Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 973

Головна » 2013 » Червень » 14 » Добринів, Світанок, Липівка та Обельниця - у півфіналі кубка району
09:47:40
Добринів, Світанок, Липівка та Обельниця - у півфіналі кубка району
У четвер, 13 червня, відбулись чвертьфінальні матчі кубка району, за підсумками яких боротьбу за трофей продовжують Добринів, Світанок, Липівка та Обельниця.

У трьох із чотирьох поєдинків цієї стадії боротьба тривала до останньої хвилини, а то й далі. Так, Світанок і Липівка мінімально обіграли Букачівці (2:1) й Бабухів (1:0) відповідно.

У матчі "Ураган" - Путятинці, що пройшов у Конюшках, здавалося, фаворит був очевидний. Однак один із аутсайдерів Першої ліги на рівних зіграв проти лідера Суперліги - 0:0. Лише у серії пенальті більше пощастило Добринову.

На жаль, боротьби у матчі Обельниця - Черче не вийшло - перші здобули легку звитягу з рахунком 4:0.

Отож, у півфіналі зустрінуться: Добринів - Світанок і Липівка - Обельниця. Ігри відбудуться на Зелені свята, 23 червня. Місце проведення та час початку матчів буде визначено на засіданні ФФРР у середу, 19 червня.

Кубок району. 1/4 фіналу. 13 червня 2013 р.

Обельниця-Черче 4:0
Склад Обельниці:Торган Назар,Довгий Ярослав,Кубарич Петро,Свиридов Ігор,Валовський Марян,Дуда Михайло,Фарина Віталій(Свиридов Василій),Кримінський Богдан(Штокалко Віталій),Скородинський Володимир(Бураков Степан),Ковальчук Ярослав,Пархуць Сергій
Голи:Скородинський,Штокалко,???-2

17 FC_Bukachivtsi   (14.06.2013 22:46:44) [Материал]
олег,, тебе називали і клоуном і різними непристойними словами - (вибач  за слова) я  чув на полі - не розказуй) ти все добре знаєш ) і хто тобі погрожував що ти не виїдеш букачівців,,, коли на ст0адіоні було дуже мало вболівальників) і хто тобі погрожував боднар Андрій???

11 wekk   (14.06.2013 17:25:19) [Материал]
то шо він зробив після того як ти показав червону-погоджуюсь він неправий,, а чи варто давати другу жовту за мати,,коли тебеобзивали футболісти пукома - ти не реагував

12 myzik88   (14.06.2013 17:30:09) [Материал]
з гравців Пукова в мій адрес такого нічого не було, але як тобі погрожують в нецензурні лайці розправою і я не виїду із Букачівці то мені вибач, я тоді йому показав червону картку

5 wekk   (14.06.2013 16:46:35) [Материал]
а шо я думаю, що букачівці просто душать,,,все почалося все де з матчу пуковом..коли приїхав сужити матч музика олег..а в нас через тиждень гра на кубок з потіком..то він нашій команді надавав жовтих і червону картку за мати...в грі з потіком тоже судійство проти букачівець жовті карточки..коли просиш обяснити за що. воНи просто тобі в очі сміються..в кінці матчу коли потік програвав іхні гравці просто почали нас ломати-реакції 000...почали ми-жовті карточки. Гра із світанком теж із сюрпризами..перший тайм судійство відсудило добре-другий тайм просто опа,, пеналті защо він би хоть той момент бачив а то стояв ха 50м і побачив фол) червона була справедлива...а решта.........ПИТАННЯ: ДЛЯ ЧОГО ГРАТИ ФУТБОЛ??? В нас напевно як і в більшості команд які грали вчора,,,гравці залишили свої роботи.науки щоб поїхати пограти футбол,відпочити А ТУТ ТІЛЬКИ ОДНІ НЕРВИ ЧЕРЕЗ ОДНУ ЛЮДИНУ ЯКА ВИРІШУЄ РЕЗУЛЬТАТ МАТЧУ!!!

