,Коваль А(Федуняк Ю)55 хв,Тимчишин Я(Ковальчук Д)60 хв
Голи:
Парцей В(0:1)15 хв,Коваль А(0:2)20 хв,Тимчишин Я(0:3)55 хв

По грі:

Гра начиналась дуже мляво,обидві команди не знали однин одного,так як ніразу не зустрічались!
Але Енергетик виглядав солідніше.Не використавши 2 своїх моменти нападники Енергетика ніяк не могли забити,но як кажеться не можемо ми забити то вони самі собі забють.так і сталось!На 15 хв подаючи кутовий удар гравець команди Жовкви зрізав мяч у свої ворота.Енергетик впіймавши кураз вдруге засмутив воротаря господарів на 20 хв,вдало на добиванні зіграв Коваль А!!Після цього трішки заспокоїлась ігра,Жовква опанувала себе і намагалась щось протиставити,но гравці захисту не дозволяли нічого не беспечного біля своїх воріт!Потім знову Енергетик перехопив ініціативу і мав збільшувати рахунок,но після красивого проходу Саківа Т у нашого хава мяч звалився з ноги.Потім ще було пару гарних моментів но гості їх не реалізували!Так і закінчився 1 тайм!
2 тайм почався з атак команди господарів,но нічого такого суттєвого вони не могли зробити!Навіть пропустили втретє!Енергетик спіймав гравців Жовкви на контратаці і вдало вивівши сам на сам нападника і він не схибив!Дальше гра проходила у спокійному руслі.Пішла відверта ігра Жовква розкрилась,чуть цим не поплатилась..але не хватало удачі більше нашим форвардам.!Так і закінчилась ігра!!!
Примітка:
Знаєте я думав що це тільки у нашому районі таке коли іграють дорослі команди суддя травить одну команду..Но в вчора я переконався такого суддівства навіть не було у матчі Конюшки : Чесники,як тут судив суддя між дітьми U-15!Це просто позор судді..судити в одну сторону,штрафні давати нізащо,це просто невоносимо.Це не суддя а якись нелюд..як так можна травити команду,йому були головні гроші,а діти то там таке!!
Но справедливість перемогла рахунок не вкористь його команди якій він судив!!!!!

5 НазарКо   (19.09.2011 21:24:42) [Материал]
йома йо ти шо вже так само як і я перекваліфікувався в захисника?

7 Льова   (19.09.2011 21:29:54) [Материал]
Да...я вже свою 12 ігру граю заднім захисником..ше з Області..!