Всього відповідей: 874

Головна » 2011 » Червень » 28 » Черче - володар кубка Рогатинського району
21:13:31
Черче - володар кубка Рогатинського району
Ось і дочекались. Відбувся довгоочікуваний фінал кубку Рогатинського району з футболу. Кубок дістався команді під назвою ФК"Черче", яка, після програного тогорішнього фіналу команді з райцентру, цього разу в напруженому матчі вирвала перемогу у команди ФК"Юнашків". Володар трофею визначився тільки у доданому часі.

Кубок Рогатинського району. Фінал.
м. Рогатин. Центральний стадіон.

ФК "Черче"
- ФК "Юнашків" - 4:2
(0:1, 2:2)

Голи:
В.Сенах (55')-1:1, І.Симчук (72')-2:2, Я.Галян( 102')-3:2, І.Вишневський (111')-4:2 - І.Бойчук (45+2')-0:1, П.Ониськів (65'п.)-1:2

Склади команд:
ФК"Черче"
Воротар: 1.В.Сас
Захисники: 2.І.Симчук, 5.О.Гринчишин, 3.І.Свиридов, 11.Я.Галян
Півзахисники: 10.Р.Сас(16.О.Кравець-118хв.), 13.М.Вишневський(6.О.Бурачок-116хв.), 4.І.Вишневський, 14.Р.Цимбалістий
Нападники: 9.Р.Скробач, 17.В.Сенах.

ФК"Юнашків"
Воротар: Сусловський Степан
Захисники: Угрюмов Євген (к), Бойчук Іван, Герега Степан, Ониськів Петро
Півзахисники: Неспяк Михайло, Кліщ Віктор, Пирч Богдан (Кліщ Іван, 110хв.), Бойсин Степан (Літинський Володимир, 80 хв.)
Нападники: Торган Михайло, Торган Роман

Початок гри проходив без гострих моментів, боротьба точилась переважно в центрі поля. Однак перші небезпечні моменти виникли біля воріт Сусловського С., але воротар був на висоті, відбивши 2 не безпечні удари впритул. Далі точилась рівна гра з малою кількістю небезпечних моментів. Гра була не дуже цікавою, адже обидві команди не ризикували і не хотіли помилитись. Однак коли перший тайм доходив до завершення, а точніше, арбітр поєдинку додав 2 хвилини, Юнашків заробив право подати свій перший кутовий. Він приніс свої плоди, після подачі найвище вистрибнув Бойчук І., і вколотив мяч у сітку воріт - гол "у роздягальню".

Другий тайм розпочався з атак номінальних господарів, адже їм потібно було зрівнювати рахунок. На 55 хвилині знову спрацював стандарт, знову кутовий і знову ж таки ті самі ворота, одна цього разу ворота захищав не Сас, а Сусловський і рахунок зрівнявся. Це вже 17-й номер Черче ударом головою направив мяч у дев'ятку воріт. Знову гра вирівнялась, однак було достатньо небезпечних моментів коло обидвох воріт... В середині тайму в ворота номінальних господарів було призначено пенальті - це воротар Сас В. зачепив нападника Юнашкова Торгана М., і той впав у штрафному майданчику. До позначки підійшов Ониськів П., і вдарив у правий для воротаря кут воріт, а воротар - кут не вгадав, кинувшись у лівий - 1:2. І знову Черче прибавило у швидкості і інтенсивності своїх атак, ці старання перетворились у забитий гол. Знову ж таки після подачі з кутового черченські футболісти були спритнішими у чужому штрафному майданчику - 2:2. І знову гра трошки заспокоїлась. Однак за декілька хвилин до кінця основного часу все могло перевернутись з ніг на голову - пенальті. Захисник гостей впав на мяч зігравши при цьому руками.... До мяча підійшов 2-ий номер Черча і..... запустив мяч високо над поперечкою воріт.
Накал боротьби сподобався і суддям ,які не хотіли швидко закінчувати цей матч (або навпаки не хотіли допустити екстра-тайму) і додали до основного часу аж 8(!) хвилин. Однак за цей час нічого суттєвого не відбулось. Всі вболівальники, попри дощ, очікували на екстра-тайм.
Категорія: Кубок району. | Переглядів: 1302 | Додав: НазарКо
Всього коментарів: 15
14 НазарКо   (30.06.2011 11:20:58) [Материал]
тарас допиши пліз в новину опис екстратаймів... бо часу катастрофічно нема, ше й в КЕПі проблеми серйозні...)))

Допиши. піліз

15 Kelvin_Terry   (30.06.2011 23:08:27) [Материал]
ta ya tej zaraz ne maju vilnogo 4asy, po mo4ax sudjy

+1   Спам
13 VIKTOR   (30.06.2011 01:56:30) [Материал]
Cristiano!!! А ти як хотів??? Щоб команда, в основному складі якої грав тільки один гравець, який не має ніякого відношення до Юнашкова, возила практично збірну району??? Я вважаю, що ми і так виглядали достойно... До того ж, в нас досить молода і недосвітчена команда (найстаршому футболісту Юнашкова, який брав участь у грі 24 роки)... Ну а проти Черче ми не маємо нічого проти... Вони дійсно заслужили цей трофей... Молодці..!!!