-1   Спам
8 myzik88   (14.06.2013 17:05:13) [Материал]
wekk прийди на стк і подивись протокол матчу Букачівці-Пуків, там одна жовта карточка і Войтка Олега і червона у Боднара (яку він получив заслужено і він сам в тому винуватий, і це всі признали), і не виписуй тут чого не було

+2   Спам
4 geol25   (14.06.2013 14:59:14) [Материал]
"Ураган" - Путятинці - 0:0, пен. 4:2

Пенальті забили:
В. Крук, Гладчук, не забили: Гиців, М. Крук

Путятинці: Курань - В. Крук, Т. луцишин, Бойчук (Гладчук, 88), Холява - Цимбалістий (Тучинський, 46), Скарбовський, Іванців, Дмитрів (Бойко, 79) - Куч, Гиців

В Конюшках зустрічались лідер Суперліги та 11-та команда Першої ліги. Хоча по грі цього аж ніяк не скажеш. Початок гри залишився за Путятинцями, а далі весь матч йшла рівна боротьба. Тільки в останні хвилин 10 Добринів трохи насів. Моментів було обмаль - 2-3 за всю гру.
У серії пенальті пощастило Урагану.
Все

9 НазарКо   (14.06.2013 17:21:33) [Материал]
Був на футболі. Підтримую повністю всі написані слова)

Казав я позитивні речі про вболівальників Урагану(в цьому матчі в мене склалось 2 враження)
Та, співи були класні і навіть слова деяких футболістів - не хотілось вже футболу, а хотілось підспівувати - склали дуже позитивні враження.
Але от обговорення суддівства з сторони "ветеранів/пенсіонерів" - лишили поганий відбиток.
Ну стрибає гравець з заду з двох ніг, ну та він мяч зачепив, але ж гравця зніс - штрафний. А вони кричать, шо в мяч зіграно.
Так само момент був, коли з прямою ногою хтось з гравців урагану(вибачайте знаю тільки пару гравців) теж зачепив мяч і гравця. Також штрафний і знову крики і спори.

Або кидає Вова Крук аут, а до лінії було десь 3-4 метра, бо побачив вільного гравця і був з м'ячем в руках та й кинув, а там чи тренер, чи хто такий був(весь час біля лінії сидів і ходив) то почав дуже дуже сильно апелювати, що мол так не можна. Можна тільки з лінії.
Але в принципі всьо норм)) гг

15 uragan   (14.06.2013 22:22:48) [Материал]
По реакції вболівальників на дії суддів є пояснення можете його сприймати, а можете і ні! Дуже сильний негативний відбиток недавньої гри в чемпіонаті коли незарахували взяття воріт(є у відеоальбомі), не призначили очевидне пенальті, не бачать коли нападник підігрує рукою м'яч... Також в цій конкретній грі десь під кінець першого тайму судді зробили декілька помилок призначивши штрафні в нашу сторону, а далі поведінка вболівальників пішла по "накату", тому обурювались і на обєктивно правильні рішення. І найбільше переживали, щоб під кінець гри не призначили"ліве" пенальті.         Хоча чесно кажучи після того коли помінявся сам був заведений і приблизно так само реагував. Особливо коли хлопчина з заміни Путятинців копнув м'яча подалі.
         А по моменту з аутом, то дійсно колись було правило не дальше ніж один метр від лінії вкидання, а тепер хоч з кукурудзи кидай.

Воротар: Андрій Батицький.

Захисники: Юра Кіржецький, Міша Огерук, Ігор Білоус, Тарас Попик.
Півзахисники: Руслан Вільховий, Міша Терлецький, Андрій Абрамович, Богдан Мельник(Сергій Сеньків 46').

Нападники: Роман Білецький(Міша Федьків 55'), Роман Барна.

Післяматчеві пенальті реалізували: Юра Кіржецький, Тарас Попик, Руслан Вільховий, Міша Терлецький.

Захисники: Бублінський Володимир, Павлів Юра, Витикач Назар, Паньків Ігор
Півзахисники: Хома Ігор, Вінтоняк Олег, Баша Тарас (с) (Юрків С.), Войтко Олег (Торган А.),

Нападаючі: Редушко Анатолій, Вахович БогданД
Гра була важка, багато боротьби і моментів. Світанок мали не значну перевагу у кількості моментів у першому таймі, але свій 100% шанс Букачівці не використали, Войтко Олег з кількох метрів влучив у перекладину. Першу ж атаку у другому таймі Букачівці використали наповну, після подачі з кутового  м"яч відскочив до Павліва Юри і той забив гол. За 5 хв був назначана пеналті в сторону Букачівець ( Павлів Ю, чисто у підкаті вибив м"яч у нападаючого з Світанку - цей впав, а Сидорак (арбітер матчу)призначив пеналті, причому сам знаходився у центрі поля, а боковий Гурінеко  - не зафіксувах порушення правил). Рахунок був зрівнений. Через декілька хвилин Букачівці залишилися в меншості, другу жовту карточку получив Вахоаич Богдан. Майже весь другий тайм Букачівці відбивалися від атак противника, але щоб 100 % моментів у Світанка небуло. Так ще получив травму капітан Баша Т. і було замінено граці основи, бо припускалося деякі гравці не дограють до кінця, СИдорок роздавав карточки тільки в одну сторону. Але Букачівці не змогли втримати атаки противника, і на 85 хв пропустили вдруге.
Гол за Букачівці забив Павлів Юра(45хв)

