Всього відповідей: 874

Головна » 2014 » Травень » 19 » Друга ліга. 2-й тур. Вишнів і Залужжя вступили у боротьбу
14:36:24
Друга ліга. 2-й тур. Вишнів і Залужжя вступили у боротьбу

Минулої неділі, 18 травня 2014 р., зіграно матчі 2-го туру у найнижчій за рангом лізі районного чемпіонату.

Вперше у нинішньому сезоні зіграли Вишнів і Залужжя, котрі заявились уже після проведеного прем'єрного туру. Вишнів не залишив вдома жодних шансів Черневу (4:0), а залузька дружина розійшлася миром із Беньківцями.

Друга ліга. Група "Схід". 2-й тур. 18 травня 2014 р.

16:00. Сарники - Вербилівці - 5:1

16:00. Колоколин - Загір'я - 4:2

16:00. Явче - Діброва - 1:2 (недограли)

16:00. Вишнів - Чернів - 4:0

Конюшки - вихідні

Друга ліга. Група "Захід". 2-й тур. 18 травня 2014 р.

Воротар:Гнип Ігор
Захисники: Мархоцький Ігор, Калина Андрій, Чухрай Андрій, Гава Михайло.
Півхахисники:Данилишин Юрій, Олійник Віктор(Чечель Назар, 50.), Мельничук Павло, Королевич Степан.
Нападники:Зобків Мирослав, Притуленко Вадим.

Голи:

- 20'??? (0-1)
- 30' Мельничук П. (1-1)
- 37' Притуленко В. (2-1)
- 43' Олійник В. (3-1)
- 87' ??? (3-2)
- 90+2' Зобків М.  (4-2)

+2   Спам
11 kaper   (21.05.2014 23:03:41) [Материал]
Доброго дня,я хочу провести не величкий блог про команду Вишнів Воля яка мене дуже порадувала матчем з сусіднім село Черневом у 2 турі 3 ліги!

Матч почався дуже емоційно, багато гравців як тої і другої команди дуже часто помилялися,вот і перший удар пройшов по воротах гостів ,як я зразу зрозумів що Команда Вишнів буде мати сьогодні як мінімум одне очко)

Коли Вишнів відкрив рахунок уже було зрозуміло що одним голом не обійдеться,команда гостей почала активно атакувати і здобула пенальку,яку вони і не використали!!
  На прикінці першого тайму Вишнів подвоїв свою перевагу завдяки хорошому стандарту!

Після перериву Команда з Чернева зробила декілька замін ,і в тому числі і заміна воротаря !
І пішла в атаку, а молода команда з Вишнева просто іграла як команда яка вже більше 10 років разом грають!
Вони почали грати на контратаках і завдяки цьому забили ще два м’ячі..!!

Дуже буде цікаво подивитись ґк Вишнів зіграє на виїзді проти Діброви !
Мої думки якщо вони переграють команду з Діброви то один з претендентів на вихід в пульку!!

12 НазарКо   (21.05.2014 23:30:27) [Материал]
ну в нас на сайті традиційно кидають склади команд і опис матчу.
І на мою думку після 2 матчів дуже рано говорити про вихід в пульку

13 SILVA   (22.05.2014 10:26:13) [Материал]
Ви спочатку дограйте до кінця чемпіонат,а не так як завжди перше коло і все...

9 Олег16   (20.05.2014 09:34:06) [Материал]
dibrova, по перше ти мені нетикай, май повагу , ти мені в сини годишся, по друге як іграти судя тупо при рах. 1:1 дає сумний пеналь ( добре шо воротар відбив ) , а в аналогічній ситуації на 80 хв. не призначає його. Після інциденту ми хотіли зійти з поля, але вирішили доіграти. Судя на 89 знову призначає пенальті, по твоєму як можна іграти в такий футбол....клоунада.

10 dibrova   (20.05.2014 09:59:45) [Материал]
по перше...не 80хв... десь 88... і не 89 а 90+3 хв додана....і що може цієї пенальки  небуло...коли спочатку воротар збиває нападающого...а потім щей захісник ловить мяч двома руками.....а на рахунок кольтури і поваги ви її показали в неділю на полі проти судді....

7 Олег16   (19.05.2014 23:35:04) [Материал]
діброва, шо ти тут виписуєш, скажи просто, шо судя хотів придушити Явче, так як Колоколин вас. Ви писали ,шо колоколинський судя хирово судить, та ваш взагалі шо не контакт то в сторону Діброви. А за пеналі я і неговорю. Хлопці треба любити футбол, поважати вболівальників а не плювати на всіх, бо ви любим способом хочети виграти. Удачі вам в наступних іграх.

8 dibrova   (20.05.2014 08:32:44) [Материал]
ти ще скажи що Діброва ніц неграла.а суддя зарахував лєві голи...треба було грати а не займатись розборками з суддею....

6 Patoo   (19.05.2014 21:21:56) [Материал]
Я знаю, що не Зеник, але просто цікаво хто???
Та понятно шо кубок і чемпіонат, то є різні речі!!!

4 Вова_Куцуляк   (19.05.2014 19:20:40) [Материал]
"ФК Сарники" (5-1) "ФК Вербилівці"!

Склад команди "ФК Сарники":

Федик Д; Рубашний Ю(к); Федик В; Заграй М; Боднар П; Кобра І; Костишин М; Струтинський Р; Петрів Р; Шумега С; Куцуляк В(Фітель О, 80).

Голи:

- 10' Шумега С. (1-0)
- 43' Костишин М. (2-0)
- 55' Куцуляк В. (3-0)
- 65' ???(з пенальті) (3-1)
- 75' Шумега С. - асист.(Струтинський Р.) (4-1)
- 87' Фітель О. - асист.(Кобра І.) (5-1)

3 Patoo   (19.05.2014 19:02:51) [Материал]