Головна » 2012 » Жовтень » 14 » Друга ліга. Пулька. Руда пробилась у півфінал
19:49:24
Друга ліга. Пулька. Руда пробилась у півфінал
Визначились усі чотири півфіналісти пульки Другої ліги чемпіонату району.

Цієї неділі на Покорову на Вербилівцях відбувся другий матч 1/4 фіналу пульки - Руда грала проти Конюшок. Переможець поєдинку визначився лише у серії післяматчевих пенальті. В основний час рахунок був рівний  - 1:1 (першими вийшли вперед Конюшки). Уже в першій доданій 15-хвилинці Конюшки забили два м'ячі й, здавалось, усе в цій зустрічі вирішено. Однак суперник був з цим не згідний. Граючи в меншості, Руда спочатку один гол відквитала, а на останній, 120-й, хвилині овертайму зробила рахунок рівним - 3:3. У серії 11-метрових доля їм теж посміхнулася.

Отож, у півфіналах зустрінуться: Світанок - Руда і Фрага - Бабухів. Дату і місце проведення обох матчів буде визначено на засідання федерації у середу, 17 жовтня.

Чемпіонат району. Друга ліга. 1/4 фіналу. Вербилівці. 13:00.

Руда - Конюшки - 3:3, пен. 3:2.
Категорія: 2 ліга | Переглядів: 771 | Додав: geol25
Всього коментарів: 9
9 НазарКо   (19.10.2012 12:11:50) [Материал]
19.10.2012. Пулька. 1/4 фіналу. Матч полі с.Вербилівці.

10. ??????????? (Руда), - гол (3:2)

Конюшки: 1.Дволятик О - 2.Шведов С; 5.Бойко А; Деренюк М; 8.Коншин Н (32.Мазурків А, 105) - 15.Гасій К; 10.Олексів Р; 13.Сьома Т (43.Демура М, 60); 4.Цимбалістий Р (9.Чубатюк Т, 90) - 9.Федоронько С (Гелемей В, 55); 7.Скорохода Н

Видалення: 13 номер, 55 (2ЖК)

По грі: В першому таймі обидві команди грали на зустрічних фронтах. Номінальні гості не використали декілька своїх небезпечних моментів, небезпечні удари, та виходи сам на сам. Від Руди, небезпека походила з флангів, а також після кутових.
Рахунок було відкрито в другому таймі, після удару зі штрафного, метрів з двадцяти. Однак за хвилин 15 після сольного проходу по правому фланзі і подачі на дальню штангу, нападник команди в падінні головою пробив воротаря і встановив нічийний рахунок. На цей момент, Руда була уже в меншості, за 2 жовту карточку поле покинув пів захисник команди. Основний час так і закінчився з рахунком 1:1.
В додатковому часі, Конюшки забили 2 швидких голи, чим дуже спростили собі завдання, однак цитата: "Якщо у тебе є хоч один шанс то ти ще не програв" була актуальна завжди. Під кінець 1 додаткового тайму, після прострілу з флангу, рикошетом від захисника, м'яч залетів попри саму штангу в ворота, воротар в відчайдушному стрибку, м'яч дістати не зумів. А на останній хвилині в другому таймі, після подачі з флангу, гравець Руди, виграв верхову боротьбу, в одного з найвищих гравців нашої команди і переправив "круглого" в ворота, чим встановив підсумковий рахунок 3:3.

5 Kaxa_maluy   (17.10.2012 12:09:36) [Материал]
вот і добре шо руда пройшла...

3 НазарКо   (16.10.2012 10:37:39) [Материал]
В руди була хороша реалізація. А в нас в ЧУЖІ ворота не дуже лізло.:-(

4 Роналдіньо   (16.10.2012 10:59:33) [Материал]
Руда забивала з ваших помилок...останній гол на 120 хвилині забитий з порушенням правил(на мій погляд)... але все одно,занадто швидко ви думками вже були "виграли"...

6 НазарКо   (18.10.2012 00:04:21) [Материал]
як на мене так само було... Наш пацан один казав до арбітра "там ж було порушення" а він махнув рукою(тіпа ну та й шо) та й всьо... angry

7 Льова   (18.10.2012 15:42:28) [Материал]
Назік,в тому моменті коля порушував і там мала бути пеналь( sad

8 НазарКо   (19.10.2012 00:11:43) [Материал]
ну з Кольою не бачив, але в штрафній в спину штовхали нашого гравця..(((
Але фіг цим... Після бою руками не махають((

2 Роналдіньо   (15.10.2012 19:43:02) [Материал]
був на цьому футболі...драматичний матч!!! я й уявити не міг собі,що Руда може відігратись....(правда,не без допомоги удачі)
Руда ще й першою не забила післяматчевий пенальті...

1 stepan08011985   (14.10.2012 23:13:53) [Материал]