2 dan   (14.06.2013 13:10:00) [Материал]
по опису простежується упереджене ставлення судді до одної з команд, чого так, як думаєш???

6 Kelvin_Terry   (14.06.2013 16:46:41) [Материал]
Переважно судді не люблять Світанок. Напевно все було чесно, але як завжди винні судді

10 НазарКо   (14.06.2013 17:24:18) [Материал]
Казали шо світанок переграв Букачівці, а про то щоб судді придушили то ніц. тому хз...

+1   Спам
13 dan   (14.06.2013 17:38:09) [Материал]
світанок можуть і не любити, а любити можуть щось інше... мені, наприклад, не зовсім зрозуміло чому ігри за участю Свістільників частенько судить Гуріненко....

20 deni   (15.06.2013 01:38:19) [Материал]
dan
Якби у нас було "щось інше", те що люблять судді, то ми б грали замість Кривбаса у Премєр-лізі
P.S. Для нас головне не кубок, не "щось інше" а VENDETTA, думаю Добринів знає про що я і не важливо хто буде судити цей матч

+1   Спам
22 uragan   (15.06.2013 02:03:26) [Материал]
І шо ти хочеш, щоб тобі Добринів відповів? Хочеш помститися? Дитячого лепету типу ми вас порвем і т.д., як часто тут буває я тобі ніколи ненапишу-не наш стиль! Ми граємо футбол без зайвих розмов, особливо на сайті

7 НазарКо   (14.06.2013 16:48:08) [Материал]
Як питався про матч, то казали шо світанок заробив чисту пеналь.

19 deni   (15.06.2013 00:53:35) [Материал]
Букачівці-Світанок 1:2
Склад Світанку:
Воротар: Турчин Дмитро
Захист: Біляр Василь, Бринецький Андрій(с), Лучейко Назар, Горблянський Петро
Півзахист: Турчиняк Михайло, Гринишин Андрій, Денега Андрій, Денега Степан, Матвієнко Андрій
Напад: Кутицький Валентин
Голи забивали: Бринецький А.(п), Матвієнко А.
Бачу, що букачівські писаки можуть звинувачувати всіх, крім себе. На мою думку мала місце банальна-недооцінка суперника.Ви думали,що обігравши Потік,дістали зірку з неба і обійдете Світанок на одному диханні але ми давно спостерігали за вами і зробили як видно првильні тактику і розстановку, грачи без пари основних центральних захисників
Так,воротар у вас хороший, ще в 1 таймі витягнув 2 здавалось мертвих мячі та зробив кілька сейвів, про 2 тайм мовчу-тягнув майже все.Без нього програли б з непристойним рахунком.
На рахунок суддівства подякуйте Сидораку, що не дав червону воротарю, який відверто вдарив нашого гравця у груди(я розумію авторитет), другу жовту гравцю №2 за підкат ззаду, червону за фол останньої надії в епізоді з пенальті, за ігнорування симуляцій і фолів,за фінальний свисток коли наших два гравці виходили на воротаря
Якщо ви дійсно такі сильні то як вигрававши 1:0 і при рівних складах так нервували, що заробили вилучення і пропустили 2 голи.Треба було забивати ще і спокійно догравати,а незвинувачувати когось
А Світанок зібравши волю в кулак все таки дотиснув надіюсь не противника а просто хорошу команду в 1/4 кубка Рогатинського району

21 НазарКо   (15.06.2013 01:39:09) [Материал]
А чо Юра не грав???
Ого, Апельсин теж за Вас грає)))

23 deni   (15.06.2013 08:15:42) [Материал]
Травмувався ще у грі із Лучинцями,правда вийшов з Букачівцями на останні 5 хв. Думаю до матчу з Добриновим буде готовий на 100 %.