Чи подобається вам новий дизайн сайту?
Всього відповідей: 874

Головна » 2013 » Липень » 28 » Друга ліга. 8-й тур. Втрата Підкаміня, та поразка Жовчова
14:08:55
Друга ліга. 8-й тур. Втрата Підкаміня, та поразка Жовчова
У передостанньому - 8-мому турі, лідери 2 ліги втратили очки. Отже, не залишилось жодної команди з 100% показниками.

Група "Схід"
Другий тур поспіль, втрачає очки на власному полі лідер групи - Жовчів. Після минуло тижневої нічиї з Конюшками, у звітному турі Жовчівські футболісти сенсаційно поступились Сарникам. Це єдиний матч, де господарі поступились.
Над результативний матч виявився у Конюшках, де господарі мінімально обіграли гостей з Загір'я, які підсилились декількома гравцями Княгинич.
У домашньому матчі перемогу вирвали Чесники, які у додатковому часі забили вирішальний гол.
Без перемог залишається тільки Явче, які поступились у Руді.
8-й тур. 28 липня 2013 р. 17:00
Конюшки - Загіря 4:3(2:1)
Руда – Явче 2:0
Чесники – Діброва 2:1
Жовчів – Сарники 1:2(1:1)

Група "Захід"
У центральному матчі групи, перші очки втратив Підкамінь. Зігравши на виїзді з своїм головним переслідувачем в нічию, команди зберегли свої позиції.
У над результативну нічию зіграли аутсайдери групи - Григорів, та друга команда Долинян. Ці команди і надалі йдуть чемпіонатом без перемог.
Втратив можливість піднятись на 3 сходинку - Колоколин, який на виїзді також зіграли у нічию - 1:1.
Єдину перемогу у турі, здобули футболісти Заланова. На виїзді Заланівці не залишили шансів Яглушу - 3:0.
Склад ФК "Сарники" :
Перегінець Р, Оробчук В, Рубашний Ю, Заграй М, Федик В, Перчак П, Петрів Р, Федик Д, Різник В (Гергелевич О, 68'), Стасюк А, Куцуляк В

Мазурик Василь--Тиханевич Андрій--Гривнак Роман--Мазурик Микола
Польовий Мирослав (К)--Москаль Степан--Гулевич Ярослав--Магмет Василь (65' Сидор О.)
Польовий Віталій--Гривнак Володимир (68' Бойчук В.)

2 НазарКо   (29.07.2013 20:49:13) [Материал]
Слід зазначити, що 3 з 4 голів забили Назарі Володимировичі - трохи іменинники)) xD

1 НазарКо   (29.07.2013 18:22:35) [Материал]
ФК"Конюшки" - ФК"Загір'я" 4:3 (2:1)

Голи:
Коншин Н (Демура М), 2' (1:0)
???????????, 25' (1:1)
Скорохода Н, 30' (2:1)
Пархуць М (Гавриловський О, аут), 60' (3:1)
Скорохода Н (Ониськів Ю), 75' (4:1)
???????????, 90+2' (4:2)
???????????, 90+3' (4:3)

Склад ФК "Конюшки":
Дволятик О - Михайлик Б; Скорохода Н; Мазурків А(Ониськів Ю, 70'); Сьома Т - Гавриловський О; Деревянко А(Шведов С, 80'); Пархуць М; Коншин Н; Дуда І(Меренько І, 75') - Демура М(Деревянко О, 82')

Опис:
Через відсутність декількох гравців, даний матч ми починали з трішки не привичною для нас розстановкою. Зважаючи на те що Загір'я підсилилось декількома хорошими гравцями, матч обіцяв бути важким. Однак уже на другій хвилині рахунок був відкритим. Після кутового, декількох відскоків та рикошетів, нападник Конюшок - Демура, головою прострілив на дальну штангу, де з двох метрів в ворота вніс Коншин.
Однак одна з атак в середині 1 тайму, завершилась голом господарів. Після три метрового офсайду, нападник Загір'я реалізував вихід 1 в 1.
Після пропущеного голу, господарі поміняли свою розстановку. Це дало результат відразу ж за декілька хвилин. Скорохода прочитав задум "прямолінійного" воротаря і реалізував черговий вихід сам на сам. До кінця першого тайму команди грали без 100% моментів, з перевагою Конюшок.
Другий тайм розпочався з атак господарів. Однак забити гол зуміли аж через 15 хв. Пархуць, обігравши двох суперників, пробив в дальній кут з лінії штрафного майданчика - 3:1. Черговий гол Скорохода забив після затишшя на полі. Ониськів, який тільки но вийшов на заміну, зробив результативну передачу, а після непорозуміння 2-ох гравців захисту, нападник конюшок на швидкості оійшов останнього захисника і "закривши очі"xD вдарив по під руку воротарю гостей.
Останні 15 хвилин, команди провели на половині поля господарів. Однак відновити мінімальну інтригу зуміли в кінці матчу, коли за 2 хвилини шикарним дальнім ударом з 25 метрів, та виходом 1 в 1 Загір'я скоротили відставання до мінімуму.

Хочеться сказати про суддю. Такого суддівства, я ще не бачив. Буває шо суддя тягне команду, ну а він можливо і не тягне(ну не свиснув коли був офсайд три метровий, хоч боковий і підняв прапорець. Ну не дав пенальті, з словами "та там удар по воротах був, рука не рахується")Але щоби його вчили і піхали йому футболісти двох команд, то....