+2   Спам
12 Kelvin_Terry   (30.06.2011 01:37:49) [Материал]
Можна довго всім вітати Черче і жаліти Юнашків. Знаю, що ігру скоро всі забудуть, залишиться результат. Чемпіонат продовжиться, прийдуть нові баталії і фіналу як і не було. Людей було багато, пропоную трохи обговорити фінальну гру. А саме забиті голи. Як відомо голи з нічого не бувають: або майстерність одних, або помилки інших. Чотири перші забиті з "стандартних". Гол Юнашківців. Подача на дальній кут воротарської. Бойчук високо вистрибує, забиває, склалося враження, що із захисників йому ніхто не мішав. Чи міг цьому завадити воротар Сас? Мав би і мяч летів довго, але якось високо, а потім різко вниз. 50 на 50, що воротар не дограв до кінця. Гол Черче. Різка подача Саса, спритнішим виявився Сенах. Воротар Сусловський не пішов на мяч, хоча його зона - воротарська, але подачка була різкуватою. Я б теж дав 50 на 50 на недопрацювання воротаря і того, хто крив. Другий гол Юнашкова. Захист не встиг за Торганом, воротар кинувся, збив, пеналь, Ониськів реалізовує, без шансів. Другий гол Черче. Знову кутовий, знову подача Саса, непонятка хто-що-як-з-ким, де воротар, хто крив футболіста? Симчук забиває. Хто винуватий? я не знаю. Третій гол Черче. Галян всю гру грав в зихисті, вирішив підключитися до атаки, продемонстрував свою майстерність, мячик на ударній позиції, "харош, витягуй з сітки". Удар не був сильним і складним, мяч летів в воротаря, але встиг перед ним торкнутися мокрого поля і різко відскочив. Воротар винуватий? Можливо, але що робили три захисники, що крили Галяна і дали йому пробити? Четвертий гол Черче. От того гола я не бачив добре. Подача, здається Степан добре не справився з нею, метушня, мячик відскакує до Вишневьского, а той "допобаченя хлопці". Голів побачили багато, ігра була яскравою

10 VIKTOR   (29.06.2011 15:58:03) [Материал]
ФК "Юнашків":
Голи: Бойчук Іван (45хв), Ониськів Петро (65 хв.)(п.)

7 НазарКо   (29.06.2011 12:17:49) [Материал]
Ну да матч був прикольним напруженим.))) Однак 2 гола забиті в екстра тайм можна і списати на воротаря Юнашкова, не знаю може перегорів чи шо.... Коли забивав Галян я добре не бачив бо був біля інших воріт, але ніби удар по практично по центру воріт.... а 2 гол то там гра на виході.... не зумів зафіксувати мяч вот і приніс(((((
Хоча декілька моментів він врятував дуже ефектно.

6 Бакс   (29.06.2011 10:37:47) [Материал]
Черче:1.В.Сас - 2.І.Симчук, 5.О.Гринчишин, 3.І.Свиридов, 11.Я.Галян - 10.Р.Сас(16.О.Кравець-118хв.), 13.М.Вишневський(6.О.Бурачок-116хв.), 4.І.Вишневський, 14.Р.Цимбалістий - 9.Р.Скробач, 17.В.Сенах.
Голи:В.Сенах(55),І.Симчук(72),Я.Галян(102),І.Вишневський(111).

5 Cristiano   (29.06.2011 03:14:40) [Материал]
Черче виглядало набагато сильніше, просто їм не йшло, але в кінцевому результаті вони перемогли...ЧЕРЧЕ МОЛОДЦІ!!!!Вітаю с.Черче з перемогою)))))МОЛОДЦІ!!!!!!!

3 TARASNL9   (28.06.2011 23:39:21) [Материал]
Вітаю ФК Черче зі здобуттям ктбка 2011р!!!

2 nazarBEST   (28.06.2011 22:52:12) [Материал]
applause Вітаю Черче з перемогою

+2   Спам
1 Kelvin_Terry   (28.06.2011 22:45:35) [Материал]
Якщо в загальному. То протягом основного часу якусь конкретну команду виділити важко. Гра рівна. Про що й говорить нічийний рахунок. А в овертаймі сили менше покинули Черче. Заслужена перемога. Обидва фіналісти показали цікавий футбол. Гостросюжетний триллер. Гол забитий "на роздівалку", зрівнювання рахунку, потім знову Юнашків впереді. Далі Черче знов зрівнює. Незабитий пеналь, інтрига продовжується. Овертайм. Два переможні голи. О то фінал.
Хочу відмітити, що Юнашків показали достойну, вольову гру, незважаючи на невдалий старт в чемпіонаті і теоретично нижчий клас.
Вітаю футболістів Черче і самих черчан з ПЕРЕМОЖЦЕМ КУБКА 2011. Нова ячейка в історії Рогатинського футболу. Заслужене, і то не просто, здобуття!